JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Janek Ledecký: Covid podvod nás stojí 35 milionů denně. Nouzovým stavem se chtějí pojistit! (VIDEO)

ČESKO: Fenomenální úspěch zaznamenalo první Jankovo video o údajné pandemii a tyranii moci. Přinášíme druhé, neméně skvělé video. Tentokrát o hromadách peněz, které denně vyletí covidovým komínem…

Fenomenální úspěch zaznamenalo první Jankovo video o údajné pandemii a tyranii moci. Mělo 2 miliony shlédnutí, k čemuž přispěl i portál Arfa.cz.

Přinášíme druhé, neméně skvělé video. Tentokrát o hromadách peněz, které denně vyletí covidovým komínem…

“Mé minulé video viděly dva miliony lidí a velmi mě potěšilo, že drtivá většina ohlasů – více než 90 procent bylo pozitivních. Jiní mě napadali za úvodní graf. Jeho zdroj je Our world in Data (náš svět v datech) a stojí za tím vědci z oxfordské univerzity.” říká zpěvák Janek Ledecký.

“Pan plukovník (Prymula, pozn. Arfa) nás nabádá, abychom si vzali kalkulačky a spočítali si to. Tak jsem to udělal. Za posledního půl roku se za systém chytré karantény, trasování a testování utratilo kolem dvou miliard.”

“A za to máte tzv. Denní číslo pozitivně testovaných. Víte na kolik jiných, užitečnějších věcí by šli použít?,” říká Janek Ledecký.

Pozn. red. Arfa: Tzv. “Denní číslo pozitivně testovaných” je onen děsivý údaj, který v České televizi běží denně od rána do večera v pásku pod zprávami a děsí občany k smrti.

ČT zveřejňuje zavádějící údaj: Čím víc testovaných, tím víc pozitivně (tzv. nakažených) – děsí tím lidi. Jediný relevantní údaj je kolik lidí zemřelo “s covidem” ve srovnání s jinými nemocnicemi (s chřipkou, na rakovinu…).

Janek: Nouzovým stavem se chtějí pojistit

“A testovat se chystají čím dál tím víc. Stojí to 35 milionu denně! A když se zeptáte, k čemu to bude, tak si vám řeknou takovým tím tónem, jako by se chtěli zbavit obtížného, zlého dítěte – že je to k predikci dalšího vývoje nákazy.”

“To si chtějí pojistit nouzovým stavem, který má zamezit kolapsu našich nemocnic, což si opravdu nikdo nepřeje. Mám tady pro vás ještě jeden graf, tentokrát z webu ministerstva zdravotnictví.”

“Graf podílu trvale hospitalizovaných s covidem na celkovém počet nakažených. Ta dobrá zpráva je, že tento podíl trvale klesá. Už je z původních 11 (březen) na 2 procentech (září).“

“A teď dávejte pozor. Když se zvýší podíl testovaných třeba na dvojnásobek, tak nám ten podíl hospitalizovaných s covidem klesne na jedno procento a bude to vypadat ještě líp.”

35 milionů korun denně vyletí covidovým komínem

“A co je ta špatná zpráva? No že se ten počet hospitalizovaných s covidem může klidně i zvyšovat. A to je přesně to, co se teďka děje. Že to nedává smysl? Ne smysl nedává to testování, o které se ten graf opírá.“

“Takže já se znova ptám, jestli by těch 35 mega denně, co vyletí testovaných komínem nešlo použít třeba na ochranu nejohroženější části populace. A to tak, aby nemocnice nemusely odkládat plánované operace. Na co letos umřelo těch 98 procent co neměli covid,” radí Janek.

“Za nás občany mají s odborníky jednat volení zástupci. Já to považuji za selhání.”

Dávejte na sebe pozor, nenechte ze zastrašit, užívejte život, dokud ho máte.

Janek Ledecký je jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků, je také kytarista a skladatel. Jeho dcera Ester je dvojnásobná olympijská vítězka (lyžařka a snowboardistka) a několikanásobná mistryně světa.

Zdroj: https://www.infovojna.sk/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář