JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Jaromír Bradávka: Vyžeňte Prymulu – a hodně rychle!

ČESKO: Říká se, že nové koště dobře mete. V případě nového ministra zdravotnictví prof. plk. Prymuly to platí stoprocentně. Za pár dní, co je ve funkci, stihl rozjet řadu akcí na omezení „koronavirové pandemie“ v ČR a vymýšlí a připravuje stále nová a nová opatření. Naposledy úplné uzavření ekonomiky, zákaz vycházení do vzdálenosti x – y m od domova, systém bonusů pro ty, kdo se nechají dobrovolně očkovat „jeho“ vakcínou, a plejádu omezujících opatření pro ty, kdo odmítnou. Suma sumárum – začátek diktatury jako vyšitý.

A kdo je vlastně prof. plk. Prymula? Připomeňme si jeho slova z doby poměrně (ne)dávné. V r. 2009 se pro Idnes.cz v souvislosti s rozšířením tzv. prasečí chřipky vyjádřil takto:

„Panika není v tuto chvíli na místě. Osobně bych si vzal roušku, jen pokud bych ošetřoval pacienta.“

Zdroj:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/lide-skupovali-rousky-ty-ale-pred-chripkou-neochrani-tvrdi-odbornici.A090509_123125_domaci_anv

Uplynulo 11 let, přišla další virová nákaza z rodu respiračních onemocnění, z řadového epidemiologa se stal šéf, koordinátor, poradce a nakonec ministr, který názorově otočil o 180°.

Co se stalo?

Inu dostal nabídku, která se neodmítá – podílet na celosvětově řízené vakcinaci obyvatel zeměkoule a získat z toho skvělý profit pro sebe a svou rodinu. Navíc je pravděpodobné, že on sám (a jeho nejbližší) nikdy očkováni nebudou – proč taky, když celý proces depopulace sám spoluřídí z dostatečné výšky a vzdálenosti od likvidovaných stád.

Co uděláme my, normálně myslící Lidé? Budeme sdílet informace a neustále usvědčovat pana ministra Prymulu a všechny, kdo ho podporují, tlačí, táhnou, vedou a platí, ze lží, podvodů a zločinů proti lidskosti. Protože nic jiného jeho počínání není.

Příklady požadavků pana Prymuly na omezení života obyvatel ČR:

Omezit přístup do médií těm, kdo odmítají jeho opatření.

Omezit pohyb lidí do určité vzdálenosti od bydliště.

Omezit práva a svobody těch, kdo odmítnou vakcinaci.

Pokud to nepůjde jinak, zavést povinnou vakcinaci.

Omezit vzdělávání uzavíráním škol.

Plošně omezit volnočasové aktivity lidí. Atd.

Nezažil jsem Protektorát Bohmen und Mahren (bohudík), ale moji rodiče ano. Vím z vyprávění, jak to tehdy chodilo v běžném životě – kontroly, kontroly a zase kontroly. Na úřadech, na nádražích, na ulicích. A odznaky pro “nepřátele Říše.“

Mimochodem, pane ministře, co navrhujete, jako rozpoznávací znak pro ty, kdo odmítnou vakcinaci? Žlutou hvězdu ne, ta už tu byla…

Takže ještě jednou: informujme se, sdílejme, braňme se. Josef Goebbels se v hrobě obrací s pocitem, jaký byl břídil, když vidí, co předvádějí jeho pokračovatelé…

Pro připomenutí:

Každoročně v ČR ONEMOCNÍ některou z forem chřiky cca 250 000 lidí. Přibližně 1500 jich přímo na chřipku zemře a další tisíce podlehnou jiným chorobám, jejichž průběh chřipka zkomplikovala.

Statisíce lidí mají v sobě virus způsobující herpes ( opar ), který se projeví jako reakce na nejrůznější stavy organismu jako je stres, přehřátí aj. Není tak infekční jako virus chřipky, ale přenosný je (nádobím, polibkem).

Různé prameny uvádějí, že přibliže 30 – 50% evropské populace (v ČR 3 – 5 milionů lidí!) je nakaženo toxoplazmózou. Toxoplazmóza je parazitické onemocnění, přenášené kočkami. Působí na centrální nervovou soustavu a projevuje se změnami chování nakažených myší i lidí.

Slyšeli nebo viděli jste v praxi nějaká opatření, nebo nedej bože omezení, proti šíření těchto nemocí ( s výjimkou uzavření školní třídy nebo školky v případě silného místního výskytu chřipky)???

Navíc pozitivní test na zlomek RNA Covid-19 vůbec neznamená, že daný testovaný jedinec je nakažený nebo dokonce nemocný. Takových zlomků a zbytků cizích DNA nebo RNA máme každý z nás v těle nepočítaně – a jsme zdraví. Náš imunitní systém si s jejich původními „majiteli“ snadno poradil.

Takže hlavu vzhůru, zatnout pěsti a Prymula ven!

Autor: Jaromír Bradávka
Zdroj: http://www.rukojmi.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář