JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Je Matovič najväčší pokrytec na svete? Kým nebol vo vláde, podporoval všetky štrajky. Dnes chce štrajky proti nemu trestať!

SLOVENSKO: Komentár: Igor Matovič sa preslávil ako politik, ktorý neustále štrajkoval a poukazoval na chyby vtedajšej vlády. Bol schopný naozaj všetkého, len aby zaujal.

Okrem transparentov v parlamente a ostrých slov, často aj najväčších vulgarizmov, mu nevadilo ani vyjsť do ulíc a štrajkovať. Aj takýmto spôsobom si získal svojich voličov.

V roku 2019 podporoval aj farmárov, ktorí zablokovali jeden z hlavných ťahov našom hlavnom meste.

„Títo zodratí chlapi roky trpia, lebo ich vláda na nich úprimne serie. Možno si poviete, že zablokovať dopravu je moc. Nie je, chápme ich, ide im mnohým o holý život… a bojujú za nás.“ napísal vtedy ešte opozičný poslanec Igor Matovič.

Dnes keď je Matovič premiér mu však protesty až tak nevoňajú. Majitelia fitness centier sú zúfalí a rozhodli sa v pondelok protestovať zablokovaním dopravy v Bratislave.

Matovič sa na sociálnej sieti okamžite vyhrážal, že o všetkom musia rozhodnúť hygienici a takéto blokády zmení na trestný čin. Majitelia fitness centier nakoniec prenechali na diaľnici jeden voľný pruh pre sanitky a hasičov a spolupracovali spolu s políciou.

Je však naozaj udivujúce, akým krásnym spôsobom si dokáže liberál, akým je Matovič, urobiť v štáte totalitu. Najprv bojuje, štrajkuje, kričí a nadáva na vládu a keď sa z neho stane premiér, už chce štrajky zakazovať a robiť z nich trestný čin. Takéto niečo by sa od neho mohol učiť aj samotný nacistický minister Adolfa Hitler, Joseph Goebbels…

Odeslat komentář