JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

„Je mi to ľúto a hanbím sa!“ narieka kajúcnik Slobodník, bývalý šéf finančnej polície NAKA. Ukázal ako málo stačí, a už nikdy nikto nemusí isť do basy!

SLOVENSKO: Pred vyšetrovateľom NAKA dnes opäť vypovedal bývalý šéf finančnej polície NAKA Bernard Slobodník. Vypovedal ku kauze Judáš, ale „lieta“ aj v kauze Očistec.

Bernard Slobodník je dnes už bývalým šéfom Národnej jednotky finančnej polície NAKA, ktorého stíhajú preto, že bol roky súčasťou údajnej organizovanej skupiny. Tvorili ju bývalí vysokopostavení policajní funkcionári. Na NAKA dnes prišiel vypovedať ku kauze Judáš.

Slobodník, ktorý šéfoval elitnej jednotke NAKA na odhaľovanie a vyšetrovanie najzávažnejších formy trestných činov proti majetku, začal s políciou spolupracovať po zadržaní špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika. Z polície odišiel po tom, čo sa jeho meno objavilo v Kočnerovej Threeme. V kauze Očistec usvedčuje svojich bývalých kolegov, tiež vysokopostavených policajných funkcionárov, ale aj samého seba. Svedkom je aj v kauze Judáš, ku ktorej bol dnes vypovedať. „Je mi to ľúto, hanbím sa za to,“ povedal novinárom ešte pred tým, ako sa stretol s vyšetrovateľom.

 

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk

Odeslat komentář