JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

JOHN McNULTY: VRÁTÍ SE SVĚT JEŠTĚ NĚKDY K NORMÁLU?

USA: John McNulty (narozený 29 května 1968) je americký fotbalový trenér, který je v současné době trenérem na University of Notre Dame. Je bývalým hráčem a absolventem Penn State University. Veteránský trenér strávil 15 sezón v National Football League (NFL), kde trénoval šest různých týmů. Řekl:

 

Sledoval jsem, jak demokratičtí vůdci Kongresu asi 9 minut klečí v sálech Kongresu, kvůli smrti černocha jménem George Floyd.

  • Nikdy jsem je neviděl klečet před padlým policistou.
  • Nikdy jsem je neviděl klečet pro padlého vojáka.
  • Nikdy jsem je neviděl klečet pro padlé vojáky v Benghází!!
  • Nikdy jsem je neviděl klečet pro zavražděného bělocha nebo ženu.
  • Neviděl jsem je klečet za tisíce obětí vraždy černochů-černochy.
  • Neviděl jsem je klečet pro tisíce starších lidí, kteří zemřeli v pečovatelských domech kvůli viru Corona. (Zejména N.Y.)

Rodina (bratři a sestra) George Floyda si otevřeli účet Go Fund Me, aby „pomohli rodině“? Tato si již vyzvedla 14,5 milionu USD, a stále počítá s dalšími dary. Ano, téměř 14,5 MILIONU USD, a místní vláda jim už vyplatila 27 MILIONŮ USD.

To je pro člověka, který byl devětkrát zatčen; byl usvědčeným drogovým dealerem (i v den, kdy zemřel, při prodeji drog); držel zbraň těhotné paní na břiše, zatímco jeho pět kamarádů ji okradlo doma; třikrát byl uvězněn, strávil ve vězení celkem asi osm let, a očividně se nepoučil z našeho trestního systému.

A teď si Amerika připomíná malováním nástěnných maleb toho chlapa po stranách budov, jako by byl hrdinou? Neuvěřitelný! Děláte si ze mě srandu?

Zločin se vyplatí! … a aby posypali ránu solí, Rep. Pelosi (demokratka) darovala jeho bratrovi na jeho počest v překrásném prezentačním kufru složenou americkou vlajku, která přeletěla nad Kapitolem.

Jako občané bychom měli být v rozpacích, ne-li znechuceni!

 

Autor: JOHN McNULTY

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář