JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Journalistenwatch přináší studii z Velké Británie: Opatření premiéra Johnsona způsobilo mnohonásobně horší následky než nemoc! Každou hodinu nové restriktivní opatření. Národ v panickém strachu, účinky jsou katastrofální!

VELKÁ BRITÁNIE: Ve Velké Británii zavádí premiér Boris Johnson téměř každou hodinu jedno nové restriktivní protikoronové opatření, čímž udržuje národ v panickém strachu. Účinky jsou katastrofální. Počet těch, kteří zemřou na důsledky izolace a dalších omezení, mnohonásobně převyšuje počet takzvaných úmrtí ‚v souvislosti s koronavirem‘, zjistila nyní oficiální poradenská skupina. Vládní vědecká poradenská skupina pro mimořádné situace (SAGE) ve Velké Británii zveřejnila katastrofální údaje. Podle jejich odhadů by mohlo v důsledku lockdownu zemřít až 75 000 lidí. To daleko převyšuje počet takzvaných koronových úmrtí: doposud zemřelo v UK „v souvislosti“ s tímto virem ca. 41 900 lidí.

188-stránkový dokument podle MailOnline odhaluje, že pouze v březnu a dubnu zemřelo v důsledku chaosu a omezení v nemocnicích a domovech důchodců  ca. 16 000 lidí. Odhaduje se, že dalších 26 000 lidí přijde o život do jednoho roku, pokud nezačne pohotovost a sociální péče fungovat jako dřív. Dalších 31 900 pacientů by mohlo zemřít v příštích pěti letech v důsledku nedostatečné diagnostiky rakoviny, odloženého chirurgického zákroku a zdravotních dopadů recese.

Tato čísla pravděpodobně zvýší tlak na minidiktátora premiéra Borise Johnsona, který zavádí stále přísnější opatření a v „boji proti viru“ nezná hranic. Přední patolog Dr. John Lee již varoval, že hrozí riziko, kdy „léčba způsobí horší následky než nemoc“. Nyní zveřejněná zpráva Spojeného království odhaduje, že změny ošetření na odděleních pohotovosti v březnu a dubnu 2020 by mohly mít za následek dalších 6 000 úmrtí. Pokud pohotovostní péče zůstane v nemocnicích na této nízké úrovni po dobu dalších 12 měsíců, může to vést k dalším 10 000 úmrtí.

„Odhadujeme, že v březnu a dubnu 2020 došlo u obyvatelů domovů důchodců k přibližně 10 000 úmrtí, nezpůsobených koronavirem. V domovech důchodců by mohlo během 12 měsíců dojít k dalším 16 000 úmrtím, které nesouvisejí s koronavirem,“ uvedli odborníci. Z dlouhodobého hlediska očekávají vědci v příštích pěti letech 12 500 úmrtí v důsledku odložených operací. Na druhé straně je třeba zohlednit i jisté snížení úmrtnosti: lepší kvalita ovzduší a méně dopravních nehod by mohlo snížit celkový počet úmrtí ve Velké Británii přibližně o 1 000 za rok.

Doposud se politici nejen ve Velké Británii zaměřovali pouze na možné „oběti“, které by bez přísných restriktivních opatření celé společnosti mohly zemřít na koronavirus. Skutečnost, že sama tato opatření vedou k nespočetnému množství úmrtí, je zjevně nechává zcela lhostejnými. I v Německu se nařízením „Zůstaňte doma“ řídilo mnoho vyděšených lidí, což stejně jako ve Velké Británii vedlo k poklesu ošetření a hospitalizací. Navzdory obavám z března, že všechny nemocnice budou přeplněny návalem korona-pozitivních pacientů, k tomuto stavu nikdy nedošlo. Žádné nemocnice nebyly přeplněny a spěšně zřízená lůžka intenzivní péče a provizorní pohotovostní nemocnice zůstaly prázdné. Vzhledem k tomu, že počet úmrtí na koronu je ve skutečnosti mnohonásobně nižší, než bylo oficiálně oznámeno, musí se politici smířit s obviněním, že pomocí svých „dobře míněných“ restriktivních opatření způsobují zjevně více úmrtí než „zabijácký virus“. Vyhlídka, že se za to jednou budou muset zodpovídat, je však stejně malá, jako pravděpodobnost, že zdravý člověk zemře na koronavirus.

Překlad: HS

Zdroj: Zdroj:https://www.journalistenwatch.com/2020/09/26/auch-grossbritannien-mehr

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář