JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

JURAJ DRAXLER ŽIADA OFICIÁLNOU CESTOU INFORMÁCIU O DUŠEVNOM ZDRAVÍ ŠIALENÉHO PREMIÉRA MATOVIČA! DRAXLER: TOTO NIE JE NORMÁLNE, MUSÍME ZISTIŤ, AKÚ MÁ MATOVIČ PSYCHICKÚ PORUCHU. ZRADIL DRAXLER? JE TO POKUS O MATOVIČOVU ÚRADNE UZNANÚ NEPRÍČETNOSŤ A NESVOJPRÁVNOSŤ, ABY NEMOHOL BYŤ SÚDENÝ ZA VŠETKY SPÁCHANÉ ŤAŽKÉ ZLOČINY?

SLOVENSKO: Juraj Draxler na svojom konte Facebooku oznámil, že si práve oficiálne vyžiadal podľa „Infozákona“ informáciu, či bol premiér Igor Matovič niekedy diagnostikovaný na niektorú z oficiálne klasifikovaných psychických porúch či porúch správania.

„Práve som si oficiálnou cestou vyžiadal informáciu, či bol premiér Igor Matovič niekedy diagnostikovaný na niektorú z oficiálne klasifikovaných psychických porúch či porúch správania,“ napísal bývalý minister školstva. „Nie som si istý, či mi odpovedia a zákon 211/2000 Z.z. sa na tieto prípady ani striktne povedané nevzťahuje, ale: nie je možné, aby predseda vlády obvinil svojho ministra zo smrti 4300 ľudí a zároveň ho ponechával na jeho mieste, nie je možné, aby predseda vlády sústavne ignoroval odborné odporúčania,“ upozorňuje Draxler.

A pokračuje ďalej: „Nie je možné, aby predseda vlády sústavne klamal.“ Ten si aj myslí, že situácia je skutočne vážna: „Môžem vás uistiť, že za takmer akýchkoľvek iných okolnosti by som takúto tému ani neotváral, ale sme v situácii, keď sa bude treba čoraz otvorenejšie zaoberať otázkou, či teda predseda vlády nemá psychickú poruchu, ktorá by oprávňovala na prípadné konanie voči nemu aj na základe takéhoto dôvodu,“ končí svoj status bývalý minister.

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk

Odeslat komentář