JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Kam mizí všechny ztracené děti a mladí lidé?

USA: Je to celosvětová záhada. V Americe zmizí skoro čtvrt milionů dětí ročně a většinu z nich nikdo nikdy nenajde. I dospělí mizí a mnohdy celé vesnice jsou najednou neobydlené, lidé jakoby se vypařili, talíře zůstaly na stolech, auta v garážích – kam se tito lidé poděli? V Evropě to není o moc lepší, pouze se toho méně dovíme – lidé zde nejsou zdaleka tak odhodlaní jako jejich protinožci. Ale různí dobrodruhové, co rádi prolézají opuštěné domy a filmují co tam vidí, podávají svědectví o tom stejném, talíře na stole, auta v garáži, alba s rodinnými fotografiemi nedotknutá, v koutech černé pavučiny a lidé nikde.

Uvažuje se, že hodně těchto lidí je použito na satanistické rituály, jako lidské oběti. Satanismus je celosvětově velmi rozšířen a značné množství všech boháčů, významných politiků, filmových herců a členů královských rodin jsou tajní satanisté. Je možné, že to tak bylo vždycky, pouze jsme o tom nevěděli. Však i některé naše zámky mají na věži satanistickou hvězdu a okultní symboliky z dávných časů je všude kolem dost a dost, my ji pouze nevnímáme, protože s ní nejsme obeznámeni.

Už třeba tak zvaná aféra Pizzagate, o které se hodně zdrojů zmiňuje, jako že o nic nejde, že je to pouhý hoax. Ne, není to žádný podvod. Jedná se skutečně o zločinný obchod s malými dětmi a s mladými lidmi za účelem prostituce a pro pedofily. Ten důvod, proč o tom moc nevíme je ten, že jsou v tom zamíchány ty nejvyšší špičky amerického veřejného života. A i to, že president Trump už asi 360 těchto lidí vsadil do vězení a – podle kolujících pověstí – byli někteří i popraveni, dává návod k přemýšlení.

Dost velké popularity dosáhla v současné době aféra kolem internetového obchodu s nábytkem jménem Wayfair. Tento obchod prodává třista-dolarové skříňky za 14 tisíc a pojmenovává je jmény dětí, které jsou postrádány. V jejich nabídce jste mohli vidět třeba polštář za pár set tisíc dolarů, který měl jméno ztraceného děvčete nebo chlapce. Už to, že George Soros investoval značné množství peněz do Wayfair, něco signalizuje.

nayariveraTak na příklad, nedávná katastrofa, americká herečka, modelka a zpěvačka Naya Rivera (na obrázku) si šla se svým 4letým synkem zaplavat do jezera jménem Piru v Kalifornii. Synka našli nějací lidé spícího na loďce, ale Naya zmizela, jen záchranná vesta po ní zůstala. Později policie vyprodukovala nějaké mrtvé tělo, o kterém prohlásili, že je to ona, ale oficiálně to dokázáno, pokud vím, nebylo.

Naya se narodila 12. ledna 1987 a zmizela 4. července 2020 ve věku 33 let. Jezero, ve kterém se údajně utopila má plochu 1.938 mil2. A teď si představte, že brzy na to prodával internetový obchod s nábytkem Wayfair rohožku, po ní pojmenovanou, jejíž rozměry udávali jako 33“ (její věk) x 19.38“ (plocha jezera). Cena, za tuto rohožku byla 1,121,987 dolarů, což je jeden milion, stodvacet-jeden tisíc a devětsetosmdesátsedm dolarů, jinak také její datum narození: měsíc, den, rok.

Wayfair rovněž prodával podivnou rohovou poličku (na obrázku). Polička sama není ničím pozoruhodná, i když ji prodávají za přehnanou cenu 54.99 dolarů (1,100 Kč). Ale zajímavé jsou vystavené knihy, obzvlášť jedna z nich. Jmenuje se „Bloody Harvest“ (Krvavá sklizeň) a pojednává o vraždě členů náboženské skupiny Falun Gong a o prodeji jejich těl na orgány. Tuto knihu prodávají zvlášť, za 901 dolarů (18,020 Kč) a říkají, že je poslední na skladě.

wayfaire

Wayfair na příklad prodával jednoduchý polštář, nazvaný Jennifer Renee za 10,045.99 dolarů (200,920 Kč). Pěkně vysoká cena za obyčejný polštář.

renee

Ve městě Columbus, stát Ohio se ztratila 17. letá Samiyah Munin. A hned na to prodával Wayfair kabinet jménem Samiyah za 12,899.99 dolarů (298,480 Kč), slevněno ze 14,924.00. Jenže později se Samiyah objevila zpátky doma a nebylo vysvětleno, kde se zdržovala. Ovšem – zde mohla existovat ještě jiná Samiyah (je to muslimské jméno), i když je to tak trochu nepravděpodobné. Takové jméno se nevyskytuje často.

samyah

Justin D. Thomspon zkoušel koupit psací stůl, který Wayfair inzerovali za 13,000 dolarů (260,000 Kč), jen aby zjistil, jak je to celé nastaveno. Když zatelefonoval do obchodu, jejich zákaznická služba mu sdělila, že tento stůl má jinou cenu a odkázala ho na firmu Planica, která údajně psací stůl vyrábí. Planica ho odkázala na skutečného výrobce, firmu MDD, která staví domácí krby. Tam se mu podařilo podchytit zodpovědného zaměstnance, který zjistil, že psací stůl byl přejmenován a cena byla změněna. Nové jméno bylo Marianna a cena byla 17,337 dolarů (346,740 Kč).

Když si uvědomíme, že Wayfair dodává postele pro migranty v záchytných centrech, kde se již hodně dětí ztratilo, pak je to všecko více než podivné.

Jejich nedávná reklama říkala: „Jestliže pátráte, kde koupit nemluvňata a batolata přes internet, pak nebudete mít problém u Wayfair. Máme široký výběr nemluvňat a batolat, ze kterých si můžete vybrat ty nejvhodnější pro váš domov.“

Od té doby, co se všichni začali o tento obchod zajímat a začali podezřívat, že dodávají děti pedofilům, jejich internetová nabídka se změnila a dnes tam nenajdete nic, co by něčemu takovému nasvědčovalo. Samozřejmě, mnohé koupě mohou být kódované.

Před časem prodával Wayfair  pohovku, jménem „Ghisllane,“ zřejmě podle Ghislaine Maxwell, společnici Jeffrey Epsteina, která mu naháněla na jeho ostrov zvrhlosti mladá děvčata a která byla nedávno zatčena. Cena za tuto pohovku je 18.3003648256 dolarů, což nedává smysl, takže číslo za desetinnou tečkou budou asi souřadnice.

ghisllane

Anebo „Bungalow Rose,“ na obrázku dole, kde není uvedena cena za dodané zboží.

„Bungalow“ je druh stavby, je to přízemní dům, který nemá poschodí. „Rose“ je růže, ale také Růžena.

Tuto „Bungalow Rose“ popisují jako: Globálně inspirována a bohémská. Má výrazně vliv Starého světa (tím je myšlena Evropa) a dává pocit cizích zemí do každého místa. Nepotřebuje cestovní pas. Ložnice a cestovní pas? Leda!

bungalowrose

Nutno poznamenat, že to není pouze Wayfair, který – jak se zdá – obchoduje s lidským masem. Jsou i jiné firmy. Na příklad, i Amazon má v nabídce hodně laciného zboží za velmi vysoké ceny. Jako na příklad, nabízejí knihu za 20,000 dolarů (400,000 Kč). To je samozřejmě velmi podezřelé.

Stránka Etsy (podobná jako eBay) prodávala nedávno podivnou hadrovou panenku za 9,999 dolarů (200,000 Kč). Měla to být panenka z Ruska (viz obrázek).

panenka

Anebo co tak koupit zelenou zástěru pro děti na eBay za 13,157.92 dolarů (263,158 Kč)? (obrázek níže).

Ty neúměrné ceny samozřejmě naznačují, že něco není v pořádku. Prodejci zjevně neprodávají zástěru za tolik peněz, ale s největší pravděpodobností prodávají to dítě, které v ní vyfotografovali. To stejné platí o celkem nehezké panence, uvedené dříve a o mnoha dalších věcech. Je nutné dávat pozor a pak se nesourodosti samy člověku nabízí k přezkoumání.

pckid

Lidé se ještě dnes pozastavují nad tím, jak kdysi bývalý americký president Barack Obama pořádal nějakou oslavu, tak na ni objednal hot dogs (párky) za $65,000 (1,300,000 Kč). Přes jeden milion korun za obyčejné párky! Většina lidí by asi uvažovala kolik těch párků muselo být? Ale ti, co vědí o co jde by se spíš ptali: kolik za to bylo chudáků chlapců …

Pedofilové mají totiž svůj vlastní „slovník,“ kterým maskují skutečný význam slov. Dříve jednali naprosto otevřeně a ničím se netajili, ale jak lidé začali více chápat o co jde a začali je sledovat, nahradili některá slova krycími významy. Některé ukázky jsou uvedeny následovně:

  • Hot dog (párek) je chlapec;
  • Pizza je děvče;
  • Cheese (sýr) je velmi mladé děvče, ještě dítě;
  • Chicken, pasta (kuře, nebo nudle) jsou velmi mladý chlapec, ještě dítě;
  • Walnut (ořech) barevné děti;
  • Ice cream (zmrzlina) mužští prostituti;
  • Handkerchief (kapesník) S&M, neboli sado-masochismus, ale také bílé dítě;
  • Sauce (omáčka) orgie.

Pedofilové dále používají symbolické obrazce, které jsou jim známé a podle kterých poznají své lidi a své firmy. Některé tyto symboly jsou uvedeny následovně.

pedofilove-symboly

Jenna Jameson (na obrázku níže), která byla herečkou v porno filmech říká, že: „Svět je veden tak zvanými „elitami“ a to jsou všecko pedofilové, kteří sbírají děti a mučí je jen tak, pro zábavu. Proto Hollywood mlčí, když se jedná o prodej dětí na sex, protože se sami nejen že zúčastňují, ale ještě dělají krytí známým osobnostem.“

jennajameson

Podle ní, Jeffrey Epstein byl ve srovnání s některými hollywoodskými pedofily dokonalý amatér, protože tito nejenže děti kupují do otroctví, ale ještě je mučí a rituálním způsobem je zabíjejí. Pořádají honby na děti, z nichž mnohé nejsou víc než 2 roky staré.

Vypráví, jak když jí bylo 18, zúčastnila se nějaké oslavy, kde měla jedna ze zúčastněných kus kůže s nějakou značkou našitý na kožich, o čemž říkala, že je to kůže z 8-letého chlapce. Jenna to tehdy oznámila policii, ale ti se jí vysmáli.

Přesto, že byla tato herečka pojmenována „královnou porna,“ v r. 2008 přestala v těchto filmech účinkovat a začala být velmi kritická vůči zábavnímu průmyslu.

Larry Sanger, jeden ze zakladatelů Wikipedie se k ní přidává, když říká, že pedofilie je naprosto běžná mezi tak zvanou „lepší společností.“ Pobízí svět, aby se probudil a pochopil tu strašnou skutečnost, kterou jak media, tak soudy skrývají. Larry dokonce zveřejnil na Twitteru některá velmi známá jména, spolu s méně známými, kteří jsou v těchto nepravostech zapleteni. Říká: „Toto není nic zábavného, je to drsná skutečnost.“

Už jen to, že kandidát na presidenta Joe Biden byl nedávno zachycen na krátkém videu, kde stál spolu s jinými lidmi a držel za ruku malé děvčátko. Video je přehráno zpomaleně a pak můžete sledovat, jak si její rukou přejíždí přes pohlavní orgány, na což děvčátko reaguje s viditelnou nedůvěrou.

Začátkem května 2012 přišla Jižní Korea s alarmující zprávou. Jejich celníci zachytili velké množství čehosi jako léků v kapsulích, propašovaných z Číny. Chemickým rozborem bylo zjištěno, že tyto kapsule obsahovaly kůži z dětí a z lidských zárodků v prášku. Údajně Číňané věří, že tento prostředek léčí nemoci a podporuje vitalitu. Jenže v laboratoři bylo dále zjištěno, že prášek obsahoval velké množství nebezpečných bakterií.

Kapsule byly různě obarveny a byly dány do krabiček od jiných léků, aby na ně nepadlo podezření. Některé byly pašovány v turistických zavazadlech. Oficiální čínské prameny popřely, že by v Číně bylo něco takového vyráběno, takže je možné, že se jednalo o pokoutní, domáckou výrobu.

Nemíním nikoho zhnusit. Pouze zkouším poukázat na rozsah toho zla, které se volně pohybuje mezi námi, nikým nerozpoznáno.

Jane K.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář