JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Kam vede genderové šílenství a nesmyslnost politické korektnosti, ukazuje další příklad z Velké Británie…

Kam vede genderové šílenství a nesmyslnost politické korektnosti, ukazuje další příklad z Velké Británie. Hasičská a záchranná služba v britském hrabství Lincolnshire jako první vůbec ze svých reklamních materiálů stáhne oblíbenou animovanou postavičku Hasiče Sama ze stejnojmenného televizního seriálu pro děti. Důvodem je jeho „genderová nevyváženost“. Sam prý není inkluzivní… Hasiče Sama sbory nahradí postavičkami hasicích přístrojů – Freddym, Filbertem (údajně mužského pohlaví) a Penelope (ženského pohlaví). A proč ne rovnou trans-gender hasící přístroj nebo homosexuální a bisexuální hasící přístroj? ?

Síť hasičských a záchranných sborů v hrabství Lincolnshire (Lincolnshire Fire and Rescue service) stáhla postavičku Hasiče Sama coby svého „maskota“ ze svých reklamních materiálů, protože je prý příliš mužný a odrazuje ženy od toho, aby se přidaly k hasičům. „Neodráží inkluzivní povahu Lincolnshire Fire and Rescue,“ píše se mimo jiné v mailu adresovaném jednotlivým stanicím.

Hasiče Sama sbory nahradí postavičkami hasicích přístrojů – Freddym, Filbertem (údajně mužského pohlaví) a Penelope (ženského pohlaví).

Jenom pár poznámek. K námitce, že je hasič příliš mužný a odrazuje ženy od služby u hasičů… No a co? Vždyť je to přece dobře. Na některé věci se přece lépe hodí muži a na některé ženy. Vytáhne žena z plamenů 120 kilového chlapa? Přece ženy mají „menší sílu“. To je fakt jak za bolševika, kdy z žen matek musely být najednou ženy traktoristky a ženy údernice…

A proč rovnou nezavedou postavičky hasících přístrojů v podobě trans-gender homosexuálních černošských muslimů? ?

Genderová ideologie chce přirozené rozdíly mezi mužem a ženou odbourat. Tato ideologie tvrdí, že pohlaví je konstrukt a že je libovolně volitelné a měnitelné včetně vlastností. Podle genderistů je normální, když chlapeček nosí sukni a hraje si s panenkami a holčička pobíhá v maskáčích se samopalem…

Sluníčkářští neomarxističtí revolucionáři chtějí zničit vše normální a přirozené jako národní, náboženskou či pohlavní identitu a zavést novou totalitu. Gender revoluciononáři chtějí destruovat člověka jako takového i jeho lidskou identitu. Vše normální má být zničeno a má to nahradit zvrácenost.

Začíná nám vládnout diktatura menšin. Genderisté by spíše měli vyhledat pomoc psychiatra než obtěžovat okolí. Zvrácenosti a šílenosti se stávají normou a normální člověk je utlačován. SPD brání normální svět pro normální lidi. Braňte ho spolu s námi.

Odeslat komentář