JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Karel Gott Znal pravdu o invazi v roce 1968 a věděl, kdo ovládá světové politické systémy skrze židovské bankovní systémy! Odešel nejen zpěvák, ale především vlastenec, který se nebál říkat pravdu!

AE NEWS: Zemřel Karel Gott a zanechal za sebou nejen legendární odkaz svých písní, ale i několik záhadných vzkazů a souvislostí, které během svého života odhaloval! Šéf Evropských hodnot mu nadával, že pracuje pro extrémisty a ruské síly, od vědců se dočkal pohrdání a hanobícího ocenění Bludný balvan za to, že předpovídal události v procesech řízení! Znal pravdu o invazi v roce 1968 a věděl, kdo ovládá světové politické systémy skrze židovské bankovní systémy! Odešel nejen zpěvák, ale především vlastenec, který se nebál říkat pravdu!

Zemřel Karel Gott a zanechal za sebou nejen legendární odkaz svých písní, ale i několik záhadných vzkazů a souvislostí, které během svého života odhaloval! Šéf Evropských hodnot mu nadával, že pracuje pro extrémisty a ruské síly, od vědců se dočkal pohrdání a hanobícího ocenění Bludný balvan za to, že předpovídal události v procesech řízení! Znal pravdu o invazi v roce 1968 a věděl, kdo ovládá světové politické systémy skrze židovské bankovní systémy! Odešel nejen zpěvák, ale především vlastenec, který se nebál říkat pravdu!

V úterý 1. října, krátce před půlnocí, zemřel v rodinném kruhu a v klidu národní umělec, zpěvák, malíř a především vlastenec Karel Gott [1]. Podle informací podlehl nemoci, která se mu před časem vrátila a tato recidiva již byla příliš pro tělo 80-leté legendy. Odešel v klidu a v pokoji v nejbližším rodinném kruhu. Jeho odkaz zůstane v podobě písní, které se již za jeho života staly nesmrtelnými.

Pokaždé, když uslyšíte jeho písně od této chvíle v rádiu v autě, nebo v televizi, nebo na internetu, vzpomenete si nejen na jeho éru a okamžiky, které provázely vaše životy v minulosti, ale zatrne vám v mysli na okamžik, že odešel z tohoto světa, aniž by dopověděl informace, které čas od času pouštěl na veřejnost. Byly to informace o procesech vyššího řízení na této planetě a jako jeden z vyvolených měl dovoleno vidět procesy, ale už mu nebylo tolerováno, že o nich mluvil a dokonce psal.

Národní umělec Karel Gott.

V roce 1992 publikoval svoji zásadní knihu s názvem “Jak to vidí Gott” a tato kniha způsobila hotový poprask, ale až přesně o 10 roků později, když za tuto knihu v roce 2002 obdržel posměšnou a hanobící cenu obskurního spolku Sisyfos [2], protože Karel Gott prý šíří ezoterické, spiklenecké a konspirační teorie. Skupina těchto mameluků, která v životě nebyla přítomna v blízkosti výkonu moci a procesům řízení, tak udělila v roce 2002 mistrovi 3. místo v podobě Bronzového bludného balvanu za šíření bludů v České republice. Vzhledem k tomu, že došlo k tomuto udělení pejorativního ocenění, tak to znamená, že byl vyslán signál, že Karel Gott začíná někomu opravdu mimořádně vadit. Sisyfos napsal toto:

Komise pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků Sisyfos oznamuje, že v kategorii jednotlivců získává za rok 2002

bronzový Bludný balvan

Karel Gott

za velmi vážná varování vyjevená se salonní nonšalancí

Bronzový laureát je muž obdivuhodného, nejen hlasového, ale i myšlenkového rozsahu a podivuhodných vlastností. Svá vážná varování vyjevil již roce 1992 v knížce „Jak to vidí Gott“, které je spoluautor. Dovídáme se z ní například, že mistr:

 • bral podvědomě lidem energii – ale už s ní umí manipulovat
 • ví leccos o vyzařování biotronu, (ale nepodřekl se, co to vlastně je)

zná Nostradamovy předpovědi přeložené do dnešní terminologie, které se měly vyplnit v přesných časových rozmezích. Předpovědi ovšem střelily vedle když tvrdily, že:

 • Prezidentem JAR se v roce 1994 stane Mandela. (pozn. AEN – opravdu se stal prezidentem)
 • V roce 1997 bude zničen švýcarský finanční systém. (pozn. AEN – Opravdu byl, konec anonymity vkladů)
 • Mimozemšťané se poprvé objeví v televizi v roce 1998 (Pozn. AEN – Mistr neodhalil jejich identity).
 • K zřícení raketoplánu nad Amerikou dojde v roce 1999. (pozn. AEN – došlo k tomu až v roce 2003)
 • V roce 2000 se k Zemi přiblíží neznámá planeta a odkloní zemskou osu, čímž nastane tání ledovců, moře zatopí některé státy a třídenní zatmění Slunce způsobí další zemětřesení. (pozn. AEN – Další záhada, nikoliv blud)

Dále uvedl, že:

 • přírodní katastrofu nemusí způsobit jen ekologické vlivy nebo skvrny na Slunci, ale i negativní myšlení lidí, které svým vyzařováním ovlivňuje přírodu (pozn. AEN – Teorie hmotných myšlenek, kvantová fyzika, žádný blud, je to jedna z teorií).
 • umí na dálku očarovat bankovní konto. (Pozn. Sisyfos – Doufejme, že takto zatím nespáchal bankovní trestný čin.)
 • naučil se, jak být nějakou dobu přítomen se svým duchem ve svém těle. (Pozn. Sisyfos – Ptáme se: kudy ducha vpouští a vypouští?)

V roce 2002 nám v rozhovoru v příloze Lidových novin opět důrazně připomněl :

 • na naší planetě přibývají geofyzikální anomálie, které způsobuje lidstvo …
 • změny úhlu vychýlení zemské osy … její energie je oslabená psychicky …
 • voda působí blahodárně, čistí a odnáší nánosy hrubých vibrací.
 • vibrace Země spojené s vibracemi živých organizmů se zvýšila ze sedmi kmitů za vteřinu na jedenáct.

Důležité ovšem je, že Karel Gott má důkazy o tom, že je tu pořád magnetismus, který nedovolí úplný zánik, a tak život úplně neskončí.

Díky za tu špetku naděje, mistře.

(Konec citace z webu Sisyfos)

Karel Gott se stal terčem útoků po odhalení pozadí politických procesů řízení, které se odehrávaly na pozadí Srpna 1968

Jenže, to zdaleka nebylo všechno. Karel Gott odpálil informační bombu rok před svojí smrtí. Minulý rok v říjnu na Českém rozhlase 2 způsobil rozruch [3], když Martině Kociánové začal odhalovat souvislosti z pozadí roku 1968, že všechno bylo dopředu domluvené mezi velmocemi, hranice zůstaly po celý rok 1969 otevřené na západ, což mělo umožnit emigraci mozkovým trustům z Československa na západ a v ČSSR měly zůstat jenom ty skupiny lidí, které nechtěly emigrovat.

Karel Gott na jednom ze svých posledních koncertů.

O tomto plánu na vývoz mozků se hovořilo i v souvislosti s obdobím normalizace, kdy výjezd na západ byl umožňován až do roku 1972 prakticky bez omezení ze strany komunistických orgánů. A dokonce i poté. Mimochodem, týkalo se to především lidí, kteří byli chystáni jako kádři,  kteří ze na západě měli naučit kapitalistickým procesům řízení. Ve většině případů šlo o Židy, kterým nebylo bráněno vycestovat. Zákazy na cestu ven se dotýkaly hlavně gójských žadatelů o výjezdní doložku. O celém vystoupení Karla Gotta dne 30. října 2018 na Českém rozhlase jsme přinesli článek zde.

Karel Gott rozpálil doběla jednatele Evropských hodnot, mistr v rozhovoru odhalil procesy nejvyššího řízení Illuminati

Ihned po tomto Gottově pořadu se strhla mediální bouře, v jejímž čele byl Jakub Janda, šéf neziskové organizace Evropské hodnoty, který v reakci v médiích na Karla Gotta zaútočil [4], že mu prý hráblo. Od té doby Jakub Janda střílel do Karla Gotta nepřetržitě, naposledy tento rok v červenci [5], když mistra obvinil z toho, že pracuje pro extrémisty a ruské síly v ČR. Jakuba Jandu rozzuřily nejen Gottovy výroky o Srpnu 1968, ale i informace z přetisku rozhovoru s Karlem Gottem na serveru Lidovky.

„Úspěch v jedné pracovní oblasti vůbec neznamená, že se jinak nebudete chovat poblázněně a nebezpečně. Karel Gott je sice kulturní legendou, ale když veřejně propaguje ty nejhnusnější konspirační teorie, tak dělá pro české extremisty a ruské destabilizační zájmy více práce než Aeronet a Parlamentní listy dohromady. Je to smutný konec,“ uvedl Janda.

Rozhovor [6] Lidovek s Karlem Gottem totiž přetiskla redakce LN v roce 2017 znovu, i když poprvé byl publikován v LN již 8. června 2001 a vyvolal hotový poprask, protože v rozhovoru odhalil, že světové procesy řídí kruhy tzv. zasvěcenců, osvícených, tedy jinak známých jako Illuminati. Lidovky rozhovor z neznámého důvodu před několika hodinami zcenzurovaly a zkrátily, takže v textu nejsou nejvýbušnější informace. Naše redakce toto očekávala a dopředu jsme původní necenzurovaný rozhovor zálohovali již minulý rok v listopadu. Výbušný rozhovor si můžete přečíst a stáhnout zde. Karel Gott měl signál, že umírá, a proto na jaře tohoto roku nahrál s dcerou Charlotte duet Srdce nehasnou, jednu z posledních písní, která je epitafem jednoho konce, ale i nového začátku. Když jsem poprvé tuto skladbu slyšel, bylo mi jasné, že Karel Gott už cítí, že odchází.

Pokud jde o Illuminati, jedná se o skupinu lidí napojenou tzv. nejvyšší procesy řízení na planetě, které jsou nadřazeny výkonným orgánům světového řízení. Kdybychom to měli přirovnat k něčemu, tak Illuminati jsou Nejvyšší sovět, resp. Evropská komise ve smyslu řízení nad celou planetou. Nejsou to volené orgány, jsou to lidé, kteří vědí tyto zásadní informace, o kterých píši i ve své nové knize:

 • Kdo stvořil člověka na planetě třídy G, na které žijeme
 • Jaká je úloha stvořeného člověka a jeho třídní pozice
 • Kdo je manažerem a správcem lidské rasy na planetě
 • Jaký osud je nachystán pro nosič naší civilizace
 • K čemu jsou zdroje planety třídy G
 • Pro koho jsou zdroje planety třídy G
 • Kdo bude z planety třídy G vybrán pro přemístění na jiný nosič

Před dvěma dny k tomuto tématu hovořil Elon Musk, který znovu pustil zásadní informace a opět z Kapitoly XII Syndikátu, chystám k tomu článek a video. Zapadne to do mozaiky spolu s mojí novou knihou, ale i spolu s tím, o čem hovořil Karel Gott v rozhovoru pro LN. Právě tyto rozhovory ukazují, že Karel Gott měl velmi hluboké informace o procesech nejvyššího řízení, zjevně ovládal energetické vzorce planety třídy G, věděl o vědomí vody, což jsou ale velmi vysoké kapitoly Syndikátu, o té vodě je to kapitola XXXVIII, kde se zobrazují rozhovory s vodou.

Pietní místo u domu Karla Gotta v Praze Na Bertramce.

Konverzace s vodou, reakce vody na dotazy, to je příliš vysoký level pro chápání, o kterém není bezpečné hovořit mimo okruhy zasvěcených, tedy Illuminati. Když Karel Gott znal tyto souvislosti, mohl být i on jedním ze zasvěcených. Tomu odpovídá i to, že Karel Gott zůstal vlastencem, zůstal na správné straně, a podle kréda názvu jeho jedné z písní “zůstal svůj”. Díky, Karle, že jsi tu s námi byl, že jsi se nebál říkat pravdu, díky za radost z písní tvého srdce a největší díky za informace, které obyčejným lidem ukázaly, jaký je svět v zákulisí, jaký je doopravdy. Příběh, který jsi nedopověděl, dopovíme jednoho dne za Tebe u nás na Aeronetu. Ještě jednou díky!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář