JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Karel Kříž: Bububu … roušky na hubu!

ČESKO: Tak jsme se z úst naší vrchnosti dozvěděli, že zatímco do 31. srpna je koronavirus hodnej a pokornej, od 1. září zřejmě zaútočí nebývalou silou a národ se bude muset opět bránit nasazením náhubků. Bububu … roušky na hubu!

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch po jednání Rady vlády pro zdravotní rizika oznámil, že od prvního září musí Češi na některých místech opět nasadit roušky. Zakrýt si ústa a nos bude povinné ve veřejné dopravě včetně meziměstských spojů, v obchodech, úřadech, na poštách a vnitřních hromadných akcích. Opatření nebude platit pro kanceláře či provozovny se zaměstnanci nebo pro restaurace. Vojtěch opatření zdůvodnil tím, že se od začátku školního roku budou lidé více potkávat mezi sebou.

Aha … o prázdninách se lidi nepotkávají?! Byl jsem včera na nákupu v supermarketu a tak nějak mi to nepřipadalo. Co se změní 1. září? Mohl by mi to soudruh Vojtěch a jeho banda nekompetentních nepříčetnejch ouředníků nějak vysvětlit? Řekl bych, že asi těžko. Je to jenom další plácnutí do vody ve hře “Bojujeme proti koronaviru”, kdy vlastně oni vůbec neví co a neví jak. Je to jenom další buzerace normálních lidí a představování moci státních úředníků.

118015203_10223298232194873_6159977572731250555_n

Je až neuvěřitelné jak diletantsky je naše společnost řízena. A je smutné, že tyto komické výstupy vládních panáků musíme brát jako bernou minci našeho žití pod pohrůžkami drakonických trestů.  Nakopat je všechny do zadele a naházet do Vltavy … aby se vychladli v tom svém revolučním nadšení z koronavirového boje a začali konečně jednat racionálně. A ne tahat zákazy jako králíky z klobouku, jen aby se něco jako dělo. Asi tak.

KAREL KŘÍŽ

Odeslat komentář