JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Karel Kříž: BUDEME DONUCENI V ROUŠKÁCH UŽ DOŽÍT?

ČESKO: Málokdo si pokládá docela zásadní otázku: Čeho vlastně chceme dosáhnout těmi drastickými omezeními, které na nás naše vlády každým dnem navalují? Na co čekáme? 

Vždyť už od března vládnoucí panáci téměř po celém světě “bojují” proti Covid-19. Téměř zastavili ekonomiku, obrovsky zadlužili další generace, orouškovali a do karantény poslali celé národy. A výsledek? Veliké nic! Vir je tu stále s možná ještě větší intenzitou než na jaře. K čemu tedy jsou všechna ta opatření?

Chceme vir zastavit? Chceme vir alespoň přibrzdit? Chceme ochránit společnost? A víme jak? Víme, že ta opatření mají opravdu nějakou účinnost? Máme nějaké důkazy, že nošení roušek, zavírání hospod zrovna ve 22,00, omezení stojících na 10, omezení diváků na fotbale na 2000, či na hokeji na 1000 a další vymyšlenosti naší vlády a národní fronty covid “odborníků” mají nějaké relevantní výsledky? Nebo je to jen tahání náhodných králíků z klobouku a pokrytecké ukazování občanům, že vláda “pracuje”?

Naši Prymulové nám tvrdí, že prý zplošťujeme křivku. Nakažených, nemocných, mrtvých. Snaží se nám namluvit, že bez jejich “obětavé” omezovací práce by asi již Česká republika byla jedním velkým hřbitovem a společnost by zkolabovala. No … nechci těm “odborníkům” do toho mluvit, ale připadá mi, že společnost kolabuje hlavně díky jejich koronavýmyslům. Stačí se jen podívat jinam, kde opatření proti Covid-19 tak drastická nebyla i nejsou a …? Národ tam nevymřel a dokonce ani společnost není v nijaké závažnější krizi.

Z mého subjektivního pohledu se mi zdá, že ono “zplošťování křivek” je vlastně jen zástěrka pro totální buzeraci občanů a firem, berlička pro nezřízené zadlužování, vládní utrácení a kupování voličů. Když nás plukovník Prymula všechny povinně obleče do atombordelů … zastavíme virus? Když nás všechny zavře do karantény, když zlikviduje hospody a bary, když si Babiš natiskne další miliardy a bilióny … zastavíme virus? Obávám se, že nikoliv. Jen z nás udělají ještě větší otroky jejich sociálně-korupčního státu. Vir tímto nezastaví. Ten už tu bude napořád.

Dle mého se s ním musíme naučit žít. Možná jeho ukrocení pomůže nějaká vakcína, nějaký lék. Ale nepředposírejme se z něj jak se nám snaží vnutit naši papaláši a jejich provládní média “hlavního proudu”. Budeme nosit roušky až do smrti? Budeme mít až do smrti muset mít z koronaviru strach? Budeme muset až do konce svých životů muset snášet “korona” manipulace našich vládních panáků?

Já nechci!

Autor: KAREL KŘÍŽ

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář