JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Karel Kříž: Rasová genocida bílé populace. Nikdy, nikdy bych se natolik neponížil, že bych si kleknul před černocha a omlouval se mu za údajné historické hříchy. Nikdy!

Nikdy, nikdy bych se natolik neponížil, že bych si kleknul před černocha a omlouval se mu za údajné historické hříchy, které prý spáchali běloši na černé rase. Nikdy!

Nemám ani zbla pochopení pro sluníčkové dementy, kteří takto konají a bílou rasu tak ponižují, dehonestují a v očích černochů prakticky zesměšňují. Kdejakej bubák se ukazuje s transparenty, na kterých je “KILL WHITE PEOPLE” nebo “BLACK LIVES MATTER”, ale přesto se mezi bílými najdou takoví hlupáci, kteří jim při tom ještě lezou do prdele.

Co to může být za lidi? Frustrovaní a zbabělí ubožáci bez sebevědomí, s bolševickým myšlením otroků, jenž mají v hlavách tak maximálně socialistické exkrementy multikulturalismu a po kapsách grantové zlaťáky. Jsou to ti, kteří jsou ale bohužel dnes ve společnosti nejvíce slyšet, dostávají nejvíce prostoru v médiích hlavního proudu a ovládají cenzuru na sociálních sítích. Ti, kteří vedou bílou rasu do záhuby a v podstatě zavedli rasovou genocidu bílé populace.

Za co se dnes máme černochům omlouvat? Za pozitivní diskriminaci? Za to, že je v mnoha případech živíme, aby nepochcípali v Africe hlady? Za sociální programy, pomocí kterých žijí v západním světě oproti svým domovinám jako králové? Za poskytnuté vzdělání, kterého by doma jinak nikdy nedosáhli? Tak za co?

Černoši by jen při základní soudnosti měli držet hubu a krok, jenže … Jenže jsme z nich vychovali, stejně jako z cikánů či muslimů v EU, líná nefachčenka s nataženou rukou ke státu a díky mnoha neziskovkám pak ještě drzá, hrubá a arogantní hovada, kterým stačí zakřičet “diskriminace, rasismus” a dostanou vše. Hmotné statky, pozitivní diskriminaci – tedy obrácený rasismus, či erární a mediální ochranu.

Ještě chvíli půjde naše euroatlantická civilizace tímto směrem a budeme černým sloužit my. Dopadneme jako JAR po pádu apartheidu. Akorát ještě černochům v decimování bílých budou u nás pomáhat muslimové a cikáni. Politika socialistických špiček EU a komunistických Demokratů v USA tomu nahrává. Jediný, kdo udržuje světlo naděje je Donald Trump. Bůh mu v jeho boji pomáhej!

Karel Kříž

Odeslat komentář