JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

KAŽDÝ SKLIDÍ, CO SI ZASEL

EVROPA: Babičky ekologická prasata? Pokud vím, tak třeba naše babičky si chodily do krámu pro mléko s bandaskou, používaly papírové pytlíky a síťovky. Kapesníky a pleny praly a používaly na to obyčejné mýdlo. Pily ze sklenic, nepoužívaly plastové lahve a igelitové pytlíky. Neměly myčky sušičky, počítače, mobily a všechno ostatní co ničí prostředí a žere energie. Aut bylo maximálně deset v celé vesnici a běžně se chodilo pěšky, autobusem, vlakem a na kole. A tak můžeme pokračovat. Jak je vidět, svět je plný hlupáků. A ta údajně lepší společnost západní Evropy se v poslední době v hloupostech přímo překonává.

Tom Buhrow, intendant německé televize Westdeutscher Rundfunk (WDR) a příští šéf celého veřejnoprávního komplexu ARD, se omluvil za video své stanice, na němž dívčí sbor z Dortmundu zpívá o tom, že „babička je staré ekologické prase”. Sdělil to web Focusonline. Tohle žádná omluva nespraví a vedení toho slavného média komplexu by udělalo lépe, kdyby se spakovalo a odešlo. Tady už totiž končí legrace. Pokřik malých zfanatizovaných Němčíků až příliš připomíná předválečné aktivity mládeže „hiltlerjúgen”. Tehdy byli na tapetě Židé, dnes senioři, ale historie má urputnou snahu se vracet a opakovat.

Toto je přímo ukázka hanobení početné skupiny obyvatel a to je snad trestné i v Německu. Doufejme jen, že naše společnost v Česku ještě není tak „poevropštělá” aby podobné hrůzy u nás našly živnou půdu. Nicméně budiž nám to varováním. Bylo by ale zajímavé sledovat co by se dělo, kdyby něco podobného vyzpěvovali v německé televizi příslušníci nějaké „politicky nežádoucí” strany a na mušku si brali ekonomické ilegály, lesbičky, gaye, lidi jiné víry. To by zřejmě zasáhlo policejní pořádkové komando a zpěváčky rozehnalo v přímém přenosu. Takže hanobit a urážet dříve narozené a vyhrožovat jim je v nové evropské kultuře povoleno? Chceme v takové Evropě být? Nicméně buď nám aspoň malou útěchou, že nikomu se léta nezastaví, ani těm zmateným dětičkám a jejich rodičům, kteří jim takové vystoupení dovolili. Za pár let sklidí všichni celou tu jedovatou setbu s plnou parádou i s úroky.

Odeslat komentář