JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Kdo je víc vyvolený? Německá veřejnoprávní televize pozvala do vysílání muslimskou kritičku Židů a Izraele a už je malér

NĚMECKO: Německá veřejnoprávní televize Südwestdeutsche Rundfunk (SWR) si pozvala do multikulturního a diverzifikovaného pořadu “five souls” (pět duší) muslimskou kritičku Židů a Izraele Feyza-Yasmin Ayhan, která před časem v mešitě v rámci kulturního pořadu (považuje se za umělkyni) kritizovala Židy a Izrael v rámci palestinsko-židovského sporu.

 

Okamžitě se strhla mela. Kdyby umělkyně kritizovala bílého německého gojima, pak by bylo vše v pořádku, ten si nadávky a urážky zaslouží, ale kritizovat vyvolenou menšinu Židy?! To přece nejde! Přece jenom i v té vyvolenosti menšin je jistá hierarchie! Nebo je snad muslim v Německu stejně vyvolený jako Žid? Co myslíte?

 

Pilotfolge von „Five Souls“ mit den Gästen Malcom Ohanwe (v.l.n.r.), Yasmin Ayhan, Hadnet Tesfai, Jasmina Kuhne, Nadja Benaissa

Na závěr otázka k častým debatám na sociálních sítích. Jak známo multikulturalismus vzešel z učení neomarxistů, kde prvotní platforma byla tzv. “frankfurtská škola”. Kolik ze zakladatelů a členů této “skupiny” bylo muslimského vyznání?

 

Zdroj: https://ceskavec.com

Odeslat komentář