JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Keď Ti vlastný minister odkáže cez média čo si zač: „Neviem, či premiér nezačína mať imperiálne chúťky“ odkázal Matovičovi jeho minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak

SLOVENSKO: Minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak (Sme rodina) pri príchode na stredajšie rokovanie vlády, ktoré bolo netradične ohlásené na 06.00 h, pripomenul, že zvyk začať svoj pracovný deň o tomto skorom rannom čase mal rakúsky cisár František Jozef. „Neviem, či premiér nezačína mať imperiálne chúťky,“ poznamenal Krajniak s úsmevom o čase rokovania kabinetu.

Priznal, že by sa vedel prispôsobiť, aj keby sa stredajší čas stal pravidlom. Problém by nemal ani minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS). „Môj deň začínam vždy o piatej, pol šiestej odpovedaním na maily. Takže som zvyknutý, aspoň mi to nerozbije deň,“ povedal.

Na snímke vpravo minister zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVEZ) Ivan Korčok (nominant SaS) a vľavo minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) prichádzajú na rokovanie vlády SR v Bratislave v stredu 7. októbra 2020.

Ministri obrany a zahraničných vecí Jaroslav Naď (OĽANO) a Ivan Korčok (nominant SaS) prišli na rokovanie spoločne. „Stretli sme sa náhodne na benzínovej pumpe v Senci, takže sme už stihli kávu,“ oznámili. Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ján Mičovský (OĽANO) stihol celý ranný rituál.“ Kávu, vločky aj cvičenie,“ spresnil.

Ministerka kultúry Natália Milanová (OĽANO) je na skoré ranné vstávanie zvyknutá – ako matka pomerne malého dieťaťa. „Je to pre mňa teda samozrejmosťou. Prídem dnes o čas s dieťaťom, ale viem si ho vynahradiť niekedy inokedy,“ uviedla ministerka. Verí, že možno ráno budú na rokovaní sviežejší a zasadnutie stihnú absolvovať skôr ako inokedy.

Na snímke vľavo minister školstva Branislav Gröhling (SaS) prináša pre kolegov raňajkové chleby vo vajíčku na rokovanie vlády SR v Bratislave v stredu 7. októbra 2020.

Minister školstva Branislav Gröhling (SaS) priniesol svojim kolegom na ranné rokovanie vlády chlieb vo vajci, pri príprave ktorého trochu asistoval.

Informácii sa potešil minister financií Eduard Heger (OĽANO). „Tak to je super, teším sa. Nestihol som ešte ani kávu. Išiel som spať o jednej, vstávanie nebolo ľahké,“ skonštatoval.

Na snímke vľavo minister životného prostredia Ján Budaj (OĽaNO) a vpravo minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ján Mičovský (OĽaNO) na rokovaní vlády SR 7. októbra 2020 v Bratislave.

Šéf envirorezortu Ján Budaj (OĽANO) je na tom podobne, ráno vstáva nerád. „Nechodím ale sem kvôli zábave, ale z dôvodu životného prostredia,“ povedal Budaj. Doplnil, že sa teší na raňajky. Rovnako sa na ne teší aj predseda vlády Igor Matovič (OĽANO). Ako dodal pred ranným rokovaním, spať chodí medzi polnocou a druhou hodinou ráno a teraz to tiež nebola výnimka.

Kabinet už rokuje.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář