JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Kolář? Skoro bych řekl, že se s ním můžeme rozloučit!

ČESKO: Starosta Kolář přitvrzuje… Poslal dopis předsedkyni Evropské komise Uršule zvané familiérně FlintenUschi, aby se zasadila o dostatečně důraznou odpověď Rusku. Rusko se vměšuje, vede hybridní válku, ničí demokracii a tak vůbec – však všichni víte, co tím starosta Kolář myslí.

První, co mě na této zprávě bere, je adresát. Zrovna Uršulka. Která svojí prací ministryně obrany zajistila, že je německá armáda zcela nebojeschopná, nemá prakticky žádnou použitelnou techniku, ale má dostatek uniforem pro těhotné vojačky. Ta Uršulka, kterou museli odklidit do Brusele v naději, že po Junckerovi to už prostě nejde dělat hůř. Ta Uršulka, která nejprve kritzovala zavádění opatření kvůli koronaviru a pak kritizovala jejich rozvolňování. Ta Uršulka, která na epidemii reagovala vždycky pozdě a ani v České televizi se moderátoři a hlasatelé nechtěli ztrapňovat jejím adorováním. Ta Uršulka, na jejíž obranu musely vystoupit ty nejprodejnější novinářské kurvy, které snesou všechno a sebeúctu nepotřebují, pokud dostanou zaplaceno –  z Echa a Aktuálně. Jestli Kolář opravdu volá o pomoc, myslím že v Evropě neexistuje blbější volba zastánce.

Každopádně bych si Vidlácky myslel, že Kolář pokračuje podle plánu, který zkonstruoval jeho tatínek, který ho dostal od svých zámořských sponzorů. Až se mi zachtělo si ověřit, jestli mezi Kolářovými přáteli na fesjbůku není i Viktorka Nullandová. Ta, která velmi trefně poslala EU tam, kam se Jůnie uvrtává posledních deset let a která nikdy neměla problém, aby pro její vize umřely nějaké ty desítky tisíc lidí.

Jen by mě zajímalo, jestli je Kolář junior prostě tak blbej sám a nebo jestli jsou blbí v celé rodině. Nevím jestli jim to dochází, ale když budou takhle pokrčovat, tak prostě umřít musejí! Když se podíváme na události posledních týdnů, tak se Kolář hrdinně postavil Rusku, dostal ochranku, protože na něj najel agent s ricinem a sám potvrdil v rozhovoru, že po něm jdou. K tomu teď žádá o zásah Uršulku, protože to co dělá Rusko je přece válečný akt. Dva válečné akty. Tři válečné akty.

A teď si představte tu ostudu, když se nic nestane. Za pár týdnů bude jasné, že to byly jenom kecy jednoho ambicióznho blbečka, jakých je plná Praha a bez kterých se tam v podstatě nedají vyhrát volby. Že si jen hrál na hrdinu a bojovníka proti Putinovi, kterému je nějaká Praha prostě ukradená a navíc tam v Kremlu dobře vědí, že v případě potřeby mají sympatie většiny českého obyvatelstva na své straně. Kolář jim navíc zadarmo pomáhá, aby těch sympatizantů měli víc. Nic se nestalo, žádný agent se nenašel, nikdo nebyl vyhoštěn a Respekt s Kolářem si všechno vymysleli…

Řekl bych, že se s naším bojovným starostotou můžeme pomalu loučit. Vmanévroval se do situace, která nemá jiné řešení než politickou smrt a nebo opravdovou. Buď se ukáže, že je tlučhuba a nebo po něm jdou. V prvním případě bude pro smích, v druhém bude v rakvi. Ale jinou cestu už vlastně nemá.

Vzhledem k přátelům Kolářojc rodiny bych byl skoro přesvědčen, že jeho politická mrtvola už Viktorce Nullandové k ničemu nebude. Ale jeho skutečná mrtvola byl ještě dobře posloužila. Minimálě by Uršulka musela vyhostit zase nějaké ruské diplomaty. Ale vzhledem ke krachujícím americkým naftařům (a plynařům) zřejmě žádný zkapalněný freedom plyn ani freedom ropa z USA hodně dlouho nepřiplují. Do zimy určitě ne. Takže  hned za vyhoštěnými diplomaty přijde do Kremlu telegram, že si svoje vyslanectví zase můžou obsadit, protože bez ruské ropy a plynu se v Ojrópě nepohne vůbec nic od aut, přes hnojiva až po výrobu plastů. V Německu se nepohnou ani plynové elektrárny a bez ruského plynu jaksi v zimě všechno zamrzne. Navíc Pánbůh má tendenci na  všechny krizové roky v posledních sto letech zajistit řádně tuhé mrazy.

Uvědomuje si Kolář, že všechno, co se mu stane, bude v podstatě zbytečné? Že si někde nějaký gruzínský ostřelovač už vybírá hotel a nad ním ubytovávají Štětinu, aby pak na kamery potvrdil tu správnou verzi? Že jaksi umře, chvíli bude haló v novinách, ale nic moc to nezmění, protože na to prostě nejsou podmínky?

A kdyby to všechno byl nesmysl, tak se ukáže, že je kecálek, lhář a nemá voliče ani v Práglu.

Vidlák

Odeslat komentář