JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Koľko času potrebujú globalisti na nastolenie diktatúry Nového Svetového poriadku – NWO? Gates „predpovedal“ začiatok, pozná aj koniec: „Koniec pandémie bude najneskôr do konca roka 2022“

Americký multimiliardár a filantrop Bill Gates sa domnieva, že svet by sa súčasnej pandémie koronavírusu mohol zbaviť do dvoch rokov. Už v roku 2015 64-ročný rodák zo Seattlu predpovedal pandémiu, ktorá sa v ostatných mesiacoch stala skutočnosťou. Najnovšie vyslovil aj prognózu súvisiacu s koncom „koronakrízy“.

Napriek tomu, že pandémia napáchala po svete miliardové hospodárske škody a spôsobila mnoho zadĺžení, vidí aj pozitíva. „Inovačné systémy v oblasti diagnostiky, nových liečebných postupov a vývoja vakcín sú skutočne pôsobivé,“ povedal Gates pre web wired.com. „Nadobúdam pocit, že v prípade bohatého sveta by sme mali byť schopní do veľkej miery túto záležitosť ukončiť do konca roka 2021. Na celom svete do konca roka 2022,“ dodal.

Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov (Bill and Melinda Gates Foundation) je druhým najväčším prispievateľom do Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorá poskytla 9,76 percenta celkových prostriedkov. Gates v júni podpísal kontrakt s britskou farmaceutickou spoločnosťou AstraZeneca, ktorá s vedcami z Oxfordskej univerzity vyvíja vakcínu proti koronavírusu. Pokiaľ bude účinná, spoločnosť dokáže vyrobiť dve miliardy dávok očkovacej látky, pričom súhlasila, že dodá polovicu dávok málo a stredne rozvinutým krajinám.

Európska únia dosiahla dohodu s farmaceutickou spoločnosťou AstraZeneca o odkúpení 300 miliónov vakcín proti ochoreniu COVID-19, ak budú k dispozícii. Informovala o tom agentúra DPA s odvolaním sa na piatkové vyhlásenie Európskej komisie. Európska únia plánuje vakcíny zakúpiť pre svojich 27 členských štátov, ak budú tieto očkovacie látky uznané za bezpečné, napísala DPA. Kúpna zmluva s farmaceutickou spoločnosťou zahŕňa aj možnosť dodatočného nákupu ďalších 100 miliónov kusov vakcín. Rozhodnutie Európskej únie o uzavretí dohody s firmou AstraZeneca prišlo len deň po tom, čo Európska komisia vyhlásila, že vstúpila do rozhovorov o odkúpení vakcíny so spoločnosťou Johnson & Johnson.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář