JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Komentátor Martin Zvěřina o pirátech a přitroublém Hřibovi: „Jako arogantní burani! Na magistrátu se v pátek nepracuje?!“

ČESKO: Komentátor Martin Zvěřina se ve svém sloupku vyjádřil k Pirátům a k jejich ovládání pražské radnice. Podle jeho slov jsou Piráti tak efektivní, že to viděli až v Německu.

„Spoléhat se na to, že by měla Praha kompetentní osazenstvo radnice, je jako čekat na blanické rytíře. Garnituru ovládající pražskou radnici vedou Piráti. Ti se neustále chlubí svou moderností a efektivitou. Prý jim technologie umožňují, aby byli daleko výkonnější než představitelé jiných stran. V řízení větších administrativních celků Piráti asi moc nevynikají, jsou nekompetentní a chybí jim elementární slušnost. Anebo že by se na magistrátu v pátek nepracovalo?“ ptal se Zvěřina, který tak reaguje na tweet velvyslance Spolkové republiky Německo Christopha Isranga.

Ten si totiž na sociální síti postěžoval na zástupce hlavního města Prahy, s nímž chtěl probrat vývoj nakažených koronavirem v Praze. O tom ParlamentníListy.cz informovaly v pátek „Chápu, že je Zdeněk Hřib na služební cestě. Skutečnost, že žádný z jeho zástupců nebyl ochotný se se mnou telefonicky spojit, nám však práci neusnadňuje,“ napsal Israng.

Podle Zvěřinových slov je ambasadorovu otevřenou kritiku možné číst jako výraz nejvyššího zoufalství diplomata, jenž je znám svou vstřícností a který chtěl udělat maximum pro to, aby v Berlíně nepospíchali s uzavřením hranic s Českem.

„Jenže v Praze, největším ohnisku virové nákazy v republice, se s diplomaty nebaví. A možná je to dokonce lepší varianta, představte si tu ostudu, kdyby se Němci prostřednictvím svého velvyslance třeba dozvěděli, že Praha není připravena na žádné krizové scénáře a že je ve vleku událostí. To už je skoro lepší, že Pražané vypadají jen jako arogantní burani,“ uzavřel.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář