JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Konečně několik vysloveně pozitivních zpráv uprostřed probíhající civilizační katastrofy

Nacházíme se uprostřed plně rozvinuté, druhé fáze kobercového, mediálního bombardování koronavirem.

Všechna ta depresivní čísla, varovné statistiky a hrozivá vyjádření expertů, sdělované nám 24 hodin denně ustaranými moderátory, mají v zásadě jen dva účely. Tím prvním je nahnat nám strach. Hromadně. Vyděsit co nejvíc lidí natolik, aby zkousli dříve nemyslitelné.

Druhým, pomocným, ale neméně důležitým smyslem téhle kampaně je zasypat obyvatelstvo ze všech oficiálních kanálů balastem, zahlušit a přesytit jeho kognitivní kapacitu, aby si nepovšimlo, co se kolem děje. Proč?

Protože, i když to tak na první pohled nevypadá, na řadě míst se začínají objevovat pozitivní signály. Že se to globalistům, zatím tu a tam, začíná vymykat. Začněme třeba v USA. President Trump vydal před pár dny dekret, kterým nařídil, s okamžitou platností, ve všech federálních zařízeních a institucích ukončit školení zaměstnanců o „bílých privilegiích” a o „kritické rasové teorii”. To jsou ony liberály vnucené „programy rasové citlivosti” na téma, že za vše špatné na světě může bílý, heterosexuální muž. Že je proto třeba s ním zatočit. A že kdo nesouhlasí, už nemůže být naším zaměstnancem…

Tak od teď mají utrum. Ale nedosti na tom. Ředitel amerického Úřadu pro správu a rozpočet nařídil „…identifikovat všechny smlouvy nebo výdaje související s jakýmkoli tréninkem na téma kritická rasová teorie, bílé privilegium nebo jakéhokoli jiného tréninkového nebo propagandistického úsilí, které učí nebo naznačuje buď  že USA je neodmyslitelně rasistická nebo zlá země nebo že nějaká rasa nebo etnická skupina je neodmyslitelně rasistická nebo zlá. “. Takže, když volby dobře dopadnou, bude se vyšetřovat, zjišťovat kdo co podepsal a na kolik to daňového poplatníka vyšlo.

A v USA ještě zůstaňme. Prezident Donald Trump také, před pár dny, během svého projevu o americké historii, zasadil ránu přímo na komoru liberálního pokrokářství. Obvinil americké školy, že učí studenty „nenávistným lžím o této zemi” a řekl, že podnikne kroky k „obnově vlastenecké výchovy” a bude pokračovat v opozici vůči vyučování o rasových nerovnostech. Příslušný dekret se očekává v nejbližších dnech. Do voleb určitě.

I ve Velké Británii se dějí zajímavé věci. Podle Reuters se Británie připravuje odmítnout požadavky EU, aby byla i nadále vázána evropskými zákony o lidských právech, po dosažení plné nezávislosti Spojeného království. Tedy, slovy méně učesanými – ihned, jakmile bude po Brexitu, ukáže na Evropský soud pro lidské práva, z poza Kanálu, fakáč.

Jde, pochopitelně, o migranty. Podle Sunday telegraph britská vláda plánuje po Brexitu vystoupit z částí evropské úmluvy o lidských právech. Důvodem má být snaha urychlit a zjednodušit deportace nejrůznějších „žadatelů o azyl”. Aby nechtění cizinci nemohli zneužívat „lidskoprávních” zákonů ke zdržování nebo přímo blokování svého vyhoštění. Takže už žádné „strpění cizince“, které bylo i do našeho právního řádu vnuceno EU, podle něhož nelze deportovat připrchlíka tam, kde ho nechtějí, nebo tam, kde by na něj mohli být oškliví. Jako třeba toho černocha, co před časem znásilnil nezletilou na Litoměřicku… Británie to říká Bruselu dopředu a jasně : „To, jak Spojené království uplatňuje svoji ochranu lidských práv, je věcí pouze Velké Británie jako autonomní země.”

Ale jisté, sílící remcání se začíná ozývat i z některých zemí EU. Z takových, kde by se to dříve nečekalo. Tak třeba bývalý rakouský ministr vnitra a nyní předseda klubu FPÖ Herbert Kickl nečekaně rychle a podrážděně reagoval na projev  Ursuly Von der Leyen  o stavu EU. Na pasáž o připravované jednotné migrační politice. Prohlásil, že eurokomise: „zjevně hodlá převálcovat členské státy a postupně podkopávat národní nezávislost”. Že hodlá obětovat „své vlastní obyvatelstvo ve prospěch pašeráků.”  A že se s  takovou strategií stává „hrobařkou EU”.

Není divu. Podle německého Tagesstimme uniklé dokumenty z plánu Komise naznačují, že migranti budou moci i nadále legálně přicházet prostřednictvím „odolnějšího, humánnějšího a efektivnějšího migračního a azylového systému”. Tedy víc, rychleji, snadněji…  A to vše „při plném zachování pravidel volného pohybu v schengenském prostoru.” Co by to znamenalo, je jasné.

Ale, světe div se, s Kickelem souzní a varovný prst začínají pozvedat i některé německé organizace. Občanská iniciativa Ain Prozent varuje, že následkem Ursuliny jednotné azylové politiky „…se pravděpodobně zvětší propast mezi identitárními východoevropany a globalizovanými západoevropany. Pokud byrokraté EU chtějí novým paktem zvýšit tlak na východ (pod vedením Polska a Maďarska), mohla by migrační otázka přerůst v trhlinu EU.”

Takže není na světě jen koronavirus, roušky a karanténa. Za oponou podivné pandemie se stále vede úporný boj. A právě na příkladech z USA a Velké Británie je vidět, že když se chce, když je politická vůle, tak jde i zdánlivě nemožné. Zlomit klíčové programy všemocných pokrokářů, vyvázat se z nevýhodné mezinárodní smlouvy…

Vzpomeňte si na to, až vám zas budou zase říkat, že „to nejde”. Že se o něčem takovém nesmí ani mluvit. Natož hlasovat. A už vůbec ne uvažovat o nějakém referendu na podobná témata. Protože lidská práva, mezinárodní závazky, nezpochybnitelné hodnoty a tak dále

Autor: LUBOMÍR VYLÍČIL

Zdroj: https://pravyprostor.cz

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář