JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Koordinátorka krizového štábu amerického prezidenta pro Koronavirovou epidemii, Deborah Birx: “oficiálním číslům se nedá věřit, počty mrtvých jsou nadhodnocené”

USA: Koordinátorka prezidentského krizové štábu COVID19 Deborah Birx podle amerických novin The Washington post prohlásila, že nevěří žádným údajům od Centra pro prevenci a kontrolu nemocí (CDC). Oficiální počty zemřelých na COVID19 jsou podle ní nadhodnocené o 25 procent!

CDC je oficiální americkou agenturou ministerstva zdravotnictví USA a sídlí v Atlantě ve státě Georgia na jihu USA. Českou obdobou je Státní zdravotní ústav.

Ukazuje se, že v USA stejně jako jinde (Itálie, Německo, Španělsko, Čína, Rusko atd.) oficiální úřady falšují údaje o počtech vážně nemocných a zemřelých v souvislosti s epidemií koronaviru. Vždy je navyšují směrem nahoru, jenže ne vždy se dají ty lži uhlídat před zrakem veřejnosti.

Takhle to dopadá, když někdo pořád lže (globální elity a jejich místní poskoci), pak si dotyční nepamatují, jak lhali naposledy.

Odeslat komentář