JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Korčok slúži americkým záujmom a zrádza Slovensko

SLOVENSKO: V slovenských médiách sa nikdy nedozviete, že Korčok spáchal niečo zlé. A už vôbec nie, že Američania páchajú zločiny vo svete. Ak skáčeš, ako píska americká ambasáda, môžeš všetko.

Voliči opozície nemajú právo vypočuť si kritiku vlády – médiá jednoducho opozičných predstaviteľov nevysielajú. Však načo. Úlohou médií predsa nie je informovať, ale zvestovať svoju liberálnu ideológiu. Korčok môže slúžiť americkým záujmom a zrádzať Slovensko – nevadí, on je chránený druh. Korčok môže obchádzať parlament – v pohode, však načo v kapitalizme vôbec predstierať demokraciu. Korčok môže popierať medzinárodné princípy – ak skáčeš, ako píska americká ambasáda, môžeš všetko.

KRITIKA AMERIKY V SLOVENSKÝCH MÉDIÁCH? TO SA PREDSA V SLOBODE A DEMOKRACII NESMIE!

V slovenských médiách sa nikdy nedozviete, že Korčok spáchal niečo zlé. A už vôbec nie, že Američania páchajú zločiny vo svete. Ani len najmenšia kritika od opozície sa nesmie objaviť. Nič. Za všetko zlo vo svete môže Rusko, Čína, Kuba a Venezuela. A Fico. Nádherná, totalitná idylka. Prosím pekne – sloboda a demokracia. Ak sa budete nabudúce zamýšľať, milí priatelia, prečo nás nie je viac cítiť v médiách, tu máte odpoveď.

BLAHU TREBA ZAKÁZAŤ, SMER TREBA IGNOROVAŤ, OPOZÍCIU UDUPAŤ – NECH ŽIJÚ DEMOKRATICKÉ SLUŠNOMÉDIÁ!

Ľuboš Blaha je na indexe a do televíznych diskusií mám zakázaný vstup – v TV JOJ sa minule priamo vyjadrili, že ma jednoducho nepozvú, lebo sa im nepáči, čo hovorím. Jednoducho, ak nemáte ten správny názor, tak vás nezavolajú. Ostatné médiá urputne ignorujú tlačovky Smeru, našu kritiku vlády, naše opozičné aktivity. Nič nesmie ísť von. Žiadne naše názory. Len kriminalizácia a škandalizácia.

ĎAKUJEM, ŽE SA NENECHÁTE MANIPULOVAŤ, PRIATELIA!

Veľa ľudí sa nad politikou nezamýšľa a tak si len bezducho nechávajú vymývať mozgy korporátnymi médiámi.  Ale čoraz viac ľudí už toho má plné zuby a začína otvárať oči – patríte k nim a za to vám patrí obrovská vďaka. Za pravdu sa oplatí bojovať!

Ľuboš Blaha

Odeslat komentář