JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Koronavirus – spirituální a jiné esoterické důvody a důsledky

USA: Ve své poslední audio nahrávce mluví Tim Ozman o tom, jak hlavní představitel Jiho-Korejské církve Šinčeondži jménem Lee Man-Hee, který tvrdil že je reinkarnace Ježíše Krista, se přiznal, že on sám způsobil rozšíření koronaviru. Tuto zprávu přinesly americké noviny „Wall Street Journal“ již 6. března 2020, kde tohoto člověka nazývají „mužem dvou tváří.“ (Video v Angličtině ZDE)

Je to symbolické označení, které může těm, co se vyznají v mythologii okamžitě připomenout římského boha Merkura, který je v řecké mythologii obsažen jako bůh Hermes. Merkur se vyznačuje tím, že nosí hůl, která se nazývá kaduceus a která je rovněž symbolem lékařství. Je to bůh dvou tváří: jedna je dobrá, druhá ne tak moc dobrá. Je to patron obchodu, ale taky patron zlodějů, mediciny, ale taky jedů; je to šprýmař a podvodník. Je to nosič ohně, zakladatel požárů. Prostě, nedá se mu věřit. Na jedné straně dovede způsobit zkázu a na druhé ji pomáhá napravit.

Vypráví se příběh, u cesty ležel had, který každého pocestného uštknul. Za rohem stál pak stařec, který jim prodal lék proti uštknutí. To je dvojí tvář boha Merkura; dvojí tvář obchodu a mediciny.

Je jasné, že Lee Man-Hee nemohl sám rozšířit virus po světě. Tato zpráva byla dána do tisku jen jako podpis těch, kteří skutečně tuto epidemii způsobili, což jsou tak zvaní „Iluminátové.“ Tito lidé si nesmírně hoví v symbolice a pokaždé své akce a činy tímto způsobem oznamují svým „bratrům“ po celém světě. Tak na příklad, Černé pondělí (Black Monday) 1987 bylo kdy zkrachovala burza na Wall Street. Přesně za 33 let na to bylo Černé pondělí 2020, kdy burza spadla o 2997 bodů. Při 9/11 zemřelo oficiálně 2997 lidí. Současný rok 2020 je přesně o 113 let od doby, kdy byl ustanoven Morseův kód SOS jako nouzové volání o pomoc. V Americe ustanovili telefonní číslo 911 jako nouzové volání přes telefon v roce 1968. New Yorkská tragedie 9/11 se stala přesně o 33 let později a se stavbou mrakodrapů ve Světovém obchodním centru (WTC) bylo započato v roce 1968. Někteří lidé se prostě vyžívají na hloupostech. Kdyby aspoň neotravovali. (VIZ)

Merkur je rovněž ten, který nosí pochodeň. Pochodeň symbolizuje vědomosti, lehkost ducha a život. Pomocí symbolické pochodně rozpoutává Merkur ohně po celém světě, o čemž máme v dnešní době víc než dostatečné množství důkazů. Opět, často jsou zveřejněny podpisy těch, kteří to způsobili. Ohně zase vážou Merkura k jinému symbolickému tvorovi, kterým je bájný pták Fénix, který shořel v ohni a pak se ze svého vlastního popele znovu narodil. Symbolika: smrt – znovuzrození. Tím je myšleno slunce, které tímto cyklem prochází denně. Slunce je v symbolice spojováno s ďáblem.

Ale tak jak jsou mnohé důležité světové události symbolicky „podepsány,“ stejně tak jsou předtím vyjeveny. Tak na příklad program „Panorama,“ vysílaný britskou televizní stanicí BBC předpověděl bombardování Londýna 7/7/2005. Koronavir byl předpovězen knihou, kterou napsal Dean Koontz a která se jmenovala „Wuhan 400“ (anglicky Wu-Chan). Proč 400? Protože se jedná o rok 2020 a 20 x 20 = 400. Další útok je předpovídán na 3/11 nebo 11/3 v americkém městě Seattle.

Šišinka

Jak říká David Wicock v jeho videu (video v Angličtině ZDE), sedm dní před jeho zavražděním v roce 1963 prohlásil americký president John F. Kennedy: „V naší zemi existuje spiknutí, které zkouší uvrhnout do otroctví každého muže, ženu a dítě. Než odejdu z této vysoké a vznešené funkce, mám v úmyslu toto spiknutí odhalit.“ Krásný záměr, ale slovo nedodržel. Nemohl.

President Kennedy ovšem neměl pravdu v jedné věci, že se soustředil pouze na Ameriku. To spiknutí je totiž celosvětové a je staré stovky a stovky let. Stále ta stejná vrstva lidí se drží u moci, ať už veřejně či tajně a stále postupují podle svého plánu, což je ovládnout celý svět a nás uvrhnout do celoživotního otroctví. Pokud nás ve své omezenosti ovšem dřív nevyhubí.

Je jasné, že tito lidé nejsou soudní a je sporné, jestli vůbec dovedou logicky myslet. Nedostatek rozumu a logiky je zjevný nejen z jejich činů, ale i z jejich vlastních psaných dokumentů, které Alan Watts schopně nashromáždil v jeho seznamu doporučené literatury. Rozumní a soudní nemohou být už proto, že se nerozmnožují mezi prostou a obyčejnou populaci, kterou nazývají „zbytečnými jedlíky,“ ale berou se neustále sami mezi sebou. Tyto blízké příbuzenské sňatky pak produkují děti, které jsou s každou další generací zhruba o 15% méně inteligentní.

Z úbytku inteligence je usvědčují i jejich činy. Celá staletí pracují na svém plánu ovládnutí světa, věnují tomu své životy, své duše upíšou Satanovi za trochu světského pozlátka a chabavou dávku pochybné pomoci a přesto, za celou tu dobu se nikam nedostali. Dejte tento projekt schopnému organizátorovi a během jedné-dvou generací to bude mít zvládnuto a ještě navíc to bude k plné spokojenosti všech zúčastněných.

Útoky, které na nás tito lidé podnikají za účelem ovládnutí jsou velmi často útoky spirituálního druhu. Jsou to útoky na naše myšlení, na náš úsudek, logiku, na naši víru, morální zásady, na naše uvažování a rozhodování. O to se skvěle stará hlavně televize, která dokáže člověka snadno uvést do hypnotického stavu a tento pak bere všecko, co hlasatelé říkají za naprostou pravdu. To proto, že v hypnotickém stavu funguje pouze podvědomí, zatímco vědomí, což je kritická a podezřívavá část mozku, je vyřazeno z funkce. A ještě navíc je každému tento hypnotický stav příjemný a tak si rád pustí bednu znova a znova. Ovšem i ti, kteří televizi nesledují jsou ohroženi a to pomocí internetu. Tam záleží na tom, jaký výběr čteného nebo sledovaného materiálu mají.

Další způsob jak zajistit naši duševní a tím pádem i fyzickou nečinnost je pomocí útoků přímo na náš mozek. Tento skvělý instrument, který máme každý z nás v hlavě, má v sobě jednu maličkou žlázku, přímo uprostřed, které se říká šišinka, protože má tvar malé borovicové šištičky. Lidé o této žlázce věděli už odpradávna a její zobrazení se vyskytuje i na nesčetných starých kresbách, malbách, předmětech, v architektuře a jinde.

Šišinka je dutá žláza, naplněna vodou. Jak stárneme, voda má tendenci vápenatět, což způsobuje, že ztrácíme psychické schopnosti. Zvápenatění je možno podstatně urychlit jak pomocí aspartamu (náhražka cukru), tak používáním fluoru. Pro fluor je šišinka doslova magnet. Takže máme hodně aspartamu v sodovkách a v mnohých továrně vyrobených produktech, zatímco fluor je nám dodáván v hojném množství jak v soli, v lécích, v továrně-vyráběných potravinách, v mnohých sodovkách, v zubních pastách a někdy i ve vodě.

Fluor nezabraňuje zubnímu kazu, jak je nám nalháváno; naopak, fluor zubní kaz způsobuje. Stane se to tak, že zubní sklovina se stane velmi tenkou, příliš tvrdou a snadno praská. Zubní dřeň naopak změkne a umožňuje snadné promáčknutí horní tenké vrstvy. Fluorové zuby jsou žluté, často podélně rýhované. Stejně zle dělá fluor i na kosti, pochopitelně.

V německých koncentračních táborech za 2. světové války bylo zjištěno že ti, kterým byl dodáván v malých dávkách fluor, byli daleko mírnější, poslušnější, nebouřili se a byli tím pádem snadno ovladatelní. Toto byl skutečný důvod za protlačováním fluorizace pitné vody. Fluor je ale silný jed, lidskému zdraví je ve větším množství velmi nebezpečný.

Smrtelná dávka fluoru je 32-64 mg na každý kilogram váhy, což je asi 5-10 g na dospělou osobu. Ale i množství 15-20 krát menší způsobí těžké žaludeční a střevní potíže. Trvalé užívání fluoru ničí kosti u dospělých a zabraňuje vývinu kostí u dětí. K otravě může dojít i požíváním prostředků pro dentální hygienu. Průmyslově je fluor využíván na jedy proti hmyzu, myším a krysám. V Indii je asi 60 milionů lidí otráveno pramenitou vodou, která teče přes žulové kameny, z nichž vymývá příliš mnoho fluoru. Proto je nutné pitnou vodu vždy nechat zkontrolovat co do obsahu tohoto prvku. 

Ale zpátky k šišince. Vnitřek šišinky má podobná čidla (neurony) jako má oko a je opravdu napojen na vizuální okruh. Umístění šišinky přímo v centru mozku jí umožnilo název „třetí oko,“ což je naše spojení s neviditelným, spirituálním světem a s vyššími hodnotami tohoto světa a našeho života. Filosof René Descartes, stejně jako staří Řekové považovali šišinku za sídlo duše a taky za místo, kde se všecky naše myšlenky formují. Tato žlázka je rovněž naše spojení s naším okolním světem a dokáže vidět i do budoucnosti.

Naši zotročovatelé toto všecko dobře vědí a hojně těchto znalostí využívají. Před námi ale tyto znalosti tají a tak informace o tom, jak důležitá je pro nás tato žlázka jsou snad to největší tajemství na světě. Opravdu, mnoho internetových stránek a videí, které o tomto námětu pojednávaly, byly zablokovány. QAnon, o němž jsme mluvili v jedné z minulých částí tohoto seriálu dosvědčuje, že mezinárodní skupina spiklenců proti lidské rase dnes vlastní technologii, která jim nahlédání do budoucnosti umožňuje a toto využívají na plánování akcí proti nám.

Šišince dále nesmírně škodí elektro-magnetické vlny, které rovněž urychlují vápenatění. Snad proto jsme ze všech stran bombardováni mobilními telefony a jejich anténami, wi-fi, 5G, extra nízkými frekvencemi a má se za to, že i vzduchové turbíny mají škodlivý vliv. Stejně škodlivé jsou násilnické počítačové hry a i televize sama. Televize neškodí pouze šišince, ale celému organizmu, protože svými zápornými zprávami a násilnickými, neskutečnými scénami nás udržuje ve stavu neustálého stresu. A stres, jak dobře víme, škodí na všecky orgány co máme.

Tyto všecky technologie nás zbavují možnosti spojit se s vyššími vrstvami, s vyššími bytostmi, které by nám mohly být velmi nápomocné. Je to přesně podle přání našich manipulátorů, zamezit nám přístup k vyšším informacím a kontaktům. Pak nás mají zotročené na život.

Přečtěte si více o této žlázce na internetové stránce ZDE. Je to velmi poučné a je to v češtině.

Aktivovaná šišinka se projevuje čímsi, co se jeví jako svatozář kolem hlavy. A i Ježíš Kristus se vyjádřil přiléhavě, když řekl: „Světlo těla leží v oku. A když vaše oko bude pouze jedno, pak bude vaše tělo naplněno světlem.“

Neviditelné osobnosti

Některé známé politické osobností, filmoví herci, aktivisté a jim podobní jakoby zmizeli ze světa. Jsou to lidé jako je George Soros, Arnold Schwarzenegger, Madonna, Lady Gaga, Steven Spielberg, Tom Hanks, Katie Perry, Angela Merkel, Bill Gates a mnoho dalších. Mnozí z nich mají údajně koronavirus a drží karanténu a s venkem komunikují pomocí videí, anebo audio nahrávek. Mají opravdu karanténu? Anebo domácí vězení?

Že naši tajní manipulátoři jsou všichni Satanisté, to už by měl touto dobou každý vědět. K nim patří rovněž hodně špičkových osobností jak v politice, tak u filmu, ředitelé velkých koncernů a prostě velké množství těch, kteří se vyšplhali až nahoru. Patří k nim rovněž návštěvníci ostrova Jeffreyho Epsteina a mnozí jiní, známí i neznámí. Už to, že na filmování „Star Wars“ byli najímáni výhradně herci, kteří patřili k nějakému čarodějnickému spolku je zajímavé.

Satanismus a čarodějnictví jsou dnes rozšířeny po celém světě a mají miliony členů. V tisku se o nich nedočtete a i policejní zprávy se málokdy zmíní o nějakém zločinu v této souvislosti. To proto, že mnozí ochránci zákona, přední hlasatelé a novináři jsou rovněž členové.

Hodně těchto lidí je závislých na užívání látky, která se nazývá adrenochrom. Je to metabolický produkt adrenalinu, který se podílí na tvorbě kožního pigmentu. V lékařství je používán na zpomalení krvácivosti, což je docíleno tím, že v otevřených ranách sráží krev. Podle zpráv, které vydává QAnon, laboratoř ve Wu-chanu byla jedna z těch, která vyráběla adrenochrom pro naše tajné světovládce. Říká se, že do poslední várky přidali něco, co uživatelům této drogy způsobuje těžké následky, které nemohou na veřejnosti skrýt. Na tento typ adrenochromu rovněž reaguje test na koronavirus, což je okamžitě zařazuje do skupiny nemocných. Takže to je jakýsi druh označení.

Adrenochrome

Adrenochrom se vyskytuje ve dvou formách: syntetický a pravý, z krve žijících tvorů. Všichni jsme jistě slyšeli o pedofilech, kteří jsou zásobováni malými dětmi za účelem pohlavního zneužívání a jiných nepravostí a které jim obstarávají celé kriminální gangy snaživců, co je loupí po celém světě. V Americe se ztratí ročně tolik dětí, že je pro jistotu nikdo ani nepočítá. Někteří říkají, že je to asi čtvrt milionu dětí každý rok. Jejich obrázky byly na kartonech s mlékem a pokaždé když člověk koupil mléko, tak tam byly jiné obličeje. I poštou chodily karty s fotkami ztracených dětí a v textu byla vždy otázka: „neviděli jste nás?“ Nemyslím, že bylo moc těch nalezených. Ukázka jedné takové karty je přiložena. Jedná se o dvě sestry, které se ztratily ve věku 11 a 13 let. Bohužel, dokument je věkem značně zchátralý.

Ztrácejí se ale i dospělí a někdy obyvatelstvo malých vesniček zmizí všecko zaráz, do posledního, nikdo neví kam. O tom se, samozřejmě, v tisku ani v televizi nedovíte.

Adrenochrom, který je uměle vyroben, prý nevyvolá takové účinky jako ten, který je pravý, z krve živého tvora. A údajně proto tolik ztracených dětí, protože tyto nejsou používány pouze za účelem dětské prostituce, ale také kvůli získávání adrenochromu z jejich krve. Každá lidská a i zvířecí krev obsahuje adrenochrom; jenže údajně dětská krev má silnější omlazující účinky.

Adrenochrom je nervový jed, který imituje příznaky psychózy. Ti, kteří ho užívají mají halucinace a vesměs se nacházejí ve stejném stavu jako uživatelé pervitinu. Je to rovněž silně návyková látka, zhruba jako heroin a ti, kteří ho užívají udělají cokoliv, aby ho dostali. (Zdroje: ZDE a ZDE a VIDEO)

V krizových situacích, když jsme pod značným stresem, máme příšerný strach, anebo jsme jinak velmi rozčileni, naše tělo je doslova zaplaveno hormonem adrenalinem. Adrenalin je hormon boje nebo útěku. Jeho přítomnost v krvi zvyšuje soustředění, dovede neuvěřitelně navýšit sílu a energii. Pocit jakékoliv bolesti zmizí a pro mnohé jsou silně povznášející pocity s tím spojené silně návykové. Proto mnozí z nás rádi skáčou z letadla padákem, provozují bunjee-jumping, paragliding, jezdí divoce na motorkách a provozují podobné nebezpečné hry a sporty. To vše kvůli adrenalinu v krvi a jeho vlivu, na kterém jsou závislí asi jako uživatelé drog. A adrenochrome je okysličený adrenalin.

Další způsob jak adrenochrom získat je nejen strachem, ale přídavným mučením. Při satanických rituálech jsou lidské oběti vystaveny obrovskému náporu strachu, protože ví, že nakonec budou zavražděny. Satanisté v nich tento strach ještě navyšují nejen pohlavním zneužíváním obětí, ale také mučením. Ví přesně do jaké míry tyto praktiky provozovat, aby u obětí docílili co největšího množství adrenochromu v krvi. A když k tomu bodu dojde, pak lidskou oběť zavraždí. Potom pijí lidskou krev a také vyhledávají kostní morek. Nezastaví se ale ani před pojídáním některých orgánů a vůbec jim nevadí, že je to kanibalismus. Však také někteří z nich mají nemoci, které jsou pouze z kanibalismu.

Údajně ukázku vlivu adrenochromu má film „Strach a hnus v Las Vegas,“ 1998, ale nevím, jestli má cenu se na něco takového dívat jen aby člověk viděl co to způsobuje.

Takže toto jsou naše tajné vládnoucí „elity“ a jejich poskokové a přisluhovatelé. Podle Davida Icke a jiných k nim v Evropě patří celá anglická královská rodina, plus velká část evropské šlechty. Podle jiných zdrojů, norský král Harald V. a jeho manželka Sonja, kníže Albert II. z Monaka, Massoumeh Ebtekar (iránský vicepresident), Begona Gomez (manželka španělského premiéra), Nadine Dorries (Ministryně zdravotnictví v Anglii), Jair Bolsonaro (president Brasilie) a Sofie Trudeau (manželka kanadského premiér-ministra Justina Trudeau), tito všichni mají dnes „domácí vězení.“ A to je nejspíš pouhý vršek ledovce.

Aaron Doughty v jeho současném videu říká, že jistá sestřička se teď stará o 1,200 dětí, které se podařilo vysvobodit z podzemního bunkru někde v blízkosti Hollywoodu. Podle něho dochází v lidské společnosti k jakémusi probuzení a víc a více lidí začíná vidět situaci správně, bez zkreslujících televizních brýlí. Armáda je dnes cvičena na invazi takových podzemních skrýší za účelem hledání uvězněných lidí. 

Snad je to plán?

Je docela možné, že to je, co americký president Trump má v úmyslu udělat: posbírat všecky tyto pedofily, satanisty, kultisty a zločince a odstranit je z lidské společnosti. Možná proto členové demokratické strany a různí novináři, hlasatelé a reportéři ho chtějí za každou cenu odstranit z funkce.

Je ale zjevné, že on si z nich moc nedělá. Media nazývá „falešnými zprávami“ a má pravdu, protože zcela nedávno byl v Americe odsouhlasen zákon, že VEŘEJNÁ MEDIA NEMUSÍ ŘÍKAT LIDEM PRAVDU.

Podle toho, co říká J.P. Farrell, (video v Angličtině ZDE) president Trump se nepřišel hlásit o vládu v Americe ze své vlastní libovůle. Jak již víme, Neviditelná garnitura (Deep State) se dělí na dvě části a každá z nich chce vládnout. Proto mezi nimi došlo během let k mnoha roztržkám, některým i velkým, jako na příklad byla 2. světová válka a koronavirus se zdá být ta současná roztržka. Trump byl vybrán některými hlavními představiteli americké armády, NSA (National Security Agency) a jinými částmi vlády, které zjevně patří k opačné straně než Hillary. Tito informovali Trumpa, že si přejí změnu režimu, ale nemají na to, aby zaplatili za presidentskou kampaň svému člověkovi. Jelikož Trump na to peníze má a docela jim co do výběru vyhovuje, pak by ho chtěli požádat, aby se ucházel o presidentský úřad a s jejich pomocí to bahno, které je ve Washingtonu D.C., vyčistil. Admirál Michael Rogers ho pak celé dva týdny školil o tom, o co jde a co je potřeba udělat.

Proto ale tak velký odpor proti Trumpovi ve Washingtonu D.C. a v celé Americe. Protože teď se mohou ti, kteří celou dobu nadužívali systém a vyhovovali si ve všech směrech, třást strachem, co se s nimi stane, až ty tisíce zatýkačů, které jsou již vystaveny, budou otevřeny.

JANE K.

Odeslat komentář