JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Kotleba s odvolaním na správu parlamentného výboru informoval, že na Sliači desiatky amerických vojakov nacvičujú útok zvonku: „Neveríte? Choďte sa pozrieť, plot nie je až taký vysoký“

SLOVENSKO: Predseda ĽSNS sa vyjadril k správe Výboru NR SR pre obranu a bezpečnos o stave obrany za rok 2020.

Informáciu z rokovania parlamentného branno-bezpečnostného výboru prezradil Marian Kotleba takpovediac nepriamo. Desiatky amerických vojakov majú dokonca na medzinárodnom letisku s civilno-vojenskou prevádzkou nacvičovať denne a v plnej bojovej pohotovosti útok nepriateľských síl zvonku.

„Priatelia, dnes sa uskutočnilo rokovanie Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť. Okrem iného sme brali na vedomie aj Informatívnu správu o stave obrany za rok 2020.“ Informuje vodca ĽSNS na sociálnej sieti.

„Celkom dobre spracované a zaujímavé čítanie.“ Pokračuje opozičný politik.

„Samozrejme, to skutočne dôležité a podstatné ostalo aj pred nami, poslancami, utajené. O čo ide? Čo je také dôležité? Napríklad to, že na základni na Sliači je momentálne umiestnených niekoľko desiatok amerických vojakov. Títo tam takmer denne absolvujú BoPo (Systém bojovej pohotovosti – poznámka redakcie), napríklad s cieľom obrany základne pred útokom zvonku. Američania nacvičujú obranu nášho letiska.“ Upozorňuje líder Kotleba.

„Ani vám to nedáva súvis? A čo keď je ten zmysel v tom, že to letisko už považujú za svoje? Neveríte? Choďte sa tam pozrieť, ten plot nie je až taký vysoký.“ Vyzýva Marian Kotleba na Facebooku.

 

Zdroj: https://www.infovojna.sk

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář