JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Kreml ve čtvrtek v noci povolal do Omsku německé lékaře, leader ruské opozice Alexej Navalný je v kómatu, někdo mu podal látku nebo drogu s prudkou manifestací hypoglykemie, která navozuje buněčnou smrt a selhávání mitochondrií v buňkách! Ruští řadoví lékaři v Omsku něco takového v životě neviděli, umělé zvyšování hladiny cukru v těle Navalného nefunguje, organismus likviduje v jeho těle veškerý krevní cukr! Stopy vedou k americké CIA a k vývoji nevystopovatelných bojových drog z 80. let minulého století! Co by propuklo v Rusku, kdyby Navalný zemřel zrovna v době běloruské krize?

RUSKO: Situace okolo běloruské krize začíná nabírat neuvěřitelné obrátky. Jistě si pamatujete, co jsem říkal v nedávném pořadu na Svobodném vysílači CS, že v Minsku se ve skutečnosti v těchto dnech bojuje o Moskvu a o Vladimira Putina. A přesně to se nyní potvrzuje. Ruský opoziční předák Alexej Navalný je totiž v kritickém stavu a pokud zemře, jeho smrt padne na hlavu Kremlu a v Rusku vypuknou demonstrace, dojde přesně k okopírování majdanizačních procesů z Běloruska. K čemu tedy došlo? Opoziční předák Navalný totiž ve čtvrtek letěl z Tomsku do Moskvy a udělalo se mu v letadle tak špatně, že zkolaboval a pilot nouzově přistál v Omsku. Okamžitě začaly manévry a Moskva začala zjišťovat, co se to vlastně děje. Navalný je od té doby v kómatu [1].

Alexej Navalný po vyložení z letadla na letišti v Omsku

Lékaři v Omsku celý čtvrteční večer prováděli testy, odebírali vzorky a Navalného stav se stal kritickým natolik, že Kreml krátce před půlnocí volal do Berlína a požádal, aby německá vláda poslala do Omsku letadlo s lékaři z berlínské fakultní nemocnice se specializaci na gastroenterologii a internisty. V pátek ráno letadlo z Německa přistálo v Omsku a bylo připraveno Navalného převézt do Berlína. Jenže stav Navalného se dramaticky zhoršil, opozičnímu předákovi začaly podle posledních zpráv selhávat ledviny, játra, slezina a situace je kritická.

Alexej Navalný je v kritickém stavu a v kómatu, propukla u něho záhadná a akutní hypoglykemie, ruští lékaři si neví rady, Kreml povolal na pomoc letadlo s experty z Berlína

Podle moskevského rádia Echo Moskvy se lékařům podařilo diagnostikovat obecnou příčinu bezvědomí Navalného, tou je totiž akutní hypoglykemie, tedy extrémně nízká úroveň krevního cukru v těle. K takovým stavům dochází např. po brutálním předávkování inzulinem, ale rovněž i po konzumaci některých rekreačních drog, při předávkování drogami. Jenže, lékaři u Navalného v krvi žádné drogy nenašli, nenašli tam ani stopy po inzulinu, nenarazili ani na žádné jedy a toxické látky v krvi, prostě nic.

Toto všechno ruští lékaři věděli už včera večer. Podle Echo Moskvy se tak pokusili Navalnému dodat krevní cukr, glukózu a očekávali rychlé zlepšení stavu. Jenže, co se začalo dít půl minuty poté, to v životě ruští lékaři neviděli. Po aplikaci glukózy začal krevní cukr Navalnému klesat ještě rychleji, jeho tělo z nepochopitelných důvodů požírá veškerý krevní cukr ještě předtím, než se dostane do buněk, kde je glukóza nezbytná pro fungování hlavního motoru buňky, mitochondrie, která je de facto srdcem každé buňky. Bez glukózy nastává selhávání mitochondrií a přichází buněčná smrt.

Alexej Navalný

Podle ruských novinářů tak v podstatě v nemocnici v Omsku vypukla panika a ředitel nemocnice volal v půl jedenácté večer do Moskvy, do Kremlu se informace dostala o půl hodiny později. Po zhodnocení situace bylo rozhodnuto, že do Omsku budou pozváni němečtí odborníci na gastroenterologii a internisté, přičemž bylo rozhodnuto, že Berlín bude požádán, aby vyslal letadlo a došlo tak k převozu Navalného do Berlína.

Jenže, dnes ráno, když letadlo z Berlína do Omsku dorazilo, Navalného stav se kriticky zhoršil, začaly mu selhávat orgány. Alexej Navalný v Tomsku něco vypil nebo snědl, co u něho vyvolalo nejen prudkou hypoglykemii, ale i absolutní rozvrat organismu, který si nedokáže udržet normální hladinu cukru v krvi. Nemyslete si, že ruští lékaři jsou nějací amatéři, že neumí vyřešit jednoduchou hypoglykémii a podat pacientovi cukr. Toto chování organismu totiž odpovídá bojové látce, kterou v 80. letech vyvíjela americká CIA.

Léky na diabetes lze použít v kombinaci s některými chemikáliemi jako zbraně na likvidace protivníků, aniž by to vypadalo jako vražda

Americká zpravodajská služba prováděla testy s tzv. SGLT2 inhibitory, které zabraňují spotřebovávání glukózy v buňkách a namísto toho je glukóza odváděna do ledvin a do moči. Dlouhodobější používání SGLT2 inhibitorů k léčení diabetu může vést k selhávání právě těch ledvin. A podle Echo Moskvy začaly Navalnému v pátek ráno selhávat ledviny, ale i další důležité orgány v těle. Americká CIA s těmito SGLT2 inhibitory experimentovala, protože se jedná o látku, kterou lze zabít člověka, ale lékaři nebudou schopni najít cizí zavinění.

Jediné co najdou, je extrémní hypoglykemie a stav organismu, který odmítá absorbovat glukózu v buňkách a namísto toho končí veškerá glukóza v ledvinách, které to nezvládají a začínají selhávat. O těchto bojových drogách hovořil Edward Snowden v souvislosti s činností amerických tajných služeb na Blízkém Východě v 80. letech minulého století, když se potřebovali zbavit nepohodlného politika nebo nějaké osoby, kterou nelze “terminovat” běžným způsobem a musí to vypadat jako smrt ze zdravotních důvodů.

Julia Navalná před nemocnicí v Omsku hned poskytovala novinářům stanovisko, že za útokem na jejího manžela stojí Kreml a FSB.

Zkuste se zamyslet, kdo by tak mohl dnes a v těchto dnech mít zájem na likvidaci Navalného způsobem, aby to vypadalo, že byl otráven? Co by se stalo, kdyby Navalný zemřel? V Rusku by vypukly obrovské demonstrace a přestože stav Navalného se podle posledních informaci stabilizoval a může [2] být letecky převezen do Berlína, i když je stále v kómatu, tak do ulic ruských měst už vyšli demonstranti a tzv. hlídky demokracie, které varují Kreml, že pokud by se něco Navalnému stalo a zemřel by, vypuknou v Rusku demonstrace jako po smrti Borise Němcova.

Příznivci Navalného mají jasno a obviňují ruskou FSB z atentátu na Navalného, že ho chtěli zabít nějakým jedem, na ruských médiích se začínají svolávat lidé k demonstracím. Je to dokonale načasované a naplánované, zrovna když se v Bělorusku podařilo alespoň trochu stabilizovat situaci a utlumit protesty, okamžitě dochází v Rusku k útoku na život Alexeje Navalného, taková náhoda, že?

Komu by prospěla náhlá smrt ruského opozičního politika v době běloruské krize? Navalného manželka poslala Macronovi dopis adresovaný Putinovi. Je to provokace, zní z Kremlu

Ne, nic není náhoda. Smrt Navalného by se náramně hodila západním mocnostem a jejich tajným službám. Bylo by totiž velice výhodné obětovat Navalného jako loutku a odkráglovat ho právě teď, ale takovým způsobem, aby z jeho smrti byl naopak zcela očividně podezřelý Kreml, což by následně vyvolalo v Rusku mohutné demonstrace. Kreml se úzkostlivě brání jakémukoliv tvrdšímu zásahu proti Navalnému, protože v Rusku oslovuje obrovskou základnu mladých voličů a rovněž těch Rusů, kteří mají až možná moc blízko k západním hodnotám života. Demonstrace za Navalného by totiž musely být potlačeny, pokud by se v nich objevilo násilí. A můžete si vsadit, že násilí je přesně to, které by se v demonstracích objevilo, protože cílem by bylo vyprovokovat pořádkové síly k brutálnímu zásahu. A každý takový zásah může jako jiskra přeskočit do dalších ruských měst.

Mr. Macron, please pass on this letter from Alexei Navalny’s wife Yulia, addressed to Putin, demanding to release her husband pic.twitter.com/ybSoijR4Pv

— Скажи что-нибудь, Марк (@part1zzan) August 21, 2020

Představte si, že manželka Navalného, Julia, poslala francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi dopis s žádostí, aby ho přeposlal Vladimiru Putinovi, ve kterém žádá ruského prezidenta o vydání manžela Alexeje do péče německých lékařů, a aby Putin povolil transport a převoz do Berlína. Celé to bylo dopředu připravené jako divadlo, protože Julia Navalná poslala Macronovi dopis v době, kdy už stálo v Omsku na letišti německé letadlo, které přivezlo německé lékaře a ti mají zajistit Navalného transport do Berlína v okamžiku, kdy se stabilizuje. Kreml se před pár minutami ohradil proti dopisu Navalného manželky, protože to byl právě Kreml, který včera večer dojednal přílet německých lékařů do Omsku a byla to žádost Kremlu na Berlín, aby Navalný podstoupil léčení v Berlíně. Takže, Julia se de facto snaží vlámat do otevřených dveří, jenže proč to dělá?

Navalný ani netuší, že jeho chlebodárci ze západu se ho s největší pravděpodobností právě pokusili “vytěžit” a jako mrtvola by odvedl pro západ skvělou práci

Ano, je to součást plánu na vykreslení příběhu, kdy Kreml se ve světle a ve strachu z přenesení protestů z Minsku do Moskvy rozhodl náhle a rychle Navalného zbavit a tajná služba FBS ho otrávila nějakou látkou, která u něho vyvolala prudkou hypoglykemii. Ten příběh ochotně a pohotově převzala už všechna západní média, včetně ruské opozice a v ruských ulicích se objevují první demonstranti. Opravdu je někdo tak tupý, že by věřil, že Kreml takto teatrálně a amatérsky zaútočí na Navalného, který nejen, že nezemřel, ale ještě navíc honem rychle pro něho volají letadlo a zdravotní experty z Berlína?

Letadlo, které přivezlo do Omsku německé lékaře a kterým Navalný odletí do Berlína.

Kdepak, smrt Navalného může vyhovovat jen západním mocnostem, protože by tím došlo k vypuknutí demonstrací v Rusku, a o to přesně sionistům jde v první řadě. Navalný ani netuší, jaké má štěstí, že mu Kreml zavolal německé lékaře a letadlo, protože možná netuší, že jeho chlebodárci ze západu se ho právě pokusili oddělat a mediálně vytěžit, protože jako mrtvola by Navalný posloužil nejlépe.

Ukázalo se totiž v minulosti, že jak živý opozičník nemá šanci vyvolat velké protesty v Rusku, ale jako mrtvola mediálně vyrobená a vykreslená západem by mohl Rusko opravdu nebezpečně destabilizovat. Sami vidíte, že nosatí vůbec neztrácí čas a jakmile se otřásá Minsk, na nic nečekají a už se pokouší destabilizovat i  Moskvu a ruské ulice obětováním své věrné loutky. A věřím, že Navalný je tak tupý, že i když to přežije, tak mu to vůbec pořád nedojde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář