JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ľavicoví „liberálni“ demonštranti a vzbúrenci Black Lives Matter zapálili dom s deťmi vo vnútri a potom bránili hasičom v hasení

USA: Policajný šéf v štáte Virginia (USA) na tlačovej konferencii v nedeľu informoval o tom, ako ľavicoví (liberálni pozn. red.) demonštranti a vzbúrenci zapálili dom s deťmi vo vnútri a potom bránili hasičom reagovať.

William Smith, vedúci policajného oddelenia Richmond vo Virgínii sa pred kamerami rozplakal, keď hovoril o chaose, ku ktorému došlo počas nepokojov v sobotu v noci.

Policajt popisuje, ako demonštranti úmyselne zapálili dom s dieťaťom vo vnútri a potom zabránili hasičom a pohotovostným zložkám dostať sa do vnútra. Našťastie boli dôstojníci schopní pomôcť hasičom preraziť líniu demonštrantov, aby sa dostali do horiaceho domu a dieťa zachránili.

Policajný vedúci tiež hovoril o tom, že má informácie, že mnohí z demonštrantov cestovali z celej krajiny, aby sa zúčastnili nepokojov.

V Amerike protestujú proti policajnému násiliu členovia hnutia Antifa (Antifašisti) a organizácia Black Lives Matter (Na čiernych životoch záleží). Niektorým ľuďom sa ich protesty nepáčia, kedže sa krajina zmenila na chaos a paniku, kedy demonštranti podpaľujú, ničia a rabujú.

„Vieme, že je to organizované úsilie. Zaviazali sme sa identifikovať tých, ktorí sú za tým. Snažíme sa čo najlepšie zatknúť tých, ktorí sú páchateľmi násilia na našej komunite, na našom meste a na našich občanoch, “uzatvára Smith

Odeslat komentář