JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Legendární zpěvák kapely The Rolling Stones Mick Jagger, totálně vytočený z Billa Gatese – na jeho zabijácké vakcíny a „kontrolu mysli“, mu to brutálně naložil v nové písničce kde se vysmívá taky z lockdownu

USA: Legendární zpěvák kapely The Rolling Stones Mick Jagger společně s hudebníkem Daveem Grohlem ze skupiny Foo Fighters nahráli píseň, ve které se vyjádřili k aktuální situaci spojené s restrikcemi a omezeními. „Pozorujeme grafy pod lupou, ruší se všechny koncerty,“ přemítá v písni Jagger a doufá, že všechno již brzy bude jen vzpomínkou, kterou se budeme snažit zapomenout. Došlo i na vpíchnutí vakcíny a na miliardáře Billa Gatese. „Bill Gates proudí v mém krevním řečišti. Je to kontrola mysli,“ zní.

„Pozorujeme grafy pod lupou, ruší se všechny koncerty, falešné aplausy při fotbalu, žádné cestovní brožury, virtuální premiéry, nezůstalo mi už nic na sebe,“ načíná Jagger píseň.

A nato konstatuje, že sice nyní „hledíme zpoza vězeňských zdí“, ale předpovídá, že už brzy to všechno bude jenom vzpomínkou, kterou se budeme snažit zapomenout.

Prostor dostaly i aktuální časté činnosti v lockdownu, tedy vysedávání u televize. O ní Jagger zpívá, že mu už způsobuje lobotomii a poukazuje, že spousta lidí nyní musí trávit kvůli práci či škole čas na Zoomu (služba pro videohovory) či se snaží učit vařit, přičemž padne i nějaký ten drink. „Myslím, že jsem přibral… Dám si další drink a pak vyčistím kuchyňský dřez,“ zazní.

Poté naráží na mnohé bláznivě znějící zprávy šířící se o vakcínách po sociálních sítích a na odpírače změn klimatu. „Píchnutí vakcíny, Bill Gates proudí v mém krevním řečišti. Je to kontrola mysli, země je studená placka a nikdy se neohřívá… Arktida se změnila na rozbředlý sníh,“ zaznívá.

A na závěr doufá, že nenormální stav skončí, vrátíme se zpátky do všedního „ráje“ a opakuje, že vše bude jen vzpomínka, kterou se budeme snažit zapomenout.

„Chtěl jsem se podělit o tuto píseň, kterou jsem psal, když jsem se konečně dostal z lockdownu s trochou tolik potřebného optimismu – díky Davu Grohlovi za skladbu na bicí, basu a kytaru,“ komentoval Jagger song pod videem.

Hudebně se k lockdownu vyjadřují i někteří čeští umělci. Nejvíce se proti krokům vlády a restrikcím ohradil zpěvák Daniel Landa ve svém songu „Blanický manifest“, kde vystoupil společně se zpěvákem Josefem Vojtkem ze skupiny Kabát, zakladatelem skupiny Divokej Bill Vaškem Bláhou, zpěvákem Čechomoru Františkem Černým a s dalšími umělci.

Zpěváci v klipu ze začátku roku slíbili, že „nebudou držet huby“. A aktuální situaci shrnuli dosti pochmurně. „Kde skončí hrdý občan státu, kterého právě smetli k zemi? Svoboda, oběť atentátu, možná se sejdem za mřížemi. Slyšíte nás, my nejsme děti, už toho máme plný zuby!“ vyjádřili se ve své písni.

Ještě zkraje loňského podzimu pak vzbudil rozruch i rapový song od rapera Michajlova a Daniela Vardana, který si také nebral příliš servítky. „Češi maj v piči, hlavně že jsou plný výklady s pivem, Babiš je zkurvysyn, hlavně že jste ho vítali s klidem,“ ozývá se v rapovém protestsongu.

 

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz

Odeslat komentář