JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Liberální neomarxisté a triky, jak obejít demokracii a jak rozmělnit a zmást občanskou společnost

Liberální neomarxisté přišli na triky, jak obejít demokracii a jak rozmělnit a zmást občanskou společnost.

Neomarxističtí levičáci v mnoha případech ovládli politickou scénu na Západě. Většina lidí vnímá jenom některé části jejich dobyvačné taktiky. Jejich chování je potřeba vidět komplexně a potom vše bude jasné.

První trik je v tom, že tzv. neomarxističtí liberálové nemají vlastní stranu. Nikdo by je s takovým programem nevolil. Liberálové to řeší tak, že ostatní politické strany infiltrují, včetně pravicových a tím je ochromují. Prosazují jednotlivé levičácké ideologie odděleně, tím znesnadňují svou identifikaci. U nás je toho příkladem ODS, kterou dokonce vede ultralevičák, který se klidně paktuje s piráty a sudeťáky.

Druhý trik je salámová metoda. Neustále protestují a něčeho se dožadují. Infiltrovali také školy, soudy, úřady (i vládní) a důležití instituce (např. ombudsmanka), televizi a tisk a tam neustále něco mění ve prospěch levičáků. Často proti právnímu statusu mění demokratickou neutrální orientaci těchto institucí.

Třetí trik. Pod zástěrkou ochrany menšin, inkluze, genderu, radikálního feminismu, LGBT, ekologismu a multikulturalismu nabourávají občanskou společnost a demokratické principy. Pomocí těchto ideologií získávají na obyvatelstvo stále větší vliv a doslova překřičí demokratické strany. Vypadá to jako by měli nějaký program, ale všechny tyto ideologie jsou nedemokratické a ve své podstatě velmi nebezpečné.

Čtvrtý trik je zastrašování. Kdokoliv s nimi nějak nesouhlasí je freneticky napadán a dehonestován. Získá tituly jako zaostalec, pravičák, fašista, nacista, rasista, jste napadán z nedemokratického jednání, obviňován ze zločinů atd. Bylo převzato z psychiatrie slovo „fobie“ a jeho význam zcela redundován. (V lepším případě.)

Vypadá to, že mají vliv i na sociální sítě a nepohodlné názory odstraňují.

Je nutné vědět, že jakmile někdo tyto ideologie používá a je jedno, ve které části státního demokratického systému působí, je to infiltrovaný levičák, často navázaný na Sorosovy organizace nebo neziskovky.

Je potřeba, aby se politické demokratické strany očistily od kryptolevičáků a to se týká i škol, které mají být apolitické, včetně soudů, a ostatních demokratických institucí…

Jaromír Hodinka

Odeslat komentář