JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Liberálny teror pokračuje. Odteraz budú musieť byť národní hrdinovia Slovákov Čaputová a Conchita, inak z teba Honz urobí fašouna

SLOVENSKO: Predseda parlamentného eurovýboru Ľuboš Blaha (Smer-SD) komentuje verdikt sudcu Rastislava Stieranku a obžalobu progresívneho prokurátora Tomáša Honza v kauze Rostas a článok Klin Židov medzi Slovanmi.

ĽUDOVÍT ŠTÚR SA V HROBE OBRACIA

Rostasa odsúdili za citovanie Ľudovíta Štúra. To znie ako zlý vtip. A čo príde ďalej? Predpokladám, že prokuratúr Honz teraz obžaluje všetkých, čo v súťaži o najväčšieho Slováka poslali hlas Štúrovi. Veď všetko sú to potenciálni rasisti a antisemiti.

Bacha na to, Honz na vás pošle kukláčov, oddnes už môžeš mať za hrdinu iba Zuzanu Čaputovú a Conchitu Wurst, inak z teba Honz urobí fašouna. Celé zle.

RUKY PREČ OD POLITIKY, HONZÍCI

Po SAV a Akadémii Policajného zboru sa voči mne ohradila aj Rada prokuratúrov. Je tu ešte nejaká nezávislá a apolitická inštitúcia, ktorá by sa chcela zapojiť do predvolebnej sútaže?

Prosím, prosím, ešte niekto zneužite svoju inštitúciu a kopnite si do Blahu a do Smeru, veď prečo by sa štátne a akademické orgány nesprávali ako politické strany.

Sorry, ale toto je čistý Majdan. Tu už nikto nerešpektuje nič. Že ich hanba nefackuje. Čo si to, do prčíc, dovoľujú?! Kto ich volil? Odkiaľ berú tú drzosť takto przniť demokratické voľby.

Mňa nezastrašíte, mucíkovia. Na to zabudnite.

ĎAKUJEM, LIPTOV!

Dnes som na Liptove a užívam si to. Besedy s ľuďmi v Ružomberku a Liptovskom Mikuláši, paráda. Došli aj mladé slniečka, potrebovali vysvetliť a rád som pomohol…

Podpora ľudí má neuveriteľne nabíja. Nádherné pocity. Ďakujem kamarátovi Jankovi Podmanickému, primátorovi Liptovského Mikuláša Jánovi Blcháčovi, poslancom Smeru Milanovi Mojšovi a Lacovi Andreánskemu a hlavne všetkým tým úžasným ľuďom, čo som dnes stretol.

ZBÚRATE AJ ĽUBOCHNU, MISS MATURITA?!

Spravil som si cestou foto aj v Ľubochni, pred domom, kde sa kedysi zakladala Komunistická strana Slovenska.

Ak sa dostanú k moci liberálni talibanci ako Nicholsonová, tú budovu nechajú v mene boja proti komunizmu zbúrať, tak som si ju chytro odfotil.

Hej, hej, spáchal som zločin proti ľudskosti, Miss Maturita by to mala pridať do trestného oznámenia proti Blahovi.

ZASTAVME ICH, BRATIA – SLOVÁCI OŽIJÚ!

Priatelia, slniečkam už dočista preskakuje. Chcú zatvárať ľudí s iným názorom, chcú likvidovať národ, kriminalizovať našich národných buditeľov a búrať naše dejiny.

Zastavme ich, bratia!

Priatelia, nesledujem Markízu, pretože jej spravodajstvo považujem za protismerácky liberálny hnoj. Ale píšete mi, vraj už tretí deň točia reportáže o mne, tak som si ich včerajší príspevok pozrel.

Zasa do mňa skákali kvôli prokurátorovi Honzovi a mojom videu – nevedia spávať z toho, že ho už videlo 170 tisíc ľudí. Smejem sa hlasno

MARKÍZA – MEDIÁLNA MANIPULÁCIA AKO DELO

Redaktorka Kajtárová si to zostrihala úplne famózne, ešteže mám záznam z nášho rozhovoru, ktorý čoskoro zverejním, aby ľudia mohli vidieť, ako novinári na Slovensku manipulujú.

Skákanie do reči, sugestívne otázky, breše po vás, dokola sa pýta to isté – a všetko jej zodpoviete. A potom vystrihne jednu-dve vetičky, ktorá jej pasuje do konceptu – a vybavené. Slovenská aktivistická žurnalistika.

Manipulujú, až sa práši.

KONTAKTY HONZA NA ESEŤÁCKU NADÁCIU A BRATISLAVSKÚ KAVIAREŇ ICH NEZAUJÍMAJÚ

To, že prokurátor Honz má kontakty na nadáciu Zastavme korupciu, ktorej šéf Pavel Sibyla, dnes politik PS/Spolu, kedysi vypovedal proti Rostasovi, na základe čoho Honz urobil z Rostasovho života peklo – to nespomenú. Pritom je to zistenie ako hrom.

To, že Honz pochádza zo slniečkarskej bratislavskej bubliny, ktorá nenávidí Roberta Fica a dnes zhodou okolností vykonštruoval „monstrproces“ proti Robertovi Ficovi, to neriešia. Pritom je to vážne podozrenie.

KEĎ SA KISKOV UDAVAČ BENČÍK UTRHNE Z REŤAZE

Oni riešia polku relácie úplnú prkotinu o tom, koľko má Honz rokov a ešte nechajú senilného udavača Benčíka z Kiskovej strany vypotiť, že sa jeho vek dá vygoogliť – schválne to skúste… Nie, nedá sa to. To fakt dokážu iba americkí mopslíci a eštébáci.

Získať informácie o prokurátoroch je veľmi náročné a prakticky sa nedajú overiť – preto človek môže urobiť chybu a je ľudské sa za ňu ospravedlniť.

KEĎ NEVEDIA ANI LEN ROZLÍŠIŤ OMYL A KLAMSTVO

Napriek tomu, že som sa za omyl opakovane ospravedlnil, okrem veku všetko v tom videu sedí – a oni ďalej na hulváta klamú, že šírim klamstvá.

Oni ani len netušia, že klamstvo je úmyselný akt. Ak sa pomýlite, je to omyl. Ak sa ospravedlníte, nemôže to byť klamstvo, ale omyl. To nie je žiadna veda, to je slovenčina.

A ak oni úmyselne šíria, že klamem, tak klamú oni – je to veľmi jednoduché, netreba byť ani nadpriemerne inteligentný, stačí byť len hlúpučké teliatko a pochopili by. Ale oni nie – oni si hudú svoje.

HONZOVA FOTKA JE PO CELOM INTERNETE, ALE POZOR, NEDÍVAJTE SA NA ŇU, LEBO VÁS ZAVRÚ

Ale to najlepšie – vraj je trestný čin, ak zverejnite fotku, ktorá koluje po internete. Vysvetľoval som drahej pani Kajtárovej asi 5 minút, že fotka Honza je na stránke prevenciakriminality.sk, čo je časopis, ktorý je verejne dostupný. Ak sa tam objavila tvár pána Honza, potom zjavne nie je táto fotka neverejná.

Ak si viete fotky Honza vygoogliť dvoma klikmi, tak zjavne nejde o utajovanú skutočnosť. A ak by išlo, už dávno mal Honz ako prokurátor zasiahnuť. Ak nezasiahol, porušuje zákon on. Šach-mat. Kajtárová iba habkala a potom to tam samozrejme nedala, lebo sa to nehodí.

ANI PÁN BOH NEVIE, ČI NA TEJ FOTKE JE HONZ ALEBO HARRY POTTER

Honz je na mojom videu prakticky nerozoznateľný – na fotke je človiečik, ktorý vyzerá ako Harry Potter, môže to byť ktokoľvek.

Ale všimnite si, Markíza rieši takúto hlúposť a nerieši prepojenia Honza na liberálne mimovládky, ktoré vážne spochybňujú jeho dôveryhodnosť ako nezávislého proukrátora vo vzťahu k politickému úsudku.

A jeho obvinenie nie je o ničom inom, ako o politickom úsudku, pretože žaluje Roberta Fica za názor.

ĎAKUJEM MARKÍZE ZA SKVELÚ REKLAMU

Priatelia, beriem to s humorom. Som rád, že mi Markíza urobila reklamu na moju stránku – nazvali ma „ťažkým kalibrom“, uverejnili kopu záberov na moju sociálnu sieť, rovnako tak spopularizovali moju knihu Nové statusy Ľuboša Blahu… A to je len dobré.

Ak do toho povedia, že „Blaha klame“, väčšina Slovákov dobre vie, že to znamená, že hovorím pravdu, lebo Markíza klame prakticky dennodenne.

Odeslat komentář