JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

LU LINA: Nezlehčujte to!  …. protože nám zavřou fabriky a všechno ostatní a budeme mít po ptákách…

ČESKO: Kdyby mi někdo v roce 2000 řekl, že pintlich za dvacet let budu už zase žít v nesvobodné zemi pod cizí nadvládou, kde se lidi už zase budou bát říkat nahlas, co si myslí a kde kvůli nové chřipce zavedou polofašistickou diktaturu jihoamerického typu, zavolal bych mu sanitku.

Mám totiž pocit, že se mi to všechno zdá. Že to, co právě říkal premiér v televizi,  nemůže být pravda. Že když nebudeme poslouchat plukovníka ve výslužbě Prymulu a plnit jeho šílené rozkazy, tak nám zase zavře i fabriky a všechno ostatní a budeme mít po ptákách. Jakoby on tím pádem neměl po ptákách taky.

Dále říkal, že si z toho smrtícího viru máme konečně přestat dělat kozy, že je to vážná věc a proto se musíme semknout, a ne furt švejkovat či jinak projevovat silnou neúctu k autoritám a vládním nařízením. Ministři, úředníci, epidemiologové, plukovníci, hygienici, evoluční biologové i sám pan premiér to s námi myslí dobře, obětují se kvůli nám, po nocích vymýšlí, co by tak ještě zakázali a my si toho dostatečně nevážíme.

Taky prý máme příští týden pracovat z domova. Hm. Výborný nápad, který každá zdravotní sestra, každý řidič autobusu a každý pracovník pásové výroby jistě ocení.

Tolik k projevu pana premiéra. Nevím jak vy, ale já jsem poslední dobou získal silný dojem, že premiér už v příštím roce nehodlá kandidovat. Protože to, co společně se svým koněm na ministerstvu zdravotnictví nyní předvádí, je politická sebevražda. Jít takhle otevřeně proti lidem, srát je celé měsíce zbytečnou buzerací a ještě jim ve finále vyhrožovat, by sice svým způsobem a za jiných okolností bylo obdivuhodné, ta vůle jít za svojí vizí, ale ne tady a ne teď.

A hlavně, známe svého pappenheimského. Kam se najednou poděl ten hodný strýček Kobliha Čau Lidi, kterému když ještě nedávno řekli, že lidi brblají, tak on hned seřval ministra?

Jeho věrný elektorát je sice v naprosté většině složen z bembeků, na kterých může dříví štípat a oni mu to příště stejně zase hodí, ale tohle vytrvalé hygienické tažení proti ekonomice i proti lidem se jim už musí taky pomalu zajídat. I je už musí ta buzerace srát, i jich už se musí dotknout ta řízená likvidace hospodářství, firem a živnostníků. Už i v jejich peněženkách se to běsnění musí projevit, už i v jejich rodinách se objeví někdo, kdo kvůli tomu přišel o práci.

I bembek přece rád dýchá čerstvý vzduch, rád chodí večer na pivo ve více než dvou lidech a je rád, když na něj má v kešeni dost peněz, protože nikdo nic nevypíná. I bembekovi by přece mělo být přinejmenším divné, že jeho idol říká každý týden úplný opak toho, co říkal ten minulý. I bembek, co volí ANO přece musí mít nějakou hranici, přes kterou už vlak nejede. Každý přece musí mít nějakou elementární lidskou důstojnost, kterou si už nenechá beztrestně pomočit. Na to jsou přírodní zákony.

Nahlíženo globálně je ale to, co se tady teď kolem jednoho běžného viru děje, jen taková třešnička na dortu. Tahle část světa je už stejně dávno v prdeli kvůli jiným věcem a „pandemie“ covidu-19 to jen potvrzuje. Má příliš málo válečníků a příliš mnoho klimatologů, epidemiologů, genderových kateder a kadeřníků.

Hysterie kolem kovidu a hygienický socialismus jsou tak jen další položky v dlouhé řadě průvodních jevů provázejících každý úpadek změkčilé civilizace, které se přidaly k těm klimatickým, migračním, rasovým, genderovým, uhlíkovým, uhelným, jaderným, plastovým, pohlavním… A Prymula je jen další kokot z té nekonečné řady kokotů, které civilizace v tomto stavu automaticky generují v neuvěřitelných počtech. Takže jeden navíc nehraje žádnou roli.

A víte na co jsem si vzpomněl, když jsem tak přemítal nad zatím posledním expozé premiéra a ministra zdravotnictví a zasadil si to všechno do širšího kontextu? Že se blíží výročí Velké říjnové socialistické revoluce. Zajímavé. Asi nahlédnu do Freuda, co to znamená.

Taky měla ve jménu něčeho přinést nekonečné dobro. Taky po ní lidem dlouho tvrdili, že musí hlavně poslouchat, plnit plán, semknout se proti nepříteli a nešvejkovat. Taky se zavedla centrálně řízená ekonomika, zlikvidovali se živnostníci a taky zůstaly jen velké podniky. Taky se zavedla cenzura. Taky se lidi báli říkat své názory nahlas, taky se za ně vyhazovalo z práce a taky zavíralo. Taky se místo řešení problémů vyráběly ještě mnohem větší problémy. Taky se musely poslouchat rozkazy z ciziny a taky nám v naší zemi vlastně nic nepatřilo.

Každopádně to zajímavě graduje, my, co jsme díky naší vládě přišli o práci, se doma rozhodně nenudíme a už se těším, co vyhlásí příště. Už toho moc k zakázání nezbývá, tak asi stanné právo.

Nebo možná znárodnění a vládu jedné strany.

Autor: LU LINA

Zdroj: http://nonserviam.cz

Odeslat komentář