JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ľuboš Blaha: Rusové dali Američanům šach-mat

EVROPA: Tak to zaostalé Rusko, kterému se vysmívali na Západě. Zdá se, že se dosmáli. Kdepak soudruzi ze Západu udělali chybu?, píše na svém facebooku Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec.

„Západním mocnostem jaksi nejde karta. Nedávno ze sebe udělali komplet idioty poslanci Evropského parlamentu, kteří označili Sovětský svaz za viníka druhé světové války,“ připomíná Ĺuboš Blaha a pokračuje.

Parlament se totálně zesměšnil.

Už netrpělivě čekáme, kdy prohlásí německé gestapo za mírotvorce. A v Bruselu a Štrasburku před Parlamentem postaví sochu Adolfu Hitlerovi.

Ono už ani nemá smysl se rozčilovat – ještě pár takových rezoluci a Evropský parlament bude přejmenován na psychiatrický ústav Coudenhove-Kalergiho.

A co dělal tito velcí západoevropští „hrdinové“ v druhé světové válce?

Já jen, že Belgii obsadili němečtí fašisté za tři týdny a Francii za měsíc. Tolik k Bruselu a Štrasburku.

Severské státy Hitler obsadil za pár dní, neutrální Švédsko angažovali na výrobě zbraní pro nacisty a Itálie sama patřila do fašistického tábora.

Ve Španělsku a Portugalsku vládly fašistické diktatury.

„Kdyby raději drželi hubu!“

Já jen, že všichni tito „hrdinové“ druhé světové války dnes z Bruselu a Štrasburku kopou do Ruska – do toho Ruska, které Němci nikdy nedobyli a které přišlo o desítky milionů lidí, aby Evropa mohla být svobodná.

Při vší úctě – nic nechutnějšího si ani neumím představit. Arogance namísto díků. Kdyby tak raději Evropský parlament držel hubu.

My víme, kdo nás osvobodil – a vždy budeme vděčí.

Rusko sílí a nenechá si skákat po hlavě. Urážejí ho, kopou do něj, stupňují nenávist.

Psi štěkají a Rusko jde dál. Hrdě, sebevědomě a s Avangardem.

Odeslat komentář