JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

LŽE GRETA ČASTO, TAK JAK JI ZE LŽI V SOBOTU USVĚDČILA DEUTSCHE BUNDESBAHN?

NĚMECKO: Po dlouhém cestování po dalekém světě a po dvou plavbách přes Atlantik se aktivistka Greta Thunbergová vrací domů. Tak nám to oznamovala v sobotu večer na twitteru.

Snímek byl působivý a vyvolával dojem nesmírně skromné ​​a těžkou prací vyčerpané mladé dívky, se kterou musí mít každý jen soucit a musí ji obdivovat za to, že dokáže vzít na sebe jakoukoliv oběť, byť cestovat na zemi v přeplněných německých vlacích.

I lidé z DB – Deutsche Bundesbahn – totiž sledují, co Grétka píše na twitteru a její lež odhalili a poslali její odpověď v neděli o 13. hodině a také Twitter:

“Milá Greto, …… ..děkujeme, že si cestovala v sobotu s našim ICE 74. Ještě hezčí by však bylo, kdyby si napsala i o tom jak kompetentně a přátelsky mile se o tebe staral náš tým na tvém pohodlném místě k sezení v první třídě … “

A od Gréty zcela jistě v ICE 74, který vůbec nebyl přeplněný a nikde se napovalovala po zemi zavazadla a kufry, určitě nebyla daleko její doprovodná družina – její rádci a poradci, kteří vše zaranžovali tak, aby na fotce s Gretou na zemi vypadalo vše působivě. A když provedli svou práci, tak se všichni vydali na svá místa v první třídě.
.

Pokud se již v takovém případě hlásá lež, tak kolik je pak dalších lží a nepravdivých faktů a argumentů ukrytých v Grétiném “vznešeném” poselství pro lidstvo?

Odeslat komentář