JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Lži ministra Vojtěcha a zbabělost poslanců. Apartheid je tu v plné parádě

ČESKO: Antonín Minarský komentuje demonstraci v Praze 9.6.2021, kde se protestovalo proti covidové totalitě, do níž nás naši politici kormidlují pod plnou parou

Ve středu 9. 6. se na Malostranském náměstí a kolem sněmovny shromáždily stovky lidí. Ti přijeli z celé České republiky vyjádřit svůj ostrý protest a nesouhlas s vládní „covidpolitikou“ a kolaborantským chováním převážné většiny opozice.

Na jednání do Sněmovny projížděli přijíždějící poslanci „uličkou hanby“ a přítomní protestující dávali svým voleným zástupcům hlasitě najevo, co si o nich myslí. Bouřlivě skandované heslo: “Nebudeme Vás volit!“, tak možná ovlivnilo jejich následující chování na středečním jednání sněmovny.

Kolaboranti

Velkou nevoli sklidil u demonstrujících štáb České televize, který dav přivítal skandováním hesla: „Hanba ČT!“ Na dotaz, proč nám neustále lžete, se zarespirátorovaní pracovníci ČT otáčeli k tazatelům zády.

Zrychlené projednání tzv. Covidpasu nakonec ve Sněmovně, jistě i zásluhou venku protestujícího davu, neprošlo. Ale nedělejme si iluze, vládní kolaboranti se jej jistě pokusí protlačit urychleně znovu.

Přítomná policie se víceméně chovala slušně, několik policejních provokatérů nakonec dav protestujících opustilo a přesunulo se za policejní zábrany k svým uniformovaným kolegům. Již v březnu odešel na všechny policejní stanice v České republice e-mail s výzvou, aby se policisté postavili na stranu občanů a nepomáhali vládě v prosazování této hrůzné covidtotality, zdá se, že někteří z nich se nad březnovou výzvou zamysleli.

Ministrovy lži

K poslancům Volnému a Bojkovi, kteří středeční demonstraci aktivně iniciovali (organizátorem celé akce byl Volný blok), se přidala i předsedkyně Trikolóry Zuzana Zahradníková. Tito 3 byli jediní z 200 poslanců, kteří mezi protestující opakovaně přicházeli a kteří se o obavy protestujících skutečně zajímali.

Kdy si ostatní „opoziční“ poslanci a poslankyně konečně sundají ve Sněmovně „náhubky“ a začnou skutečně hájit zájmy českých občanů proti této nové totalitě?

Ministr Vojtěch prohlásil k protestujícím, že nikdo nikoho k ničemu nenutí a že protestující nemluví pravdu. Pan ministr Vojtěch ve skutečnosti neomaleně lže, covidapartheid už tu máme v plné parádě.

Neočkovaní a netestovaní, naprosto zdraví občané, kteří se odmítnou prokazovat jakýmisi prohlášeními či potvrzeními, nejsou již dnes vpuštěni do bazénu, na koupaliště, do kina či divadla, fitka, kadeřnictví. Bez respirátoru vás nepustí do autobusu, vlaku, metra, obchodu či nákupního centra.

Selhali

Takhle vypadá apartheid, takhle nějak zacházeli nacisté v Německu se svými židovskými spoluobčany ve třicátých letech minulého století, takhle nějak bylo zacházeno s černochy v USA a Jihoafrické republice v padesátých letech.

Jestli opoziční či koaliční poslanci do konce tohoto volebního období neodhlasují naprosté zrušení pandemického zákona a všech na něj navazujících vyhlášek a příkazů, nemají naprosto žádný morální nárok ucházet se znovu o důvěru voličů.

Až na několik jedinců všichni, při obraně našeho normálního života, naprosto selhali. Dovolili vládě, aby od 12. 3. 2020 dodnes, zaváděla v České republice totalitní praktiky.

Předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková a Ilona Csáková
(z facebooku ZMZ)

 

Autor: Antonín Minarský

Zdroj: https://www.protiproud.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentářů2)

Odeslat komentář