JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

M. BRAND: KRUTÝ, KONTROVERZNĚ KACÍŘSKÝ KOMENTÁŘ KE KORONAVIRU

 

 • komentuje kacířský kverulant

K počtu denně provedených testů PCR na virus SARS-CoV-2 si můžeme říci, že se po začátku září nejprve zdvojnásobil oproti maximálním počtům na jaře 2020. Po nástupu plukovníka Prymuly do funkce ministra se pak rovnou ztrojnásobil. Denní počet testů tak dosahuje více než 20 tisíc.

Komplikací je, že Ministerstvo zdravotnictví naneštěstí nevykazuje, kolik z těchto testů je opakovaným testem u stejné osoby. To by byl velice zajímavý údaj, protože takto se v nějaké neznámé míře jedná o osoby, které měly například první test pozitivní, jdou na další, pak případně na další. (Pro potvrzení negativity po jednom pozitivním výsledku testu jsou nutné dva negativní výsledky v řadě.) Data jsou tak výrazně zkreslená a neposkytují žádný důvěryhodný obraz skutečnosti. Tím méně věcný, faktický podklad pro jakákoli rozhodnutí ve stylu stanného práva a likvidace ekonomiky a lidské společnosti. (Ostatně, takový faktický podklad žádná dostupná data neposkytují v žádném případě tak jako tak.)

Konkrétní data o denních počtech testů a denních počtech testů vyhodnocených jako pozitivní poskytují zajímavý pohled na dosavadní vývoj „pandemie“ v České republice.

https://www.rajce.idnes.cz/f1464624474

Když se podíváte na uvedený graf, vidíte v podstatě tři rozdílné etapy vývoje situace.

K první etapě lze říci, že to je etapa, kdy se koronavirus objevil v ČR – počty testů jsou marginální, podíl pozitivních velice vysoký.

Konzistentní, pravděpodobná hypotéza: testují se jen lidé s příznaky, zejména závažnějšími. A u nich je vysoká míra výskytu viru nebo jeho zbytkové RNA.

Ke druhé etapě, tedy většina jara a celé léto, si můžeme říci, že jde o období nejprve vysokého počtu provedených testů při velice malém podílu testů vykázaných jako pozitivních, následně pak dochází k mírnému poklesu počtu provedených testů a postupnému růstu počtu testů vykázaných jako pozitivních, nicméně ani přes rostoucí počet testů se podíl pozitivních až do počátku září nijak nevymyká předchozí úrovni z jara.

Konzistentní, pravděpodobná hypotéza:

a) Ani naprosté uvolnění stanného práva v létě nevedlo k žádnému významnému nárůstu výskytu viru nebo zbytkového RNA mezi populací, v první části léta k vůbec žádnému.

b) Trend postupného mírného nárůstu podílu pozitivních je možné vysvětlit alternativně několika hypotézami a) v testovaných se dlouhou dobu kumulovaly dřívější pozitivní b) v populaci i v prostředí se delší dobu kumuloval výskyt zbytkové RNA (nevíme, jak dlouho zbytková RNA může zůstat v těle vyléčené osoby; původní informace z Číny, že se virus objevil znovu u vyléčených se zdá z následujících informací spíše chybou testů, které nalézaly zbytkovou RNA nebo marginální výskyt viru; víme, že zbytková RNA viru se může udržet i na neživých předmětech až několik týdnů a v testech mlže být pozitivně zjištěna, tedy může i kontaminovat testovanou osobu) .

c) Na konci léta je denní počet testů srovnatelných se špičkami hodnot z jara, podíl pozitivních testů zatím nepřekračuje nejvyšší hodnoty z jara a to ani při existujících vlivech bodu 2

Konečně přichází kovidalarmisty dlouho očekávaná, ba přímo vymodlená „apokalypsa“, přichází etapa třetí. Se začátkem září dochází k prudkému růstu počtu provedených testů. Také dochází k prudkému nárůstu podílu pozitivních testů. Graf jde v tomto období ruku v ruce – čím více testů celkem, tím větší podíl pozitivních testů v nich.

Ku…y kontroverzní hypotéza – dvě možná vysvětlení enormního nárůstu procent pozitivních ze všech testů:

 1. S typickým obdobím pro respirační onemocnění přichází obvyklá chřipková a virová doba podzimní. Letos sebou nese navíc koronavirus, který na sebe převzal úlohu hlavního strašáka. A protože se testuje jako jediný virus masově a selektivně, tak se objevuje často.

 2. Testy chybují více než obvykle

K první alternativě výše.

Každý rok se objevují v různých ročních obdobích různé mutace chřipkového viru a další viry způsobující obvyklá respirační onemocnění. U všech těchto onemocnění každý rok běžně dochází i ke komplikovaným případům. Úmrtí na respirační nemoci každý rok dosahují téměř 8 000.

Ke druhé alternativě výše.

Každý systém má určité optimální vytížení, po jehož překročení dochází k poruchám, k nárůstu chybovosti. Konkrétně k exponenciálnímu nárůstu chybovosti, přesně takovému, jaký pozorujeme v současné době u podílu pozitivních výsledků v závislosti na zběsilém tempu počtu testovaných.

Klíčovým faktorem rizika pro testy PCR je riziko kontaminace, zejména při mnohonásobném opakování replikace. (Viz např https://cit.vfu.cz/nz/IVA/viry.html#mozTocId610184 )

Kontaminace vzorků je tedy možná – zejména za situace, kdy se znásobily požadavky na počet vyhodnocovaných vzorků. Předpokládám, že se dělají i nadále testy PCR na jiné viry ve stejném rozsahu, jako před covidovou hysterií. A k tomu denně přibylo dalších 25 tisíc testů PCR na covid. Vzhledem k tomu, že na jaře prý byly kapacity napnuté k prasknutí, jak nás tehdy informovala masmediální propaganda hysterie, když se testovalo 8 000 vzorků maximálně, tak dnes se jich testuje 3 x tolik. Jediná možná vysvětlení

 • že byly násobně zvýšeny kapacity, a to lidmi, kteří s těmito testy před jarem 2020 nepracovali a jsou nováčky

 • i přes navýšení kapacity lidské není dostatečně navýšena kapacita odpovídajících laboratoří, nebo se snad stavěly nové laboratoře nebo vystěhovávala v nemocnicích oddělení, aby tam mohly být laboratoře na zpracování a vyhodnocování testů?

 • dochází k zanedbání přesných postupů a/nebo rovnou k předstírání vyhodnocování vzorků (tomu by mimochodem odpovídalo i to, že opravdu velká řada lidí neodevzdala vůbec vzorky, jen se zapsali do pořadí a stejně jim přišlo, že jsou pozitivní; takže někdo si vzal jen jejich údaje a bez toho, aby měl vzorky na test, tak rovnou oznámil výsledek; jenom já sám mám v blízkém okolí minimálně 10 takových případů)

K tomu je nutné připočíst i možnost, že testovací sady jsou předem kontaminovány. A proč ne? Před lety rakouská pobočka americké farmaceutické firmy Baxter do České republiky „testovací vakcínu proti ptačí chřipce“, jak zní jedna verze, nebo vlastně virus běžné chřipky pro testy, jak zní zase jiná verze – ale ať už kterákoli vylhaná verze, zaslaná látka obsahovala ostrý virus ptačí chřipky. Ptačí chřipka měla vysokou úmrtnost ale velice špatně se přenášela na a mezi lidmi. Ale kdyby jí bylo naočkováno dostatečné množství českých untermenschen, možná by zmutovala a začala se šířit dobře i na a mezi lidmi, že? Ale kdopak by dělal takový pokus na lidech… ;-)

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/do-ceska-se-dostala-vakcina-nakazena-smrtelnym-virem-ptaci-chripky.A090216_212758_domaci_abr

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rakouska-ptaci-chripka-sla-do-ceska-i-nemecka.A090303_214331_domaci_abr

Když se dnes podívám na Polsko, kde se prý objevují také rekordní počty „nakažených“, tedy lidí v drtivé většině bez jakýchkoli zdravotních obtíží nebo jen se zcela běžnými zdravotními obtížemi a s pozitivním testem, když k tomu pozoruji agitaci těch samých médií a skupin, které se celé roky zoufale snaží zorganizovat svržení vlády v Polsku a dosazení vlády, která by vítala migranty, která by oslavovala, propagovala a dětem do hlavy tloukla homosexualitu a genderismus atd, tak si tak říkám, jestli tu třeba nemáme takovou zajímavou zbraň hybridní války – na koho je potřeba přitlačit, ten dostane testovací sady hodně kontaminované, kdo je hodný soudruh nebo soudružka, dostane pro svůj stát testovací sady málo kontaminované.

Kdo bude mít hodně kontaminovaných sad a tedy hodně pozitivních testů, toho osolíme, pomluvíme, zavřeme mu hranice, vyhlásíme nad jeho zemí klatbu. Ať je to Trump nebo Babiš nebo polský PiS. Na Orbána se nedostanou, ten tam nemá Prymule. A v Bělorusku Lukašenko ani nevyhlásil karanténu a nikde žádní mrtví na covid nejsou – kdyby byli, dnešní demonstranti by to využili v propagandě proti Lukašenkovi na 10 000%, a západní média by to hlásala denně tisíckrát. Ale nic se nekoná, takže ani při nulových opatřeních nejsou žádní mrtví navíc oproti normálnímu stavu (a btw, nejsou ani ve Švédsku, viz předchozí analýzy v „Běžte už s Covidem do prdele“ 1 až 3).

Konkrétně Lukašenkovi pak Světová banka nabízela úvěr miliardu Euro, jen když vyhlásí karanténu, kvůli strašlivému koronaviru. Úvěr si nevzal, karanténu nevyhlásil a „strašná“ pandemie v Bělorusku i tak ostrouhala. Jak to?

Když je pandemie, kde nejsou nemocní a mrtví navíc proti zcela normálnímu stavu, tak je to fejk a ne pandemie.

K faktům:

Každý rok, i v době předkovidové, každý rok zemřelo v České republice téměř 8 000 lidí na respirační onemocnění. Každý rok tato onemocnění způsoboval malinko jiný mix virů – např. chřipkové viry velice dobře a rychle mutují, takže „letošní“ chřipka bývá jiná než „loňská“. A letos tu mámě jak mix chřipkových virů a jiných, ale navíc i nováčka SARS-CoV-2.

Kombinovaný, celkový počet NEMOCNÝCH zatím nijak, opakuji NIJAK nepřevyšuje žádný z minulých roků.

Kapacita lůžek intenzívní péče i lůžek akutní nemocniční péče je pacienty s Covid vytížena zhruba okolo 7%. Naopak, roky 2015, 2017 a 2018 vykazovaly výrazně větší problémy – tehdy počty úmrtí sezónně výrazně vyskočily, zřejmě v souvislosti s obdobími viróz. Přesto kapcity lůžek naprosto bohatě stačily a nebylo potřeba předvádět dramatické scénky „hledáme lůžka v hotelích“ nebo vyhlašovat stanné právo. Naproti tomu rok 2020 je po celou dobu zatím naprosto šedivý, bezvýznamný, neustále ve spodním pásmu počtu úmrtí za týden. Takže se žádná pandemie s tisíci mrtvých nekoná. (Takovou jsme zažili v roce 1995, kdy opravdu umřely tisíce lidí – na chřipku. A nikdo kvůli tomu nevyhlašoval stanné právo. Tehdy ještě fungoval rozum. Anebo s námi někdo nehrál svoji hru, která se nejmenuje Covid ale nějak úplně jinak.)

Kapacita lůžek je zhruba 42 500+ lůžek pro standardní akutní péči. Na 22 000 + lůžek je možné podávat kyslík. A k těm 42 500 + lůžkům pro akutní péči standardní máme navíc 5 500 + lůžek pro akutní péči intenzívní. Když vezmeme do úvahy pacienty s pozitivním testem na koronavirus a nějakou akutní nemocí nebo komplikací (a předpokládáme například, že intenzívní péči potřebuje 10% všech hospitalizovaných se skutečnou potřebou hospitalizace a ne jen potřebou politickou a psychologickou potřebou uměle vystrašeného člověka), pak máme vytíženost kapacity lůžek zhruba ze 2,5% a lůžka intenzívní péče rovněž zhruba ze 2%.

Koneckonců, i Seznam neomarxitická agitace, ehm, Seznam „zprávy“ uváděly v rozhlasovém vysílání, že vytíženost lůžek intenzívní péče je okolo 7%, v Praze okolo 10%. A to jsou Seznam „zprávy“ zběsilá multikulti neomarxistická agitace mladých uvědomělých Jasánků. Kdyby EU přijala doporučení, aby byla postřílena čtvrtina obyvatel České republiky, tak Seznam přinese každý den několik článků a komentářů vysvětlujících, že to bude pro všechny Čechy to nejlepší a proč to EU dlužíme.

Konkrétní příklad – Známého příbuzný je na JIPce po operaci. Na pokoji pro 4 jsou dva, na sousedním pokoji pro 4 je 1 člověk. Nepozoruje žádnou atmosféru „nestíháme, nemocní se válí po chodbách a mrtvoly už nemáme kam skládat“. Normální poklidný provoz, personál příjemný, v dobré náladě, žádný stres. Pozn.: Tím nechci snižovat jejich práci, aby zase nějaký Prymulův kámoš nebo šplhoun nezačal spisovat další anti-chartu nebo dopis pragováků, jako se stalo proti nebohým špičkovým lékařům, kteří si dovolili narušit nerozbornou jednotu strany a lidu, tedy Prymule a lidu, a vyjádřili drze svůj názor, že bychom se měli chovat jako rozumní lidé moderní doby a nestrašit zbytečně lidi virem, jaké tu jsou s námi vždy zcela běžně.

Klika je, že mně nemůže Prymula pohrozit pozdržením plateb od pojišťoven, odvoláním z funkce apod. Samozřejmě tím nechci říci, že by snad někdy tohle Prymula ve funkci ministra dělal, protože je to samozřejmě čestný Mirek Dušín a čistě tou svojí poctivostí s posudky na vakcíny přicházející na trh vydělal 100+ mega přes firmu svojí dcery a 30 mega rovnou do vlastní kapsy v době, kdy byl ředitelem hradecké nemocnice a předsedou vakcinologické společnosti, kde mu sekundoval druhý dnešní „expert“ Chlíbek. To takhle normálně přijde farmaceutická firma s vakcínou, kterou by ráda prodávala na trhu v ČR . Prymula napíše studii, která třeba tu vakcínu nedoporučí, vakcína se tedy nesmí na trhu v ČR prodávat a dotyčná farmaceutická firma pošle firmě Prymulovy dcery několik milionů a děkovný dopis. Tak to určitě chodí. Jsem o tom pevně přesvědčen.

K plukovníkovi a jeho kumpánovi Chlíbkovi např:

https://www.expres.cz/zpravy/koronavirus-cesko-nakaza-karantena-coronavirus-covid-19-roman-prymula-dcera-karolina-prymulova-biovo.A200604_120322_dx-zpravy_vlt

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/roman-prymula-rozhovor-cinska-medicina-stret-zajmu-podnikani_2005271816_kno

https://candigliota.blog.respekt.cz/prymula-versus-candigliota-aneb-farma-lobby-vytahuje-drapky/

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/bez-razantnich-opatreni-muzeme-mit-4000-hospitalizovanych-denne-mini-chlibek-40338721

K tomu navíc i zpráva Ligy Lidských Práv ve zprávě Vliv farmaceutických společností, očkování a reklama.

http://llp.cz/publikace/vliv-farmaceutickych-spolecnosti-ockovani-a-reklama/

Komu by to snad nestačilo, tak v krizovém štábu byl kromě plukovníka Prymuly i další kamarád Prymula, a další gumák, Jarda Tvrdík. Tvrdík také pomáhal Prymulovi nastartovat projekt čínské ordinace v hradecké nemocnici, když tam byl Prymula ředitelem (než byl odvolán kvůli těm zvláštním 100 mega na účtech firmy Prymulovy dcery, kde byl ale Prymula jednatelem a ručil za analýzy vakcín tam udělané, jak osobně veřejně tehdy potvrdil. viz expres.cz ) Po čínské ordinaci, Tvrdíkovi a Prymulovi zbyly hradecké nemocnici statisícové ztráty. Ještě štěstí, že Tvrdík s Prymulovu nekoupili hradeckou nemocnici na úvěr od J&T banky pro čínského investora CTCS nebo jak se jmenuje ta firma, jak nemá ani vindru, ale Tvrdík ji do Čech přivedl, aby zde investovala miliardy. 😀

Kdyby nic jiného, tak už jen účast Tvrdíka ukazuje, že celý koronavirus je jen jedna velké bouda a zlodějna. Když minule pustili Tvrdíka k něčemu, tak z fungující a vysoce úspěšné a bohaté firmy ČSA udělal během pár měsíců zbankrotovanou, předluženou firmu hledající zachránce. Dnes to Jarda T. zkouší s Prymulou a Babišem zopakovat s celou naší republikou.

Konkrétní počty úmrtí týdně:

https://www.rajce.idnes.cz/f1463399890

Kapacita lůžek, k 2017, poslední dostupný údaj:

https://www.uzis.cz/sites/default/files/knihovna/nzis_rep_2018_E03_luzkovy_fond_2017.pdf

https://www.rajce.idnes.cz/f1464574615

https://www.rajce.idnes.cz/f1464574643

Kovid pozitivní počty hospitalizovaných (z nich okolo poloviny nepotřebuje vůbec hospitalizaci, jak přiznal veřejně i plukovník.):

https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

Koronavirus a jeho strašlivá epidemie roku 2020 nepřinesla žádný, opakuji NEPŘINESLA VŮBEC ŽÁDNÝ NÁRŮST ÚMRTNOSTI V ROCE 2020 PROTI ROKŮM PŘEDCHOZÍM:

https://www.rajce.idnes.cz/f1464880912

K tomu: červená linka ukazuje vývoj úmrtnosti vztaženo k počtu obyvateĺ. Znovu na tvrdých datech, na datech neupravovaných Hamáčkem, Babišem, Prymulou a pochybnými metodami evidence výsledků, na datech ČSÚ vidíme, že počet úmrtí vztažený na počet obyvatel (červená linka v grafu) v roce 2020 za celou dosud uplynulou část roku vůbec, opakuji vůbec nijak není nadprůměrný. Rok 2020 je horší než velice dobré roky, roky s podprůměrnou úmrtností 2011, 2014 a 2016. Ale na druhé straně je rok 2020 lepší a mnohdy výrazně lepší než všechny ostatní roky uplynulé dekády – 2012, 2013, 2015, 2017, 2018 i 2019, a zejména proti rokům 2015 a 2018 má rok 2020 výrazně nižší úmrtnost.

Klika, že tehdy ještě Prymula vydělával na posudcích na vakcíny, kdyby byl už tehdy ecxpert na epidemie nebo snad nedejbože ministr, tak by asi nechal vybombardovat česká města atomovkama. Aby ochránil Čechy před tehdejšími epidemiemi.

Krátce – kde je ta strašná epidemie 2020? Tohle jsou tvrdá data. Nikde žádný nárůst úmrtnosti a my přijímáme opatření, která zlikvidují naši ekonomiku i společnost, ba dokonce i prostou lidskou existenci, kvůli něčemu, co není vůbec, krucinál VŮBEC HORŠÍ NEŽ JAKÝKOLI JINÝ NORMÁLNÍ ROK?!?!?!?!?!?!?

Katastrofická epidemie, SKUTEČNĚ KATASTROFICKÁ SKUTEČNÁ EPIDEMIE byla předvídána v Pandemickém plánu ČR.

https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/wepub/5520/14546/Pandemick%C3%BD%20pl%C3%A1n%20%C4%8CR.pdf

Konkrétně pandemický plán předpokládal a připravoval stát na situaci, kdy:

 • onemocní až 3 miliony lidí (ONEMOCNÍ, ne že budou mít možná pozitivní jeden jediný velice pochybný test na virus nebo zbytkovou RNA, 3 miliony lidí ONEMOCNÍ);

 • během epidemie na uvažovanou chřipku zemře až 12 000 lidí. Zemře – ne že se tam započítají i autonehody s pozitivním testem nebo dokonce i klidně bez pozitivního testu;

 • 1,5 milionu lidí vyhledá odbornou lékařskou péči (protože budou nemocní, ne že jim přijde SMS „jste pozitivní“ i když neodevzdali vzorek,);

 • více než 30 000 lidí bude hospitalizováno pro akutní dýchací a související potíže (a ne že si půjdou lehnout do špitálu, protože mají teplotu a pozitivní výsledek testu, jako se děje dnes);

 • 4 500 lidí bude potřebovat intenzívní péči a 15 000 lidí bude potřebovat dýchání za pomoci mechanických ventilátorů;

Ke srovnání:

 • máme 905 úmrtí lidí, kteří nejen, že neměli mnohdy žádné onemocnění nemocí související s koronavirem a měli pouze pozitivní (a to velice chybový) test, ale mnohdy neměli ani ten pozitivní test, ale do statistiky se to započetlo, kdo ví proč ;-)

 • mezi nimi jsou zcela jistě i úmrtí na respirační onemocnění, způsobená jiným virem nebo infekcí; každý rok zemře v Č|R na takové nemoci 8 000 lidí (dle ČSÚ). To je za uplynulých 9 měsíců cca 6 000 lidí zemřelých na respirační onemocnění. Kolik z nich spadlo do statistiky „zemřel s covidem“ a nikdo nezkoumal pořádně skutečnou příčinu smrti – minimálně pro „statistiku“ covidalarmistů ji nezkoumal;

 • odhadem z těch 900 podovodně vykazovaných jich bylo alespoň s Covidem cca 100-200 úmrtí, na covid možná 20+, možná ani to ne

 • hospitalizovaných lidí máme 1 900; minimálně 40% + jich je hospitalizováno s chřipečkou a pozitivním testem, normálně by leželi doma, v nehysterické atmosféře v éře fungujícího rozumu;

 • takže reálně hospitalizaci potřebuje cca 1 100+ lidí;

 • z nich je cca 400 ve vážném stavu; to je počet srovnatelný s chřipkovou sezonou slabší chřipky; když se chřipka nezvrtne do drsnější verze

Krátká poznámka:

K otázce úmrtí vykázaných ve statistice „úmrtí covid“ – už na jaře měla nemocnice Na Bulovce prý 27 úmrtí do statistiky covidalarmistů. Z nich ale na covid nezmeřel ani jeden. U 24 z nich bylo zcela zřejmé, že nezemřeli na covid (takže zřejmě autonehoda, rakovina, prostě na první pohled zřejmá příčina smrti jiná než „nový, strašný virus“). A z těch 27 vykázaných jako „mrtví“ ve statistice pandemie „covid“ jich minimálně jeden neměl ani ten pozitivní výsledek testu, protože už byl z covidu vyléčen. Viz https://www.novinky.cz/zena/styl/clanek/zeny-z-pitevny-a-jejich-zkusenosti-s-koronavirem-40332513

Když Prymule obhajoval v Parlamentu vyhlášení momentálního stanného práva, argumentoval, že prý strašně narůstají počty nakažených, což média často interpretují jako nemocných (pan Prymula je takový odborník, že mu vůbec nevadí záměna „s pozitivním testem“ za „nemocný“ – vystoupil někde proti této neetické a manipulativní praxi kovidalarmistické masmediální propagandy? nikdy A nakažený, o kterých mluví Prymulovo ministerstvo běžně, je také lež a demagogické manipulativní zneužití pojmu ke strašení lidí. Nakažený je ten, kdo má virus v množství dostatečném k infekci, jinak bychom totiž byli všichni nakaženi prakticky neustále prakticky úplně všemi nemocemi), ale tehdy, když Prymule požadoval vyhlášení stanného práva Parlamentem, tak čísla pozitivně testovaných rekordně klesala. Pak ale přes noc najednou poskočila na rekordně vysokou úroveň, protože „technická chyba“. A od té doby to správce sítě vzal do rukou fest a už je technická chyba opravována preventivně nebo co? Vidíte někde masové akce, kde by lidé chodili nechat se testovat? Já ne. Ani masmediální brainwashing nějak nenabízí zástupy lidí čekajících na odběr vzorků, jako nabízel na jaře, kdy se testovalo 3x méně. Ale prý se testuje 25 tisíc lidí denně. A prý už není pozitivních okolo 5% jako tomu bylo než si šel Prymule pro funkci, ale najednou je to 25 – 30 % pozitivních výsledků testů.

Když už jsme zminili toto číslo. Pokud je pravdivý ten počet pozitivních testů a pokud si ta čísla někdo v IT sekci ministerstva zdravotnictví neťuká do kompu podle pokynů někoho úplně odjinud, než je ministerstvo zdravotnictví, pak – statistika je svině, Prymulo & kovidalarmisté – pak jsou v tuto chvíli v tomto státě zhruba 3 miliony lidí, kteří by měli pozitivní test na covid, kdyby se otestovali všichni občané. To je statistika – vzorek testovaných je zhruba 20 000 + denně. To je poměrně velký a tedy poměrně silně reprezentativní vzorek. Takže podíl pozitivně testovaných na tomto vzorku denně testovaných bude s velice malou odchylkou odpovídat procentu pro celou populaci. Takže 30% pozitivních z 20 000 znamená, že z 10 000 000 by to bylo zhruba 30% také. Tedy 3 miliony. Ze tří milionů „nakažených“ jich hospitalizaci potřebuje 1 000 a z toho je ve vážném stavu 400. Takže vážný stav nastává u koronaviru ve čtyřech tisícinách procenta případů. To je riziko srovnatelné zhruba s pádem ze žebříku při česání ovoce.

Kejs klozd. (Ale já vím ,že to je „Case closed“. ) A nebo ta čísla o počtech pozitivních lžou a testy jsou úplný fejk. Buď máme v populaci zhruba 3 miliony lidí s objektivně pozitivním testem na covid a na 3 miliony „nakažených“ máme 400 hospitalizovaných ve vážném stavu, nebo lže ministerstvo zdravotnictví a výrobci testů.

Každá lež ale musí být dobře připravená, Prymule. Prý máme téměř 60 000 aktivních případů. Tak to musí být cca 600 000 lidí v karanténě (rodina, kolegové z práce a jejich rodiny). Pak ale musí být v karanténě každá druhá malá firma nebo restaurace a naprosto do jedné každá úplně každá velká firma. A v ulici, kde bydlíš, můj milý čtenáři nebo ještě milejší čtenářko, musí být 1-2 rodinné domky v karanténě, pokud bydlíš v rodinném domě. A pokud bydlíš ve velkém paneláku, tak ve vašem vchodě musí být 1-3 byty v karanténě. Jsou?

Krucinál, ano – jsem „konspirační teoretik“. Věřím, že určité skupiny lidí uvnitř struktur státu (a zejména tajných služeb a armády) za určitých okolností konspirují, aby prosadili svoje nebo něčí zájmy. Na někoho před volbami najednou vytáhnou špínu („zaplatil si šlapku a ta je teď nespokojená s částkou“ alá špína na Trumpa 2016.) Naproti tomu, kdo je poslušný, loajální mopslík, tomu projde cokoli. Junckers mohl být opilec – byl loajální fanatický aparátčík a neomarxista, tak u něj nevadí nic. Biden může mumlat nezletilé, 14-leté holce do ucha „Ani nevíš, jak mi stojí péro, když jsem vedle takové krásné dívky, jako jsi ty“ a to nevadí, protože je loajální mopslík a udělá co se mu řekne. Zato Trump si zaplatil dospělou šlapku a je lump.

Konstantně a trvale jsem přesvědčen, že se určité skupiny uvnitř totalitních antidemokratických struktur moci Deep State spikly a vědomě naplánovaly zločinnou agresívní válku proti Iráku a k odůvodnění této války vědomě vytvořily falešné pseudo-důkazy o iráckých ZHN. A k prosazení této špinavé, zbytečné a krvavé války zatahaly tyto síly za nitky a „novináři“ pracující pro tajné služby se pustily do díla jak kdyby jim zavolal Joseph G. ze záhrobí.

Kruciální je otázka: „K čemu to celé je?“ „K čemu ta show a ten velký podvod s koronavirem a pandemií, která neexistuje?“

Komicky působí článek ještě z dnešního odpoledne:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/babis-bud-budete-opatreni-dodrzovat-nebo-zavedeme-lockdown-40338758

„Doufám, že lidé už uznají, že covid je skutečný,“ řekl premiér.

„Chápu, že všichni toho mají plné zuby a hlavně mladí, které nebaví sedět doma. Rozumím tomu, že je to otravné, ale teď se skutečně musíme semknout a musíme to vydržet a pravidla dodržovat,” řekl premiér.

Konec citace, ko…ta ;-)

Krucinál, tohle mi chybělo! „Semknout se“! Ale samozřejmě jenom po dvou, pokud se chcete semknout ve vchodu do obchodu, u stolu pak semkávat se maximálně po čtyřech. A hlavně se nesmíte semkávat po 20:00! A taky bychom mohli proti strašné neexistující pandemii nasvítit rozhledny! 😀

Vláda proto vyzvala lékaře a zdravotní pracovníky k pomoci. „Chci vyzvat všechny, kdo jsou zdravotníci, či jsou v jiných profesích, ale jsou ochotni pomoci, aby pomohli,” řekl Prymula. Vláda chce na pomoc do nemocnic povolat studenty 5. a 6. ročníků lékařských fakult a rovněž „finální bakalářské ročníky“. Konec citace

K čemu jako dělá tuhle mobilizaci, kromě úmyslného šíření poplašných zpráv a umělého vytváření atmosféry strachu? Podle kovidalarmistických neomarxistických multikulturně uvědomělých Seznam „zpráv“ je aktuálně vážně nemocných s pozitivním testem cca 400 lidí:

https://www.rajce.idnes.cz/f1464867962

Kde bere Hamáček tu drzost vyhrožovat zákazem vycházení a strašit lidi mrazáky na mrtvoly v ulicích?

Kde, krucinál, kde?

Kapacita JIPek je vytížena na necelých 8% a on říká, že se mrtvoly budou skladovat v mrazácích na ulici!

https://echo24.cz/a/Sep4K/pokud-nic-neudelame-budou-v-ulicich-mrazaky-na-mrtvoly-hamacek-tvrde-haji-nova-opatreni

Pokud nic neuděláme, budou v ulicích mrazáky na mrtvoly.“ Hamáček tvrdě hájí nová opatření

Smyslem nových opatření proti koronaviru je zamezit kolapsu zdravotního systému. Bez nich v Česku reálně hrozí situace jako v Itálii či New Yorku. Bez přísných opatření budou stát v ulicích mrazáky na mrtvoly, řekl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Podle vícepremiéra budou v České republice omezení rozhodně více než dva týdny.

Konec citace

Když v ČR nebude stanné právo ještě utuženo, tak u nás bude situace jako v New Yorku? To jako že budou poloprázdné nemocnice, do kterých dorazí zdravotní sestřička z druhého konce země (v případě New Yorku z Kalifornie), aby pomohla těm přetíženým nemocnicím, kde se pacienti podle médií a kovidalarmistů válí po chodbách na zemi a kde zdravotní personál slouží 24-hodinové směny tři dny v kuse a když do té nemocnice dorazí, tak tam najde prázdné pokoje, personál v klídku a prázdninovém režimu? A před nemocnicemi zaparkované chladící vozy na mrtvoly, které se nekonají? A tak se uspořádá fejk pohřbívání prázdných rakví do „masového hrobu“ a pustí se „uniklé video“ na web? (https://www.arfa.cz/rakve-bez-tel-prazdne-nemocnice-falesne-zabery-medii-a-hlavne-zoufale-maly-pocet-zemrelych-je-koronavirus-jedna-velka-lez-a-monstrozni-podvod/ & https://www.arfa.cz/hromady-mrtvych-tel-v-mrazicich-boxech-a-plastovych-rakvich-americane-se-ptaji-proc-jsou-nemocnice-prazdne-stovky-videi-jako-dukaz-lide-probudte-se-koronavirus-jako-monstrozni-medialni-podvod/ & https://twitter.com/DeAnna4Congress/status/1244342772783394822 & https://twitter.com/brandonBowser10/status/1244689540666843136 – prázdné nemocnice, prázdninový provoz, falešné rakve, chladící vozy „na mrtvoly“ jen jako kulisa režiséra tohodle bijáku).

Koupí Hamáček také autorská práva na ty dvě krátká videa z Itálie, kde chodí zdravotnický personál v ochranných oblecích okolo pacientů, kteří vůbec nejsou v nemocnici kvůli covidu? A nechá tahle dvě fakticky podvržená videa – jak od Bílých přileb alias AlKajdy v Sýrii – Hamáček také vysílat všechny televizní stanice jako záběry „české nemocnice bojují s covidem, kapacita na pokraji zhroucení, chladící auta na mrtvoly na ulici“? (Viz https://nypost.com/2020/04/01/cbs-admits-to-using-footage-from-italy-in-report-about-nyc/ ) Americké televizní stanice neměly dost dramatické záběry z amerických nemocnic, které prý údajně věřte-tomu-ovce tehdy přetékaly pacienty? Nebo ty nemocnice prostě nijak nepřetékaly? Viz např. ta dvě videa na twitteru – ale najdete jich desítky – natočená obyčejnými občany. „Válečná zóna boje s covidem“ – klidný, prázdninový provoz nemocnic, pohoda, klídek, tabáček.

Když v ČR nebude stanné právo ještě utuženo, tak u nás bude situace jako v Itálii? To jako i u nás, stejně jako v Itálii (včetně severu Itálie v době „strašlivé koronavirové krize“) bude prázdninový provoz na JIPkách? A kvůli prázdninovému provozu pošle Hamáček mrazáky do ulic.

Když prý Itálie šílela ve válce se strašnou první vlnou covidu, tak České televizi utekl jeden rozhovor:

https://www.youtube.com/watch?v=lbh91_pfbE8

Kdo si poslechne tohle krátké video, dozví se velice důležitou informaci. JIPky v té době měly u nás cca 25 pacientů na celou republiku s covidem, kteří potřebovali péči. A JIPky jely v podstatě prázdninový provoz. Na dotaz kovid-třídně uvědomělého soudruha redaktora „A čím to je, že je situace tak jiná u nás než například v New Yorku nebo v Itálii?“, odpovídá špičkový lékař „Já byl v kontaktu s kolegy v severní Itálii…a tam je situace podobná“ !!!!! Takže v době, kdy nás média bombardovala katastrofickými zprávami o Itálii byl na JIPkách v Itálii prázdninový provoz. Dělají si z nás prdel, to je celé. Média a politici si z nás dělají prdel. Zase nás ojebali. Jako před dvaceti lety s tou svou story o 11.září. Nebo jako jen o pár let později ojebali spoustu lidí, kteří uvěřili na irácké zbraně hromadného ničení.

K čemu pošle Hamáček mrazáky „na mrtvoly“ do ulic? Pro další strašení lidí. Pro dramatický efekt. Pro šíření strachu. Aby měl argument pro nastolení absolutní totality. Už nyní kdekdo z expertů říká, že to bude trvat nejméně do konce příštího roku. Jiní říkají, že to bude na příštích „pár let“:

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/spanelska-virolozka-pripravme-se-na-par-let-v-rouskach-bude-to-maraton-40338868

Koronavirus bude příštích pár let záminkou ke každodenním buzeracím a k tomu každých pár měsíců zákaz vycházení. Sem tam někoho z rodiny odvedou do lágru, na chvíli, preventivně, kvůli karanténě. Výcvik ke strachu. „Můžeme vám udělat cokoli si zamaneme! Myslete na to! Ať děláte cokoli, ať říkáte cokoli, ať myslíte cokoli, myslete na to, že vám můžeme udělat cokoli!“

KU..A!

Kontinuálně sledujme v přímém přenosu nastolení totalitního režimu mnohem horšího než kdy byl režim komunistický. Mnohem totalitnější, strašnější totalita. A tyranie, jakou lidstvo ještě nezažilo. Dokonce i u nás už Prymule plánuje (občas se prořekne) odvádět lidi z jejich rodin a posílat je na čas do hotelů. Stát bude rozhodovat na základě pofidérního testu na výskyt RNA viru o právu rodiny být spolu! Tak to si netroufli ani komouši!!! Kvůli „karanténě“ na základě nespolehlivého testu na výskyt RNA nijak zvlášť nebezpečného viru. Dokonce už i u nás plukovník plánuje čipování lidí, jak se prořekl nedávno. Dokonce už i u nás Hamáček vyhrožuje otevřeným vyhlášením stanného práva.

Klasická „podrž!“, chci říct přidržtaška mocných, Hamáček, už vyhrožuje výjimečným stavem a zákazem vycházení. Tohle je hodně velká hra, když se ani takový srabík a lokajíček nebojí. To za sebou musí mít hodně velký kluky. (A holky, abych nediskriminoval ;-)

Karel Havlíček Borovský by napsal

„Nechoď Hamáčku s pány na led,

mnohý příklad známe,

že pán sklouzne

a Hamáček si za něj nohu zláme!“

Krátkodobě se zdá situace zlá až beznadějná. Ale je v ní hodně pozitivního. Globální Deep State a skryté struktury opravdové moci za a nad nimi se zcela očividně rozhodly urychlit proces nastolení absolutní totality, absolutní nadvlády nad jedincem a absolutní kontroly každé sekundy každé minuty každé hodiny každého dne každého života každého člověka. Snaha o urychlené dokončení procesů totální kontroly a globální tyranie signalizuje to, že si pro-totalitní struktury nevěří a obávají se, že se jim jejich plán začíná hroutit pod rukama a že se spodních, či spíše prostředních 80% začíná příliš rychle probouzet. Proto přichází – podle mého názoru – tahle momentálně probíhající otevřená válka globálních struktur skryté moci proti lidské civilizaci a proti západní, zatím ještě alespoň trochu svobodné společnosti. Je to útok ze slabosti ne útok ze síly. Je to Steinerova ofenzíva:

https://www.youtube.com/watch?v=NdUSDlESwr0

Když před pár dny strašil Prymule, prohlásil, že jsme už za linií, kdy by se daly věci řešit standardními prostředky.

K tomu jsem měl tehdy komentář, že v defenestracích má český národ bohatou tradici.

A dnes už vážně ani nevím, proč jsem si vzpomenul na jednu pasáž ze seriálu Spartacus (video ROZHODNĚ NENÍ pro citlivější povahy a osoby mladší 18 let):

https://youtu.be/Ub6VFbxLE-k

Krátké Post Scriptum:

Komentáře k tomuto článku budou jistě obsahovat i komentáře typu „Kokotskej komentář kreténskýho kokota“. Klidně si nakašlete …

Autor: MICHAL BRAND

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář