JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

MAJÍ UPRCHLÍCI PRÁVO SEXUÁLNĚ OBTĚŽOVAT BÍLÉ ŽENY NA ULICI?

NIZOZEMSKO: Když po tzv. “uprchlické krizi” zaplavily západoevropská města masy mladých muslimů a černochů, tak se okamžitě prudce zhoršila bezpečnostní situace ve většině západoevropských měst. Jedním z projevů bylo i každodenní sexuální obtěžování místních bílých žen a dívek. Sprosté pokřikování, ošahávání a občas i sexuální útoky a znásilnění.

V holandském Rotterdamu proto zavedli místní zákon, který zakazoval i verbální sexuální obtěžování žen jako pokřikování, sexuální nabídky ze strany uprchlíků a podobně (starostou tam je muslim!). Nyní ale soud rozhodl, že by to bylo porušení práva na svobodu slova a zákon proto bude muset být zrušen. Právní oporu soud nalezl v Evropské konvenci lidských práv.

Je zajímavé, že podobné zdůvodnění soudy na Západě a u nás bohužel nenacházejí, pokud se jedná o kritiku menšin ze strany původních obyvatel. LGBT, uprchlíků. muslimů, či Židů. To je pak vždy rasismus, antisemitismus, xenofobie, či nenávist a soud vždy vynese odsuzující rozsudek. Stačí si vzpomenout na řadu případů u nás (A. B. Bartoš), nebo na Slovensku (T. Rostas). Platí snad svoboda slova pouze pro vyvolené menšiny? Skoro to tak vypadá.

M. Donák

Odeslat komentář