JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

„Máme tisíckrát menší výskyt chorých na Covid ako pri chrípke, pandémia na Slovensku nie je“, tvrdí MUDr. Lipták – INFO!!!

SLOVENSKO: MUDr. Lipták patrí popri MUDr. Bukovskom k najväčším kritikom súčasného stavu a prístupu ku pandémii koronavírusu z radov slovenských lekárov. Dlhodobo kritizuje hystériu, ktorá sa v súvislosti s vírusom COVID-19 šíri. Tvrdí, že je zbytočná, vírus nie je taký nebezpečný, ako sa to prezentuje a že pandémiu na Slovensku nemáme.

V jednom zo svojich najaktuálnejších blogov známy slovenský všeobecný lekár, ktorý sa preslávil pripustením prijímania „darov“ od pacientov, aj číslami podporuje svoje tvrdenie, že na Slovensku v súvislosti s Koronou pandémiu nemáme.

Lipták uvádza, že pri Covide je incidencia 1,8 chorého/100 000 obyvateľa a pri chrípke, ktorú tu máme už viac ako 100 rokov sa považuje za epidémiu až keď sa dosiahne týždenný prírastok, teda incidencia 1 600-1800 chorých/100 000. „Až vtedy sa hovorí o prekonaní epidemického prahu. Dnes tu máme 1000x menší výskyt chorých na Covid ako pri chrípke a strašíme pandémiou? 

Strašia nás na základe falošných štatistík

Áno naši „činitelia“ nás strašia na základe falošných štatistík!“ –  prekvapuje lekár. Zároveň poukazuje na fakt, že štatistiky ešte stále nehovoria o počte reálne chorých a  uvádza príklad – v domove dôchodcov Lipany z 27 pozitívne testovaných klientov nemá ani jeden akékoľvek príznaky choroby. 

MUDr. Lipták upozorňuje na fakt, že sa zrazu začal používať pojem pozitívne testovaný, namiesto termínu chorý. Tvrdí, že je to súčasť informačnej vojny a upozorňuje na vážne nezrovnalosti, ktoré zamieňanie týchto pojmov spôsobuje. Svoje tvrdenie podporuje názormi expertov z Čiech, profesora Beneša z infekčnej kliniky Karlovej Univerzity a virológa Klempu z virologického ústavu SAV, ktorí zhodne upozorňujú, že pozitívne testovaný neznamená automaticky chorý, ani to, že infekciu šíri.

Známy lekár vyslovuje ľútosť na starými ľuďmi v DSS-kách, ktorí nezomierajú na Covid, ale na rôzne obštrukcie v poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Upozorňuje, že mnohí starší pacienti sa nedostanú včas k liečbe iných ochorení, napr. srdcovocievnych či onkologických. Aj tu nezabúda podporiť svoje tvrdenie štatistikami a uvádza, že na Slovensku denne zomiera 140 ľudí, z toho cca 110 na kardiovaskulárne a onkologické choroby.

Prečo riešime 38 úmrtí, namiesto tisícov iných

Lipták preto kladie otázku: „Namiesto toho aby sme riešili 5500 zbytočných úmrtí našich ľudí na onkologické a cievne ochorenia za pol roka, tak riešime na úkor tohto závažného problému chorobu, ktorá spôsobuje za pol roka 38 úmrtí!?“ a pokračuje konštatovaním: „…a čo je ďalšou veľkou tragédiou, mnohí seniori zomierajú na sociálnu depriváciu – sú od marca ako vo väzení a zomierajú od žiaľu.“

Lipták je dlhodobý kritik rúšok. Na túto tému napísal už niekoľko článkov. Nariadenie nosiť rúška považuje za zbytočné a nezmyselné. Avšak platnosť tohoto nariadenia pre deti považuje už vyslovene za nebezpečné. Podľa doktora Liptáka rúško bráni, aby deti prirodzene a bezpečne prekonali infekciu Covid-19 a aby sa táto zdravá časť populácie, ktorá touto nákazou nie je vôbec ohrozená, stala pilierom kolektívnej imunity na Slovensku.

Mudr. Lipták je presvedčený, že takto vláda píli konár kolektívnej imunity, na ktorom všetci sedíme. Rovnako tak odvážne tvrdí, že sám v ambulancii rúško v kontakte s pacientami nepoužíva a pomáha tak odbremeniť pacientov od strachu z nákazy.

Prehnaná dezinfekcia a plošné nosenie rúšok poškodzujú zdravie všetkých ľudí, ale podľa MUDr. Liptáka, detí osobitne. Ako tvrdí, „rúška obmedzujú prísun kyslíka, znižuje sa kolektívna imunita, zvyšuje sa výskyt alergických ochorení, zvyšuje sa riziko infekčných ochorení dýchacích ciest a mozgu. Poškodzuje to všetkých ľudí a deti, ktoré sú vo vývoji, aj duševne a sociálne.“ Podľa neho je v ďalšom rade výrazne obmedzená komunikácia a prejavovanie emócií a v deťoch narastá strach. Zhrnúc, rúška poškodzujú zdravie, sú zdrojom infekcie, poškodzujú kolektívnu imunitu, znižujú fyzickú výkonnosť a pre chronicky chorých môžu znamenať bezprostredné ohrozenie života.

Peter Lipták nenecháva bez komentára ani tému očkovania, či testovania na Covid. Pri testoch upozorňuje na ich nespoľahlivosť a pýta sa: „my sme iba na pochybné testy Covid 19 PCR RNA vyhodili už 30 mil. €? Kto to plytvanie zastaví?“

Pred očkovaním lekár varuje.

Je presvedčený, že strašenie, ktorého sme dnes svedkami má jediný cieľ a tým je nanútiť ľuďom vakcínu. Je však toho názoru, že bezpečnú vakcínu svet zatiaľ nemá. Zároveň dokonca hovorí aj za ostatných lekárov keď tvrdí: „Ubezpečujem vás, že my všeobecní lekári vás žiadnou vakcínou, ktorá nebude mať za sebou všetky dôkazy o bezpečnosti a účinnosti, očkovať nebudeme.“

Záverom MUDr. Lipták vyjadruje presvedčenie, že štýl vládnutia premiéra Matoviča smeruje k totalite a policajnému štátu a strach, ktorý šíria vláde slúži ako prostriedok, aby ľudia prijali čokoľvek, akékoľvek porušovanie ich ľudských práv. Vyzýva na spájanie všeobecných lekárov, pacientov a hľadanie spoločného riešenia.

Autor:

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář