JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Manželka Billa Gatese pro Forbes “očkování proti koronaviru dostanou nejdříve černoši”

USA: Manželka známého propagátora celosvětového očkování B. Gatese Melinda se v rozhovoru pro časopis Forbes vyjádřila ve smyslu, že vakcínu proti údajné pandemii koronaviru by měli dostávat lidé podle barvy pleti. Nejdříve prý mají přijít na řadu černoši a původní obyvatelstvo (indiáni).

Melinda Gates myslí i na zdravotníky i na ty se prý dostane hned na začátku a nechá naočkovat všech 60 mil. lidí, kteří po světě pracují ve zdravotnictví.

Otázkou je, zda se mají běloši rozčilovat kvůli “rasismu”?! B. Gates je totiž znám rovněž jako nadšený zastánce redukce populace na naší planetě. Jedním z možných opatření má být právě očkování. Což je paradox, protože Gates současně tvrdí, že sníží úmrtnost. Tak si vyberte.

Ale pro globalisty životy běžných lidí nikdy nic neznamenaly, natož životy černochů. Tak nás možná čeká nepěkný sociálně inženýrský experiment.

Každý soudný člověk by ale měl očkování proti koronaviru rozhodně v tuto chvílí odmítnout. Vždyť nikdo nezná vedlejší účinky vakcíny a zatím všechny pokusy o vyrobení vakcíny proti koronavirům skončily fiaskem. Nemusím připomínat, že hlavním propagátorem celoplošného očkování je prof. R. Prymula. Jeho 24 letá dcera Karolína dokázala na studiích pro farmaceutické firmy, které vakcíny vyrábějí, utržit 85 milionů Kč! A to ani není z oboru. Dáte své životy, nebo životy vašich dětí do rukou podobným lidem?

dr. Prometheus

Odeslat komentář