JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Marian Kotleba vysvetlil, ako darebák Šeliga okrádal ľudí

SLOVENSKO: Predseda ĽSNS Marian Kotleba obvinil podpredsedu parlamentu Juraja Šeligu (Za ľudí) z okrádania ľudí. Šeliga sa bráni a tvrdí, že ide o antikampaň, na akú si už zo strany predsedu ĽSNS zvykol

„Zvykol som si, že vždy keď upozorním na prešľapy Mariána Kotlebu alebo ďalších extrémistov, spustí sa proti mne dezinformačná antikampaň. Rovnako sa to stalo aj tentokrát, keď som verejne povedal, že Kotleba berie zo štátnych peňazí dva platy. Reakcia na seba nenechala dlho čakať,“ vyjadril sa na sociálnej sieti Šeliga.

Podpredseda parlamentu takto reaguje na Kotlebove slová o tom, že ako mladý právnik mal okradnúť ľudí o milióny eur a že počas nedávnej vládnej krízy podporoval predčasné voľby a návrat strany Smer k moci. Nepravdivosť týchto slov môžu podľa Šeligu dosvedčiť účastníci koaličných rokovaní.

„Sú to všetko podlé klamstvá proti ktorým sa budem právne brániť. Pretože ak si niekto myslí, že len tak si napíše status, v ktorom bohapusto klame a zavádza a tento bude šíriť, mýli sa. Online priestor nie je bez akejkoľvek zodpovednosti a takéto klamstvá nemôžu zostať bez odozvy,“ reaguje Šeliga.

K obdobiu svojho konateľstva sa vyjadril, že išlo len o krátke preklenovacie obdobie počas výmeny majiteľov. Podľa neho je to bežný, štandardný postup počas prevodu vlastníctva. Celú transakciu mala vtedy financovať banka, nie oligarchovia, ako to tvrdí Kotleba. Taktiež trvá na tom, že daná spoločnosť v tom čase nedĺžila štátu na daniach a odvodoch ani euro. „Hneď ako som prestal spolupracovať s advokátmi, ktorí zastupovali aj túto spoločnosť, som prestal byť aj jej konateľom. Rovnako som neurobil žiaden úkon v mene tejto spoločnosti a ani som nemal podiel na jej zisku, obrate alebo akýchkoľvek príjmoch,“ vysvetlil.

„Nenechám sa zastrašiť a na extrémistov, ktorí šíria len nenávisť a zlobu, budem upozorňovať aj naďalej,“ dodal na záver podpredseda parlamentu Juraj Šeliga.

 

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk

Odeslat komentář