JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Matovič navádza občanov aby páchali trestnú činnosť! Majú sa stať udavačmi a nahlasovať polícii spoluobčanov za nedodržiavanie opatrení , ktoré sú same osebe protizákonné a protiústavné! To už ako veľmi postihnutý psychopat musí byť, aby vymyslel niečo takéto? (VIDEO)

SLOVENSKO: Premiér Igor Matovič v stredu na tlačovej konferencii hovoril o tom, že na Slovensku máme milióny „kontrolórov“. Myslel tým obyčajných ľudí, ktorí keď vidia, že niekto nedržiava opatrenia, môžu kontaktovať úrady alebo políciu a potom prichádza zákon.

Má ísť napríklad o rôzne kiná, kde sa údajne nedodržiavajú opatrenia, predávajú sa potraviny (pukance, čipsy) a nesedí sa podľa pravidiel.

„Je tu 5,4 milióna ľudí, minimálne štyri milióny dospelých,“ povedal Matovič s tým, že takto má SR k dispozícii „milióny kontrolórov“.

V prípade, že sa podľa Matoviča opatrenia proti šíreniu pandémie nebudú dodržiavať, štát bude musieť pristúpiť k opatreniam z prvej vlny.

„A tým stratíme všetci slobodu,“ dodal.

Hygienici majú podľa predsedu vlády momentálne „kopu inej roboty“, ako kontrolovať jednotlivé prevádzky.

„Každého jedného zodpovedného človeka z tohto miesta by som chcel poprosiť, aby, ak máte informácie, že niekto niekde nedodržiava pravidlá, v prvom rade sa ho pokúste upozorniť, aby ich dodržiaval, a po druhé, ak vedia, že to je systematicky, tak v tom prípade upozorniť políciu a regionálny úrad verejného zdravotníctva,“ povedal Matovič.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář