MATOVIČOVA POVINNÁ TESTOVAČKA SA MÔŽE ZMENIŤ NA KOLEKTÍVNU SAMOVRAŽDU

SLOVENSKO: Je vedecky dokázané, že Matovičove antigénové testy sú absolútne nespoľahlivé. A je úplne zbytočné nahnať celú populáciu k celoplošnému testovaniu, ktoré nič nepreukáže. Matovičova mafia však bežným ľuďom nedáva na výber.

Dlhší status, ale o to úprimnejší. Ráno som bol na PCR teste. V parlamente sú nakazení poslanci a tak som musel. Mal som možnosť ísť na Matovičove rýchlotestíky, ale tie by skôr zistili, či som tehotný, ako to, či mám covid. Čiže bola jediná možnosť – objednať sa na PCR testy.

1. Na výsledok stále čakám a dúfam, že príde až v piatok. Ak totiž príde už zajtra, podľa našej Hlavy XXII., pardon, vlády, musím ísť v sobotu na celoplošné testovanie, lebo môj stredajší PCR test bude platiť ako vstupenka na slobodu iba v prípade, ak mi negatívny výsledok došiel v piatok – takto šialene to nastavili.

2. Výsledok mi má dôjsť do 96 hodín, čiže môže dôjsť zajtra aj v nedeľu. V prípade, že dôjde pozajtra ráno a budem negatívny – som slobodný. Ak príde už zajtra večer – som ďalej väzeň a musím ísť na Matovičov gruppentest. Síce bolo testovanie v ten istý deň, ale takto rozhodla vrchnosť. Hovorím – Hlava XXII.

3. Ale iné som chcel. Keďže som mal kontakt s nakazenou osobou (v parlamente), bol som dnes na PCR teste normálne vo verejnom zariadení. Keby som ale chcel ísť na PCR test ako alternatívu k tej Matovičovej hovadine, tak by som musel zaplatiť 70-80 eur súkromnému laboratóriu.

4. Pýtam sa – koľko ľudí má na to, aby dvakrát vyhodili takúto vysokú sumu? Jasné, že ľudia pôjdu radšej na antigén, aby mali pokoj.

5. Je tu aj ďalší problém. Súkromné laboratóriá na PCR testy majú preplnené kapacity. Logicky – každý tam chce ísť. Najbližší termín vám dajú až niekoľko dní po vyhlásení kompletného zákazu vychádzania. Niekedy v strede budúceho týždňa. Prinajlepšom.

6. Aj pri najlepšej vôli a pri ochote zaplatiť vysoké čiastky sa domácemu väzeniu nevyhnete – jednoducho, ak nechcete prísť o príjem z práce, musíte ísť na Matovičove špajličky, nech si vo vašom nose ctený dobrovoľník zahrá mikado. Iný zmysel ten výter mať nebude.

7. Jediné testy, ktoré majú zmysel, sú PCR testy. No je skoro nemožné, aby ste sa s nimi vyhli domácemu väzeniu, lebo to jednoducho nestihnete, aj keby ste investovali takéto horibilné sumy. Poďakujte Matovičovi.

8. Ešte by tu bola možnosť, že hoci neveríte antigénovým testom, pôjdete na ne niekam do súkromného laboratória či k vlastnému lekárovi. Je to lacnejšie ako PCR, stojí to nejakých 30 eur a vyhnete sa hromadnej „nakazovačke“ u Matoviča.

9. Ale aj na to naša drahocenná vláda pamätala – a zakázala to. Veď urobili kšeftisko s trnavskou firmičkou, tak teraz musia svoje rýchlotesty stoj čo stoj minúť – a urobia všetko, aby na ne nahnali celú populáciu. Mafiánsky hnus.

10. Bežní robotníci sú úplne stratení. Nemajú peniaze na súkromné PCR testy a aj keby mali, tak sa k nim nedostanú. Ak nechcú prísť o robotu či o príjem, musia sa ísť testovať k Matovičovi. Aj proti svojej vôli. Veľký Fašista rozhodol.

11. Tí, ktorí sa neživia manuálnou prácou a môžu mať home office, by sa tomu teoreticky mohli vyhnúť. Nešli by a pracovali by z domácej karantény. Ale ľudia mi už posielajú informácie, že napríklad štátna správa bude vyžadovať testy aj v prípade home officu. Lebo keď ste doma, tak by ste mohli nakaziť svojho kanárika. Asi tak.

12. Skrátka, potrebujú nahnať ľudí. Za každú cenu. Z ľudí robia kompletných otrokov – bez akejkoľvek alternatívy. A Veľký brat Matovič sliedi, aby nikto neunikol z jeho chápadiel.

13. Dnes som bol na PCR teste a viem presne, čo cez víkend hrozí celému národu. Na začiatku testovania vás vyzvú odkašľať si a vysmrkať sa. Čiže polovica národa bude cez víkend povinne chrchlať, smrkať a kašľať a bol by zázrak, ak by covid na niekoho nepreniesli.

14. Videl som to na vlastné oči. Matovičova povinná testovačka sa môže premeniť na kolektívnu samovraždu. A tí, ktorí by sa tomu chceli vyhnúť a chrániť svoje zdravie, nemajú na výber.

15. Ešte raz pripomeňme, že už je vedecky dokázané, že Matovičove antigénové testy sú absolútne nespoľahlivé. A že je úplne zbytočné nahnať celú populáciu k celoplošnému testovaniu, ktoré nič nepreukáže.

16. Je to ale nielen zbytočné, ale aj nebezpečné – pretože hrozí riziko nákazy. Štát napriek tomu pristúpil k najmasovejšiemu vydieraniu v dejinách krajiny.

17. Právna cesta von neexistuje. Je núdzový stav a demokracia teda neplatí. Vláda si robí, čo chce. Navyše, o protiprávnosti by museli rozhodnúť sudcovia a tí sú komplet prestrašení. Ktorýkoľvek sudca by sa ozval, už zajtra by naňho vláda poslala komando. Matovič už vysiela signály. Sudcovia budú držať ústa a krok.

18. Existuje už len jediná možnosť. Občianska neposlušnosť. Ľudia na ňu majú právo podľa ústavy. Ak by na testy nešli, v zásade by v krajine vyvolali generálny štrajk. Lebo by počas lockdownu nikto nechodil do práce – všetci by sedeli v povinnej karanténe.

19. Tohto sa boja tí hore najviac. Bojí sa toho Matovičova vláda, bojí sa toho veľký biznis. Preto sa vyhrážajú zamestnancom drakonickými trestmi. Lebo vedia, že ľudia môžu cez víkend uskutočniť revolúciu a oni by kľakli.

20. Je to však veľké riziko. Ak to neurobí celý národ, ale iba niektorí, dôsledky budú tvrdé. Ľudia prídu o robotu, prídu o peniaze, prídu o slobodu. A ak väčšina ľudí podľahne vydieraniu a na Matovičov gruppentest príde, on sa aj tak bude tľapkať po pleci, aký je geroj.

21. A tých zopár, čo našli odvahu, označí za konšpirátorov, popieračov, číre zlo… a bude sa vysmievať nanočípom a nanobotám, akoby každý, kto sa bojí o svoje zdravie pri hromadnej nakazovačke, musel nevyhnutne veriť v čipovanie.

22. Ľudia sa len jednoducho nechcú nakaziť. A vedia, že Matovič je podvodník, a že len potreboval urobiť kšeft. A vedia, že tie jeho testy nemajú žiaden vedecký zmysel. A nechcú prísť o svoju dôstojnosť a slobodu.

23. Ale Matovičovci aj tak všetkých označia za konšpirátorov. Takto oni fungujú – iný názor treba vytesniť, zosmiešniť, zničiť. Fašizmus. Obyčajný fašizmus.

24. Takáto je situácia. Nič neprikrašľujem, k ničomu nevyzývam. Iba konštatujem fakty. Ja osobne na Matovičove testy nepôjdem. Neverím im. A nechcem sa nakaziť. Ale nemôžem vyzývať iných, pretože iní by riskovali ďaleko viac než ja – môžu prísť o prácu, o príjem, o všetko.

25. Dobre si zvážte, čo urobíte, priatelia. Táto vláda už ani nepredstiera, že je demokratická. Toto je priezračná totalita a oni sa s vami maznať nebudú. Môžem vám v tejto chvíli sľúbiť len jedno – keď sa vrátime k moci, postavíme ich pred súd. A za svoje zločiny proti ľudskosti budú spravodlivo potrestaní.

ZDROJ: FB Ľuboš Blaha

Napsat komentář