Michal Brand: KORONAVIRUS – SOUDRUZI UŽ ZASE VĚDÍ VŠECHNO NEJLÉPE A VY MUSÍTE JEN DRŽET HUBU A POSLOUCHAT

ČESKO…a hlavně žádné drzé otázky, vy lůzo.

Moderátor TV Nova si dovolil zeptat se známého kovidalarmisty, prezidenta lékařské komory Milana Kubka na jeho předchozí prohlášení.

Prezident lékařské komory prohlásil nad manipulativně pořízenými fotkami z farmářských trhů na náplavce „lékaři padají na hubu a lidé si chodí kupovat bio mrkev“.

Jde o tu známou fotku, kterou nám všem ukázal i Andrej Jakeš ve svém projevu z Červeného Hrádku, když plakal, jak oni tam jsou ve vládě jako kůl v plotě a my prostě nechápeme tu jejich genialitu a nechceme pěstovat bojlery. Tedy vlastně že prý nedodržujeme jejich geniální nařízení, která jsou platná třeba od středy a v pondělí nepřinesla pokles počtu pozitivních výsledků velice pochybných testů.

Projev Andreje Jakeše z Červeného Hrádku:

Vřele doporučuji. Zvedne vám to náladu, zasmějete se a tím posílíte svoji imunitu.

Andrej při svém projevu k nechápavé a neposlušné lůze vypadal, že se pod tou rouškou každou chvíli rozpláče vlastním dojetím nad tím, jak mu vlastně vůbec nerozumíme a on jak děla všechno skvěle, jenom my lidi to kazíme jim všem tam nahoře – jemu, Rudému mrazáku na mrtvoly i soudruhu plukovníkovi.

Andrej Jakeš nicméně posléze dosáhl přímo rozměrů některého z projevů Háchy nebo Moravce (myslím toho kolaboranta a zrádce z dob nacistické okupace, plukovníka Emanuela Moravce, nemyslím toho dnešního kolaboranta a zrádce). Úplně nešťastně nám Andrej oznámil, že když jsme takoví, tak jemu a celé té jeho plukovnicko-svetrové partě prostě nezbývá nic jiného, než postřílet další nezodpovědné živly narušující klid a pokoj v Protektorátu pracujícím nadšeně a z plných sil pro Říši. Sakra, teď jsem asi vyzradil Andrejův projev někdy tak z února-dubna příštího roku. Teď nám zatím Andrej úplně nešťastně oznámil jenom to, že když my jsme takoví, že jejich pitomá opatření nefungují, tak nás za svoji neschopnost oni potrestají dalším zpřísněním svých pitomých a nefungujících opatření. Která samozřejmě budou i nadále platit jenom pro nás a ne pro ně.

Protože oni když nemají roušku, tak je to v místnosti s vysokým stropem. Jako například místnost, ve které se nachází bez roušky Andrej a další lidi z jeho party.

Andrej také nemusí do karantény, i když se setká s nakaženou osobou. Je to čistě proto, že bez jeho každodenní přítomnosti na úřadu vlády by nevyšlo ráno slunce, v noci by nebyla tma a počet pozitivních testů by během jediného dne přesáhl několikanásobně počet obyvatel České republiky. K čemu stejně směřujeme, i když Andrej v karanténě nebude, protože jak to vypadá, software reportující počty pozitivních výsledků má dost divoce nastavený generátor náhodných čísel.

Nebo když se ministr „zdravotnictví, strachu, teroru a dobrých kšeftíků pro rodinnou firmu“ schází někde v noci pokoutně s pravou rukou Dona Andreje a nemá roušku a navíc se schází v restauraci, která má být uzavřená a nikdo v ní být nesmí, tak o nic nejde. Protože soudruh plukovník se nenacházel v restauraci, ale v neveřejných prostorech Vyšehradské kapituly. Konkrétně šlo o neveřejné prostory Vyšehradské kapituly známé jako „Restaurace Rio“, která ovšem není restaurací, když do ní vejde plukovník. Pak soudruh plukovník vysvětlí, že vlastně byl v restauraci, ale jenom skrze ni procházel do těch neveřejných prostor. Vyšehradská kapitula sice uvede – zřejmě pod tlakem dezinformačních webů – že se v objektu a nikde poblíž žádné neveřejné prostory nenachází.

Ale to nevadí. Protože soudruh plukovník dnes přišel s dalším vysvětlením – v restauraci byl, bez roušky, ale viděl právní analýzu, která říká, že soudruh plukovník nemůže porušit žádné nařízení, které vydala jím vedená vojenská protektorátní správa. Když byl dotázán z webu Seznam Zprávy, nemohl si dlouho vzpomenout, kde tu právní analýzu viděl. Pak si vzpomněl – viděl někde na webu nějaký článek, který tvrdil, že on, soudruh plukovník, nic neporušil. A takový článek, který vyhovuje zájmům soudruha plukovníka (a jeho řídícího důstojníka), takový článek je jasnou právní analýzou, která se svojí právní vahou tyčí vysoko nad rozhodnutími třeba i Nejvyššího soudu.

Také již víme, který právník již brzy dostane zajímavé a výnosné zakázky na právní analýzy zadávané ministerstvem zdravotnictví. Ale možná to půjde přes nějakou firmu založenou dcerou soudruha plukovníka. Jen co si dcera příští týden v pondělí a v úterý vystuduje právnickou fakultu v Plzni.

Mimochodem, co tam vlastně soudruh plukovník domlouval s caporegime F. od Dona Andreje? A s ředitelem ostravské nemocnice. Co tam domlouvali v noci a mimo oficiální prostory kanceláří?

Nu, to se asi nedozvíme, protože se na to vlastně nikdo z novinářů, těch „hlídacích psů demokracie“ neptá. Asi hlídají tu demokracii před demos – vládu lidu hlídají před lidem. A to jim jde velmi dobře.

Ale alespoň už víme, že v Restauraci Rio nebyly donedávna odposlechy. Jinak by tam nešli, že ne? Takže jestli jste tam někdy zašli s milenkou, tak si vaše milostné vrkání nikdo nenahrával a kluci a holky z tajných služeb tak určitě nemají vaše tokání jako uvítací melodii.

Ovšem, pokud soudruh plukovník a jeho režim ještě vůbec někdy otevře restaurace, protože vám by stejně mělo stačit jen výdejní okénko natrvalo, tak na nepřítomnost odposlechů v Restauraci Rio bych se od teď už rozhodně nespoléhal.

A pozor!, jestli se nějaké opatření vlády Andreje ukáže jako nefunkční, tak vám Andrej se soudruhem plukovníkem zavřou i to okénko. Takže se vy musíte snažit, aby oni přijímali alespoň trochu smysluplná opatření. Což bude teda kur…ská dřina, to vám vážně nezávidím.

I když vlastně to vůbec není vtip – opravdu, to vy se musíte snažit, aby se oni chovali zodpovědně a smysluplně. Ať už tím „oni“ tam nahoře je nebo bude kdokoli.

Jak jsem již zmínil výše, soudruh Andrej Jakeš, ehm, pardon, soudruh Andrej Bureš, ehm, pardon, soudruh Andrej Babiš sice zapomněl zmínit bojlery, ale svoji řeč proložil několika ukázkami multimediální prezentace. Například ukázal nějaký zcela nesrozumitelný graf, o kterém prohlásil, že je to je přesný StB přehled, jak často my dozorovaní cestujeme po naší vlasti bez svolení tatíčka gubernátora, nebo spíše Říšského protektora, protože gubernátor by byl na nás málo přísný a na nás musí být někdo ostřejší.

Z grafu pak odvodil, že když tolik jezdíme autem po republice, tak se musí zakázat vycházení z domu po 21.hodině. Samozřejmě pokud nejdete do práce, protože pracovat musíte a soudruh plukovník nechal firmu svojí dcery vyzkoumat, že virus zásadně nenavštěvuje žádná pracoviště, takže do práce choďte, tam nákaza nehrozí. Pokud tedy vaše práce nejde dělat online přes videokonferenci. Takže pokud chodíte do práce pracovat, tak tam nic nehrozí. Pokud chodíte do zaměstnání pindat, tak si dejte home office, protože byste se jinak mohli nakazit.

Mimochodem, z toho tedy vyplývá, že Hamáček se musel nakazit někde v hospodě nebo v bordelu, protože na pracovišti se nakazit nemohl. Nebo možná se Hamáček také pokoušel proplížit přes nějakou restauraci do soukromých prostor Vyšehradské kapituly, aby se tam setkal s někým, kdo to má cestou z práce. Třeba cestou z práce na nějakém velvyslanectví.

Také Andrej ukázal fotku trhů na náplavce. S komentářem „prosímvás, co je todle, to je šílené, to je včerejší náplavka, vždyk jsme přeci jasně řekli, že …..je potřeba omezit kontakty“. Nevím, jaké kontakty měl konkrétně na mysli, ale asi nemyslel svoje kontakty ani na svoji manželku ani na svého řídícího důstojníka. Myslím tu současnou manželku a toho současného řídícího důstojníka. I když v tom druhém případě jde možná – opět ;-) – o tu samou osobu. Však víte, jak to je – někdy někdo přijde, jindy někdo přijít má a nepřijde, i když je to ten samý člověk.

Co se týče oné fotky, velice dobrou analýzu přinesl web Hlidací Pes zde:

Opravdu doporučuji projít si tento článek a podívat se na konkrétní příklady, jak „správný“ výběr úhlu fotografování a objektivu dokáže zcela změnit „obraz reality“.

Jako například „správný“ výběr úhlu fotografování a objektivu vytvořil obraz trhů na náplavce jako „co je todle, to je šílené“.

Tuto fotografii okomentoval i známý kovidalarmista a agitátor totality nastolené pod záminkou hygienických důvodů (ona tedy mimochodem totalita bývá „hygienická“ svojí naprostou totální sterilitou), prezident lékařské komory Milan Kubka.

Ten již od začátku zaujímá vždy bezvýhradně stanoviska totožná s linií matičky strany. A tak k držení huby vyzývá kohokoli, kdo má jiný názor než kovidalarmisté a soudruh plukovník. Šíří opakovaně poplašné zprávy, když mluví o tisících mrtvých na covid, přičemž se doposud kovidalarmisté musí spokojit jen s vykazováním jakéhokoli úmrtí s pouhým pozitivním testem na kousek RNA viru jako „úmrtí covid“. Veřejně lže, že umírají desítky a desítky lidí denně na covid. Ale vzhledem k tomu, že se nedělají pitvy a jako „úmrtí covid“ je vykázán každý, kdo měl před smrtí někdy, kdykoli pozitivní test na výskyt kousku RNA viru, tak umírají denně stovky lidí, zhruba 300 lidí denně a z nich určitá část má zaznamenaný výskyt kousku RNA viru SARS-CoV-2. Kdybychom podobným způsobem hledali výskyt kousku RNA kteréhokoli jiného běžně se vyskytujícího (a za určitých podmínek nebezpečného) viru, mohli bychom jako „příčinu“ smrti dotyčné osoby zapsat možná několik desítek různých virů nalezených na sliznici dané osoby. Byly by tam všechny možné mutace chřipky, rhinoviry a kdoví co ještě. 30 různých virů jako „příčina smrti“, stačí jen otestovat PCR testem. A každá z těch 30 „příčin úmrtí“ bude stejně validní, jako „covid“ dnes. Fejk.

Milan Kubka pronesl na adresu této úmyslně manipulativní fotky „lékaři padají na hubu a lidé si kupují bio mrkev“.

Moderátor TV Nova si dovolil zeptat se soudruha-se-správným-třídním-postojem, čím se jako ti lidé provinili, že šli na povolený trh, navíc venku, kde je menší riziko nákazy než ve vnitřních prostorech hypermarketu, a dodrželi při svém nakupování na trhu nařízení vlády.

Kubku to spravedlivě třídně rozčílilo a označil to za demagogii. To by tak hrálo, aby nějaký kverulant svými dotazy znevažoval zasloužilé soudruhy kovidalarmisty. Stejně tak následující rozhovor s dalším kovidalarmistou proběhl v podstatě také jen v rovině nadávek nebohému moderátorovi za to, že si dovolil bez patřičné bázně, úcty a naprostého podvolení se vůbec na něco zeptat soudruha kovidalarmisty Kubky.

Moderátor po soudružské domluvě ze strany zaměstnavatele a kvůli rozhořčeným reakcím kolektivů pracujících na sociálních sítích byl donucen se omluvit. Média ovšem i nadále spekulují, že ho vyhazov stejně nemine, protože demokracii máme, ale jinou, lepší, kovidovou. A tu si rozvracet nedáme.

Koneckonců, pomatený kočkolog svému fanklubu Covid-SA-manů předložil anketu, jestli se mají zrušit občanská práva a svobody a jestli má být zakázáno říkat o covidu cokoli, co neschválí Flégr, plukovník, Kubka a další členové covid-stranického uličního výboru. A Flégrovy Sturmabteilung odhlasovaly, že ano, že pravdu má jejich pomatený fuhrer a že jakékoli diskuse musí být zakázány a od teď až na věky se smí opakovat jen Ó-veliké-moudro magora přes parazity a jemu podobných.

Mimochodem, když jsem hledal link na tu anketu duševně nemocného profesora pro jeho duševně nemocné učedníky, tak jsem našel i následující:

Profesor Flegr má jasno: zbývá posledních pět dní. Pak přijde úplný kolaps By Aleš Kulhánek Posted on 10. 10. 2020

Nu, dne 27.10. večer, to je 17 dní ode dne, kdy nás od definitivního kolapsu dělilo už jen pět dní.

A to víte, že všechny světové ledovce roztály už dávno a v roce 2010 oceány zatopily všechna pobřežní území a například Florida je od té doby téměř celá pod vodou stejně jako New York? 

No vážně! AlGore o tom natočil film a shodla se na tom spousta kariéristů a magorů s akademickými tituly.

Autor: MICHAL BRAND

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Napsat komentář