JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

„Migranti by měli mít exklusivní výhody u přidělovaných bytů“ tvrdí Švédská strana Zelených

Při raketovém vzestupu počtu migrantů ve Švédsku je kromě znásilnění a rostoucího drogového zločinu zásadním problémem nedostatek bytů. Zvláště rodilí švédové, jejichž předci se podíleli na budování Švédska, mají problém. Polovina tamních lokálních vlád totiž dala otevřeně přednost migrantům při rozhodování o přidělení bytu.

Aby tomu nasadili korunu, tamní zelení nyní plánují jen pro migranty výjimku u krátkodobých nájmů, kdy prosazují, aby jako jediní dostali přidělen byt na dobu neurčitou, aby nehrozilo, že se za pár let budou muset, stejně jako rodilí Švédové, stěhovat.

„Myslíme si, že by měli mít možnost zůstat. Věříme, že je to pro ně dobré, stejně jako pro celou společnost protože se lépe integrují“ řekla představitelka Zelených ve městě Göteborských Emmali Janssonová. Zelená ideologická potřeba budovat multikulturní společnost očividně převažuje před smyslem pro spravedlnost.

Bytový problém mezi tím bují a jak se zdá, nikdo s tím nedokáže nic udělat. Například hlavní město Švédska dosáhlo rekordu v nedostatku bydlení,  když v pořadníku čeká na bydlení 636 000 lidí, ale je k dispozici pouze 85 nemovitostí.

Petr Dvořák

breitbart.com/megazpravy.cz

Odeslat komentář