JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

MIKAS, KTORÉHO NIKTO Z VÁS NEVOLIL, DISPONUJE AKO MATOVIČOV BIELY KÔŇ PRÍŠERNE NEBEZPEČNOU MOCOU KTORÚ AJ PATRIČNE ZNEUŽÍVA. NETUŠÍ VŠAK, ŽE KRUH SA POMALY UZATVÁRA A TRNAVSKÝ BLÁZON NEBUDE JEDINÝ TRESTNE STÍHANÝ. VEĎ AKO SA VRAVÍ: NA KAŽDÚ SVIŇU SA VODA VARÍ!

SLOVENSKO: Tomáš Taraba: Mikas vydal vyhlášku, že predavačka v obchode a zamestnávateľ, bude môcť od Vás žiadať zdravotnú dokumentáciu. Viete prečo má Mikas takúto právomoc?

Mikas vydal vyhlášku, že predavačka v obchode a zamestnávateľ, bude môcť od Vás žiadať zdravotnú dokumentáciu. Touto dokumentáciou je ich kartička o výsledku testovania, ktorú lekári včera vo svojom stanovisku nazvali protizákonnou. Viete prečo má Mikas takúto právomoc?

Pretože vďaka hlasom SaS a Kresťanskej únie okolo Vašečku, spravili z tohto pána hlavné centrum moci, ktoré nikto z Vás nevolí. Umožnili mu vydávať vyhlášky, ktoré sa priamo uverejňujú v zbierke zákonov. Minulý týždeň tento vykŕmený drobček, ktorý Vám chce nahovoriť, že na Vašom zdraví mu záleží viac ako na svojom, prišiel do parlamentu a triasol sa tam na chodbe, pretože si vo svojej hlavičke uvedomil, že doposiaľ ho vláda používala ako bieleho koňa na vydávanie nariadení, ktoré nemali oporu v zákona a generálna prokuratúra to skonštatovala.

Poslanci koalície sa na chodbách vyjadrovali, že Mikas im povedal, že pokiaľ nedostane absolútnu moc, už im nič nepodpíše a žiadne nariadenie nevydá. Tak Vašečka a Sulík ako najväčší strážcovia dôstojnosti a slobody človeka, mu ju vďaka ich hlasom, dali. Chceli mu dať aj možnosť nariadiť povinné očkovanie, len keď sme im to našli v zákone, Krajčí ako politik vedený Duchom Svätým ako správny chlap, to hodil na svojích zamestnancov, že on nevie, že mu to do zákona vložili a vyhodil to na poslednú chvíľu.
V tomto protiprávnom štáte dnes cez hygienika dokáže vláda všetko. Stačí, aby mu napísali čo chcú a tento drobček im to vydá. Môže Vás dať zavrieť len na základe „podozrenia“, že môžete byť chorí! Áno, toto vyslovene schválili. Krajniak včera na TA3 avizoval, že je možné, že Mikas vydá to, čo dnes vydal. Drobček vidíme, že pánov z vlády poslúcha.

Slovensko nie je už právny štát, ale my za slobody ľudí bojovať budeme, aj keď ich teraz pošliapavajú lebo majú ústavnú väčšinu.

Zdroj: https://www.extraplus.sk/

Odeslat komentář