JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Milovník Vlasovců starosta Pavel Novotný (ODS): „Moje, Hřiba a Koláře ochrana stojí 400 tisíc denně“ … na ochranu tří vyšinutých nácků jde z Vašich daní téměř PŮL MILIONU KORUN DENNĚ!

ČESKO: Policie je na stopě „obálkáři“. Starostovi Pavlu Novotnému (ODS) ve čtvrtek přišla na úřad podezřelá obálka. Údajně se z ní vysypal bílý prášek, to však později vyvrátil. Zásah v Řeporyjích si vyžádal několika pyrotechniků a chemiků. „Moje, Hřiba a Koláře ochrana stojí údajně 400 tisíc denně, ač mám potvrzeno ze tří na sobě nezávislých zdrojů, že to jde nikoli z vašich daní, ale jde to výhradně z daní voličů SPD, KSČM a Trikolóry,“ popsal v příspěvku na facebooku náklady policejní ochrany.

Starostovi Řeporyjí Pavlovi Novotnému přišla včera na úřad podezřelá obálka. „Otevírali jsme obálky, v jedné z nich byl alobal a vysypal se z ní nějaký prášek,“ řekl pro server Novinky.cz. Tuto informaci ale Novotný později na twitteru vyvrátil.

Novotný na svém facebooku v pátek celou kauzu upřesnil. Nejdříve všem svým kritikům, kteří říkali, že obálku nahlásil jen kvůli tomu, aby byl zajímavým, tak prý to tak nebylo.

„Nevolal jsem ani jednoho z těch novinářů. Ale jak je každý chytrý 🙂 Představuji si ty kokoty, co mají jasno v mé situaci. Zase se budu dělat zajímavý, no jasně,“ napsal. Prý chemik kvůli tomu požadoval pyrotechnika, avšak jeden pyrotechnik nestačil. „Všechno profíci, co věcí a většina přítomných, už se mnou zážitky má. No tak to tu prostě začalo lítat. Já ani nevylezu před barák ze vrat, neposkytuji rozhovory, nic,“ pokračoval Pavel Novotný v popisu. Prý ví, že se nemá rozčilovat, jenže to čtou i jeho spolupracovníci a těch je Novotnému líto.

„Mimochodem, zatím se nepovedlo (noční telefonáty nejen mě, anonymy některé sdílím, stovky celkem a další a další srandy) s námi hnout ani o milimetr. Tomuhle se neustupuje, vy čučkaři 🙂 Tohle je hovno tlak!“ dodal.

Ke konci příspěvku zmínil, že policejní ochrana jeho, primátora Zdeňka Hřiba či starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře stojí denně 400.000. „To jde nikoli z vašich daní, ale jde to výhradně z daní voličů SPD, KSČM a Trikolóry (ale ti jsou jen čtyři, abych to nehrotil), justf 4 info,“ informoval.

„Jó a SERE mi, jak nemůžu chválit kriminalisty z jednoho konkrétního odboru. Mě ten obor zajímá a pozorovat tu přetěžkou, ale nesmírně zajímavou práci s anonymy, je zážitek. Mají teď jeden super záchyt u tzv. obálkáře. Nádherně přechcaný debílek, co si myslel, že je chytrý. Co vím, má to asi jít brzy do médií. Jsem za to moc rád. Oni jsou opravdu dobří. Koště, co si tu včera hrálo na unabombera by se taky mohlo brzy divit, kdo ví… Ale máme skvělou policii, prostě, nemohu si pomoci!“ zakončil Pavel Novotný příspěvek.

Později na twitter napsal, že se podařilo zachytit tohoto obálkáře. „Je těžké je lapat a nevypadá to. Dostávám zadara školu, co mě baví, neb mě kriminalistika vždy brala. Jsem rád, že to asi půjde výhledově do médií. Cheche. Jsem škodolibý člověk, ech, doznávám,“ zasmál se starosta Řeporyjí.

Kriminalistům, co nesmím adresně chválit, se povedl NÁDHERNÝ záchyt u tzv. obálkáře. Je těžké je lapat a nevypadá to. Dostávám zadara školu, co mě baví, neb mě kriminalistika vždy brala. Jsem rád, že to asi půjde výhledově do médií. Cheche. Jsem škodolibý člověk, ech, doznávám.

— Pavel Novotný (@PavelNovotnak) May 29, 2020

Odeslat komentář