JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Milujte nás, nebo vás zabijeme

SVĚT: Žádný veřejný představitel na světě si po dnešku nemůže být jistý, že nebude při návštěvě země, v níž jsou americké základny, podobným způsobem zlikvidován.

Vražda íránského národního hrdiny, generála Kásima Sulejmáního, v blízkosti bagdádského mezinárodního letiště, kterou na přímý rozkaz presidenta Trumpa provedlo americké letectvo, znamená porušení všech zásad mezinárodních vztahů. V parodické formě to asi zatím nejlépe vyjádřil Ladislav Větvička .

„Bylo to horší než zločin, byla to chyba,“ řekl legendární ministr vnitra Fouché poté, co dal Napoleon zabít vévodu d´Enghiena, a určitě to bylo první, co napadlo mnoho politiků a komentátorů poté, co se dověděli tuto informaci. Podle mého názoru se nejedná o chybu, ale o zvrácený způsob marketingu vojensko-průmyslového komplexu, který v současnosti ovládá Spojené státy. Cituji popis dronu použitého k atentátu:

Stroj dosahuje maximální rychlosti 482 km/h a v bojové konfiguraci je vyzbrojen čtyřmi střelami vzduch-země Hellfire a dvěma pumami GBU-12 Paveway II nebo GBU-38. Při průzkumných misích vydrží ve vzduchu až 30 hodin, při plné výzbroji 14 hodin. Dolet má 1852 km a dostup 15 240 m.

Kromě marketingu tu jde ještě o jednu věc. Demonstraci možností, jak si vynutit poslušnost. Žádný veřejný představitel na světě si po dnešku nemůže být jistý, že nebude při návštěvě země, v níž jsou americké základny, podobným způsobem zlikvidován. To je možná i důvod, že elitní západní politici zatím jako reakci na tohle zvěrstvo zvolili mlčení.

Nejsou už Spojené státy zralé na bojkot od zbytku světa?

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář