JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Minister obrany SR „američan“ Jaroslav Naď svojej povesti nezostal nič dlžný, keď vyhlásil, že Rusko na Slovensku vo veľkom vykonáva špionážnu činnosť: „Krásne špiónky vykonávajú stykovú činnosť…“ Tuší Matovič čím sa to obklopil?

SLOVENSKO: Minister obrany Jaroslav Naď svojej povesti nezostal nič dlžný, keď počas svojej návštevy v Českej republike vyhlásil, že Rusko na Slovensku vo veľkom vykonáva špionážnu činnosť. Podľa neho k nám vysielajú aj krásne špiónky, ktoré vykonávajú stykovú činnosť

Naď je známy najmä svojimi slovnými útokmi na Ruskú federáciu. A napriek tomu, že sa pasuje za bojovníka proti konšpiráciám, keď sa niečo týka Ruska,  aj on sám si rád zakonšpiruje.

Počas oficiálnej návštevy v susednej Českej republike poskytol rozhovor novinám Respekt, kde sa venoval viacerým témam. Reč prišla aj na vzťahy s Ruskou federáciou.

Ruský prezident Vladimír Putin chce podľa Naďa rozbiť EÚ a NATO:

„Potrebuje hľadať nejakú formu nepriateľstva, na základe ktorej si potom utvrdzuje pozíciu v domácej politike. Keď môže vnútorne rozbíjať EÚ a NATO dezinformáciami, hybridnými operáciami či vysielaním spravodajcov s konkrétnymi úlohami, tak to robí. A robí to veľmi intenzívne,“ povedal Naď bez dôkazov.

Podľa Naďa Rusi robia na Slovensku aktívnu špionáž v enormnej veľkosti a používajú na to aj inovatívne metódy :

„Rusi sú veľmi aktívni, používajú množstvo inovatívnych prvkov. V rámci štruktúry ambasády majú rôznych nových špecialistov, ktorí sa navonok tvária, že sa starajú o hroby padlých sovietskych vojakov. Ale majú celkom iné, širokospektrálne úlohy na území celého NATO. “

Jednou z ich inovatívnych metód špionáže je vraj vysielanie krásnych žien na Slovensko:

„V poslednom roku boli do týchto pozícií vyslané aj krásne ženy, ktoré robia veci, ktoré naozaj majú máločo spoločné so starostlivosťou o hroby. Na slovensku spadajú pod úrad pridelenca obrany, väčšinou majú diplomatický status. Snažia sa nadviazať spoločenské, politické kontakty. Chytajú v spoločnosti ľudí, s ktorými potom intenzívne komunikujú a realizujú stykovú činnosť.“

Naď napriek tomu ich momentálne neplánuje vyhostiť z územia Slovenskej republiky. Popravde, všetci muži v tomto Naďa podporujeme. Vyhostiť krásne ruské špiónky by bol doslova hriech. Bola by škoda nevyužiť ich stykovú činnosť.

Samuel Gdovin

Odeslat komentář