JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Moderátorka americké ABC na kameru přiznala, že televizní stanice věděla o pedofilním skandálu Jeffreyho Epsteina

USA: Moderátorka americké ABC na kameru přiznala, že televizní stanice věděla o pedofilním skandálu Jeffreyho Epsteina celé 3 roky, ale vedení televize zakázalo reportáž odvysílat! V materiálech byly důkazy a svědectví proti Billu Clintonovi, Princi Andrewovi, židovskému poradci současného prezidenta Alanu Dershowitzovi a řadě dalších osob z okolí Billa Clintona a Donalda Trumpa! Seznamy lidí z Lolita Expressu obsahují liberály i neocony, proto musel Jeffrey Epstein zmizet!

Americká alternativní organizace Project Veritas dnes odpálila další bombu v kauze pedofila Jeffreyho Epsteina. Aktivisté z této organizace natočili rozhovor s moderátorkou americké mainstreamové televizní stanice ABC, která patří pod křídla zábavního impéria Walt Disney Company. Moderátorka Amy Robach na kameru mimo oficiální živé vysílání, během rozhovoru, odhalila šokující informaci o tom, že vedení televizní stanice ABC vědělo o kauze Jeffreyho Epsteina již 3 roky, tedy od roku 2016, ale šéfové odmítali reportáž odvysílat [1]. Amy Robach natočila rozhovory s Virginií Robertsovou, jednou z hlavních svědkyň a obětí pedofilního podniku Jeffreyho Epsteina. Virginia Roberts se 12 let skrývala, ale nakonec se rozhodla promluvit a poskytla reportérce ABC všechny podklady.

Jednalo se jak o svědecké popisy a výpovědi, tak i o fotografie a další důkazy, které usvědčovaly Billa Clintona z pohlavního zneužívání nezletilých dívek na palubě Epsteinova Boeingu přezdívaného Lolita Express. Dalšími klienty byl britský princ Andrew, ale rovněž i židovský profesor a poradce Donalda Trumpa, izraelský občan Alan Dershowitz. Ten je známým advokátem a podporovatelem Donalda Trumpa. Jenže, kromě toho, právě Alan Dershowitz je nejzajímavější postavou v celém příběhu. Vysvětluje totiž důvod, proč Jeffrey Epstein musel zemřít, a proč FBI už po jeho údajné smrti nechce pokračovat ve vyšetřování, protože nikdo další nebyl obviněn. A to je to největší a šokující zjištění, že ačkoliv se na pedofilních letech a jejich logistice podílely desítky lidí, FBI chce přesto případ uzavřít spolu se smrtí Jeffreyho Epsteina.

Donald Trump a jeho milost pro chasidského košer oligarchu vede k izraelskému lobbistovi, který létal s Epsteinem v Lolita Expressu

Virginia Roberts totiž obviňuje Alana Dershowitze, že mu byla Jeffreym Epsteinem na palubě Lolita Expressu při cestách do Evropy nad Atlantikem nabízena k sexuálním hrám [2]. Alan Dershowitz to odmítá [3] a i když se jeho jméno v palubních výkazech objevuje celkem 11x [4] a existují svědectví, že přesně tolikrát letěl v Lolita Expressu do Evropy, tak přesto tato obvinění odmítá a prý pokaždé letěl se svou manželkou a dětmi. Alan Dershowitz je velmi zajímavá postava a šedá eminence v okolí Donalda Trumpa.

Kromě toho, že je občanem Izraele [5], tak je navíc v USA oficiálně registrovaný jako lobbista [6] zastupující vztahy mezi právnickou firmou Freeh Sporkin & Sullivan a obchodníkem s diamanty a drahými kovy, izraelským občanem Danym Gertlerem. Dalším lobbistou je bývalý ředitel FBI Louis Freeh a třetím lobbistickým kádrem, který je na jedné lobbistické listině spolu s Dershowitzem, je právník Gary Apfel. A tady to začíná opravdu smrdět, po chasidsku.

Gary Apfel jako advokát [7] a kolega Alana Dershowitze, totiž spolu s Dershowitzem vylobboval u Donalda Trumpa prezidentskou milost a odpuštění zbytku trestu pro zajímavou postavičku, kterou je Sholom Mordechai Rubashkin [8]. V roce 2010 byl odsouzen na 27 let do kriminálu za to, že ve svém masokombinátu Agriprocessors na košer maso v Postville v Iowě, kterému šéfoval v roli ředitele, zaměstnával neuvěřitelných 389 zaměstnanců, včetně dětí, a to na falešná pracovní povolení, falešné karty sociálního pojištění, falešné zelené karty a pracovní povolení.

Donald Trump udělil milost uznávanému košer podnikateli, který sice prodával košer maso, ale kreativní účetnictví a pracovní smlouvy nelegálních dělníků už tak košer nebyly, vynesly mu totiž 27 let natvrdo v kriminále

Obžaloba zahrnovala obvinění z trestných činů zaměstnávání nelegálních zaměstnanců, dále trestný čin dětské práce, protože Rubashkin zaměstnával i děti, dokonce předškolního věku, protože mexické rodiny pracující v jeho masokombinátu načerno nemohly děti nechat doma bez dozoru a do školek je poslat nemohly. Děti tak místo docházky do školy a školek prováděly dranžírování košer podřezaných zvířat, ale rovněž i krutosti ke zvířatům. Ovšem peníze jim platil, nikdo si nestěžoval, že by děti nedostaly zaplaceno.

Později ale k tomu přibyla obžaloba z manipulování účetnictví, kdy peníze určené na záruku bance naproti úvěru převedl na jiný účet a tím zvýšil účetní pozitivní bilanci masokombinátu, díky čemuž u jiné banky zažádal o další úvěr a půjčku. V počítači potom v účetním programu vymazal stopy po této malé chasidské “domů”. Jenže, to není zdaleka to největší překvapení.

Když si Sholom Mordechai Rubashkin kroutil 7. rok ze svého 27-letého trestu ve federální věznici Otisville v New Yorku, tak se stalo něco hodně nečekaného. Dne 20. prosince 2017 oznámil americký prezident Donald Trump, že uděluje Rubashkinovi milost a odpouští mu zbytek trestu. A pokud si myslíte, že se ozval křik a řev v Kongresu, tak jste na krutém omylu. Věřte nebo ne, ale prezidentův návrh podpořila i šéfka demokratů Nancy Pelosi, jak je uvedeno v dokumentu Bílého domu [9]. A kdo přinesl Trumpovi do hlavy tento nápad? No přece profesor z Harvardu a izraelský občan Alan Dershowitz, který tento návrh podle informací nadhodil Donaldu Trumpovi během večeře v Bílém domě s hosty [10].

Trumpův chasidský vzkaz voličům je hodně na hraně chucpe. Na jedné straně bojovat proti nelegální migraci a nelegálním dělníkům, kteří berou práci Američanům, a na straně druhé omilostňovat největšího zaměstnavatele nelegálů v Iowě… protože je Žid?

Sholom Mordechai Rubashkin je jedním ze dvou synů otce Aarona Rubashkina, který masokombinát na košer maso v Postville založil v roce 1987 a je to jediná firma v USA, která ma certifikát izraelské vlády pro vývoz hovězího košer masa z USA do Izraele. Firma Agriprocessors je největší košer firmou v USA a zásobuje tisíce židovských obchodů a restaurací nejen v USA, ale i v Kanadě. Rubashkinové pocházejí z Ruska a jsou to Chasidé. Alan Dershowitz, lobbista z Izraele, tak je tím hlavním mužem, který se zasloužil o Rubashkinovo vykoupení z věznice Otisville.

A právě tento blízký lobbista Donalda Trumpa je na seznamu zákazníků Lolita Expressu, bok po boku s Billem Clintonem a britským princem Andrewem. Donald Trump mohl omilostnit Edwarda Snowdena, ale neudělal to. Mohl by zastavit extradici Juliana Assange z Velké Británie do USA, ale neudělal to, propustil a omilostnil však chasidského Žida, podvodníka, defraudanta, nelegálního zaměstnavatele, padělatele pracovních dokladů pro zahraniční nelegální dělníky z Mexika, kteří berou práci v Postville v Iowě americkým občanům, kteří potom jako tupí gójové jdou k volbám a volí Trumpa, který křičí, že je třeba zabránit migraci, aby migranti nebrali Američanům práci.

A prezident potom omilostní Žida, který v Iowě zaměstnával skoro 400 nelegálů a dlouhá léta tak brali místním Američanům práci. Tomu říkám chucpe. Takže, Edward Snowden se skrývá v Rusku, Julian Assange to má nahnuté a nevypadá to vůbec dobře, ale prezident osvobodí Žida, protože se za něj přimluví izraelský profesor z Harvardu, ale i Nancy Pelosi, která Trumpovi jinak nemůže ani přijít na jméno.

Proč Donald Trump nedal milost také Edwardu Snowdenovi nebo Julianu Assangeovi? Ahh… no jo, oni jsou jen gójové…

Tyto souvislosti vám už doufám odhalují tu skutečnost, že americký prezident je kandidátem Židů, Chasidů. Není kandidátem Američanů, protože kdyby byl, Edward Snowden by už dávno byl omilostněn a vyznamenán Trumpem jako hrdina. Právě proto nebylo dovoleno, aby Jeffrey Epstein zůstal naživu, protože kdyby začal mluvit, začal by s sebou potápět jak Židy (Chasidy), tak i sionisty (židy). Proto jak Bílý dům, tak i Kongres, s velkou úlevou přijaly údajnou smrt Jeffreyho Epsteina a nad kauzou se uzavírá hladina. A proč chce FBI kauzu uzavřít, přestože by mohla vyšetřovat spolupachatele a další komplice Epsteina? No přece proto, že když na listině právnické kanceláře vedle sebe najdete 3 registrované lobbisty, z nichž jeden navrhl Trumpovi propuštění Rubashkina, druhý Rubashkina zastupoval jako advokát, a třetí byl ředitelem FBI, tak snad vám to dojde, jak jsou rozdány karty.

Neexistuje, aby žid jako Jeffrey Epstein potápěl svědeckou výpovědí u soudu jiné Židy, kteří jsou jedna ruka jak s americkým prezidentem napojeným na Chabad Lubavitch, tak i s velkopodnikatelem a největším oligarchou v košer průmyslu v USA. Proto musel být Jeffrey Epstein odstraněn, proto ve věznici prý selhaly kamery, proto nikdo nic neviděl, a proto FBI nic nechce dál vyšetřovat. Když dojde na člověka jako je Sholom Mordechai Rubashkin, potom najednou s překvapením civíte a čumíte na to, jak Donald Trump a Nancy Pelosi si náramně rozumí, když dojde na otázku propuštění košer Žida z věznice.

Donald Trump na seznamu pasažérů Lolita Expressu ze dne 5. ledna 1997.
Putin, Zeman, Trump a Zelenský jako prezidenti chasidských kmotrů ochraňujících Izrael a Jeruzalém

Americká reportérka potom na ABC odpálí bombu, že televize o tom věděla 3 roky, že Jeffrey Epstein obchoduje s lolitkami a provozuje létající bordel mezi USA a Evropou v mezinárodním vzdušném prostoru a mimo dosah amerických úřadů. Když se začnou dostávat ven seznamy cestujících, najdete tam jak Billa Clintona, tak i lidi okolo Donalda Trumpa, a dokonce Trumpa samotného. A tím máte i odpověď na to, proč Donald Trump nikdy nezahájil a nezahájí trestní stíhání Hillary Clinton, což si mnoho lidí falešně od Trumpa kreslilo. Jak by mohl něco zahajovat, když v těch černotách jsou ve Washingtonu namočeni všichni, liberálové i neoconi.

Bill Clinton na seznamu.

Donald Trump byl zvolen v USA jako kandidát a ochránce Židů a Izraele. Teprve ve druhé instanci jako prezident USA. Tedy úplně stejně jako Miloš Zeman v ČR, nebo Vladimir Putin v Rusku, který také upřednostňuje v kritických situacích a okamžicích zájmy Izraele nad zájmy Ruska. Ať už se jednalo o omlouvání Benjamina Netanyahua za sestřelení Iljušinu s ruskými vojáky v Sýrii, nebo o umožnění odchodu ozbrojencům ISILu (operátorům Mossadu) z Idlíbu a Aleppa do Jordánska, nebo o nedávné očernění ruské armády ze strany mluvčího ruského prezidenta.

Damage control stanice ABC. Televize eliminuje škody po výrocích své moderátorky. ABC prý nic nikam nezahodila a 3 roky prováděla důsledné vyšetřování kauzy. Dvouhodinový pořad prý bude odvysílán… příští rok.

Ten popřel slova ruského generálního štábu o tom, že žádné americké helikoptéry v Idlíbu nebyly a žádná operace na dopadení šéfa ISILu Abú Bakr al-Bagdádího nebyla na místě zpozorována. Trump, Zeman i Putin jsou chasidští prezidenti. Plus k tomu ukrajinský prezident Volodymyr Zelensky, který přibyl do party chasidských prezidentů nedávno. A tím je to dané, mazeltov! Nebylo dovoleno, aby televize ABC odvysílala reportáž o Epsteinovi v roce 2016, protože by se tím odkryla nejen pedofilie ve Washingtonu, ale především by došlo k odkrytí čepců a zástěr Židů a židů, kteří se okolo tohoto pedofilního kolotoče angažovali a zúčastňovali.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář