JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Muslim držel hlavu rozsekané Švédky ve skříni celých 6 měsíců. Co dělala místní policie?

ŠVÉDSKO: Kurdský uprchlík loni na podzim brutálně zavraždil mladou Švédku Wilmu Andersson (17), policie až nyní objevila v jeho bytě hlavu oběti zabalenou do alobalu a uloženou ve skříni v kufru. V uprchlíkově bytě se také našly stopy krve na nožích a podlaze. To vedlo policii konečně k prohlášení, že Wilma nezmizela, ale byla zavražděná.

Uprchlík byl sice již před půl rokem zatčen a mnozí svědkové uvedli, že slyšeli krátce před “zmizením” oběti z uprchlíkova bytu výkřiky a uprchlík následně bloudil v šoku po místní komunikaci. Ale přesto tehdy policie jeho byt vůbec neprohledala.

 Her ex-boyfriend - named only as Tishko S - has been charged with murder

Tishko S – bývalý přítel zavražděné mladé dívky

Na svou obranu uprchlík uvedl, že je nevinen a důkazem je prý právě hlava oběti v jeho kufru. Prý to dokazuje, že oběť nezabil, protože ji příliš miloval. Zda to byla vražda ze žárlivosti, nebo nějaké perverzní úchylky uprchlíka, policie zatím nesdělila.

Na celém případu jsou zvláštní dvě věci. Co dělala policie celých 6 měsíců, než prohledala byt hlavního podezřelého? Báli se místní policisté obvinění z rasismu a xenofobie, nebo záměrně kryli zločin uprchlíka kvůli nařízení svých nadřízených?

Jako matka dospívající dcery se musím ptát, proč rodina dovolila dceři se s uprchlíkem vůbec stýkat? Vraždy mladých dívek rukou žárlivých uprchlíků jsou ve Švédsku poměrně časté. Muslim bere rozchod ze strany dívky jako smrtelnou urážku, a mnozí uprchlíci svoji partnerku jako svůj majetek. Tohle je bohužel zhoubný důsledek západní multikulturní výchovy, která vztahy s uprchlíky přímo propaguje a adoruje nejenom v mediích, ale i ve školní výchově a kultuře. Musíme začít ukazovat veřejně na ty, kteří to organizují a podporují. Zdraví a životy našich dětí by pro nás měly být mnohem důležitější, než jestli nás agresivní aktivisté z řad nejrůznějších menšin, média, nebo politici obviňují ze všemožných -ismů!

Věra S.

Odeslat komentář