JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Myšpule Svět – CO ZPŮSOBUJE DNEŠNÍ „SOCIÁLNÍ SLEPOTU“? (VIDEO CZ, 41min)

Myšpule Svět – Co způsobuje dnešní „sociální slepotu“?
Memetika a teorie „infekčních memů“ v kontextu dnešní doby.

Kdo jsou memboti a kdo memoidi?

Memy se šíří bez ohledu na jejich účelnost pro člověka. Existují v nejrůznější škále od výhodných, naprosto neškodných, přes neutrální, až po vysloveně škodlivé (přičemž hodnocení škodlivosti nebo užitečnosti určitých jevů je rovněž memem). Příkladem jsou memy typu kuřáctví, závislost na drogách, nápodoba destruktivního chování – násilí, sebevražda.

 

Tak jsem se právě teď, ve chvíli kdy píšu tento nový příspěvek na Svobodné Slovo Myšpulesvěta, dozvěděla o další zcela zbytečné smrti. Smrti vyvolané jen onou „vnitřní“ a temnou hrůzou vyvolávanou hlavně oním neustávajícím zaváděním zcela psychopatických a naprosto nelidských opatření v rámci boje proti „pandemii“

Byla to další sebevražda. Zabil se syn naší kamarádky, otrávil se a skutečně zemřel. Nechal dopis na rozloučenou, napsaný na svém vlastním, nyní již mrtvém těle. Stálo v něm vyjádření lítosti nad tím, že ani nedokáže spáchat teroristický čin, který by nás před tím, co se děje, nějak zachránil. A že tedy raději odchází….napsáno jeho vlastní dětskou rukou černou fixou na své vlastní tělo, než se skutečně zabije, to je už trochu silná káva, nezdá se vám?

 

Autor: Myšpule

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář