JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Na presadenie globalistickej politickej agendy si Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) najíma celebrity na pretláčanie COVID-19 propagandy. WHO už nevie, ako racionálne zdôvodniť prebiehajúce spiknutie proti prebúdzajúcemu sa ľudstvu

V zúfalej snahe zachrániť svoju pošramotenú reputáciu sa Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) dala dokopy s poprednou firmou pre vzťahy s verejnosťou, aby jej získala celebrity na masové presadzovanie WHO schválenej koronavírusovej (COVID-19) propagandy.

Už 1. mája podpísala WHO kontrakt za 135 000 dolárov so spoločnosťou Hill + Knowlton Strategies na vyhľadávanie celebritných influencerov. Tí majú presviedčať skeptikov, že WHO a Organizácia spojených národov ako celok sú stále istým spôsobom relevantné a dôveryhodné.

Hľadajú sa influenceri (vplyvné osobnosti na sociálnych sieťach)

Podľa dokumentov zaprotokolovaných nedávno americkým Ministerstvom spravodlivosti, vyhľadáva WHO konkrétne celebrity, ktoré majú na sociálnych sieťach viac než milión sledovateľov, keďže tieto typy influencerov budú mať najväčší dosah, a to najmä medzi mladými ľuďmi.

Proti Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO) a mediálnemu pokrytiu sa objavovala kritika a tvrdenia, ktoré by mohli podkopávať WHO ako zdroj dôveryhodných a dôležitých informácií v globálnych otázkach verejného zdravia,“ napísala vo vyhlásení táto PR firma.

Dodala, že cieľom je „zaistiť dôveru v to, čo radí WHO a to, aby sa dodržiavali smernice o verejnej zdravotnej starostlivosti“ v tom zmysle, ako ľudia reagujú na „plandémiu“ wuchanského koronavírusu (COVID-19).

Okrem vyhľadávania veľmi sledovaných influencerov má firma Hill + Knowlton záujem aj o vyhľadávanie takzvaných „mikroinfluencerov“ s malými, okrajovejšími sledovaniami a tiež „zdravotných expertov“, ktorí by sa mohli objaviť v spravodajských programoch ako „autority“ na danú tému.

Dokumenty, získané Ministerstvom spravodlivosti naznačujú, že práca firmy Hill + Knowlton mala prebiehať do 15. júna, s možnosťou budúcich konzultácií – čo znamená, že ak uvidíte nejaké ďalšie celebrity, ospevujúce reakciu WHO na „plandémiu“, ide zrejme o prácu firmy Hill + Knowlton.

Mimochodom, PR agentúra Hill + Knowlton je tá istá agentúra, ktorá v roku 1991 rozšírila neskôr vyvrátené hoaxy o tom, ako irackí vojaci po napadnutí Kuvajtu údajne vyhadzovali v nemocniciach novorodencov z inkubátorov.

Takže teraz už vieme, akú spoločnosť vyhľadáva Svetová zdravotnícka organizácia!

„Zostaň doma“ – aj to bolo len platené PR

Spomínate si na youtubovú udalosť „Jeden svet: Doma spolu“? Celé to bol produkt PR propagandy.

V tejto propagandistickej udalosti „Jeden svet. Doma spolu“, uvádzanej v apríli na YouTube organizáciami Global Citizen a WHO, sa objavil celý rad celebritných osobností.

Boli tam mená ako Lady Gaga, Taylor Swift, Elton John a hostia neskorého večera Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel a Stephen Colbert.

V posledných dňoch však WHO dostala silný úder, keď americký prezident Trump zastavil všetko americké financovanie OSN, po ktorom začiatkom júla nasledovalo úplné stiahnutie sa USA z WHO.

Ide o veľký vývoj, keďže USA boli dlho najväčším prispievateľom WHO, dávajúc organizácii každý jeden rok viac než 500 miliónov dolárov z fondov daňových poplatníkov.

Toto všetko očividne vrhá zlý obraz na WHO, nehovoriac o fakte, že práve prišla o významnú časť svojho každoročného príjmu na prevádzku.

V dôsledku toho hľadá WHO každú cestu, ako vyslať svoj odkaz, vrátane pokračujúceho platenia veľkých súm peňazí celebritným bábkam za chrlenie nekonečnej „plandemickej“ propagandy.

Kto v Hollywoode je na predaj?

„Všetci!“ napísal jeden komentátor Breitbart News.

Ďalší komentátor uviedol: „Obzvlášť rozčuľujúce je vidieť, ako sa peniaze daňových poplatníkov USA nalievajú do WHO, ktorá si potom za naše peniaze platí hollywoodske osobnosti, aby nás kŕmili hlúposťami!

Potvrdzuje sa tak fakt, že daňoví poplatníci na celom svete po desaťročia odovzdávali prostredníctvom svojich vlád vlastné ťažko zarobené peniaze na propagandu, ktorá bola proti ich vlastným záujmom.

Ukazuje sa, že WHO je bábkou Číny a „filantropov“ typu Billa Gatesa, ktorý je momentálne, po stiahnutí sa USA, najväčším prispievateľom do rozpočtu Svetovej zdravotníckej organizácie.

To by aj by vysvetľovalo, prečo mala WHO taký nesporný záujem pokračovať v chrlení propagandy ohľadom nového koronavírusu (COVID-19).

Překlad: badatel.net

Zdroj: https://www.naturalnews.com

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář